نمونه کار 3 بعدی پیک نوروزی 1390

++Hadi++

Active Member
بسم ال... الرحمن الرحیم
سلام دوستان عزیز
راستیتش یه چند وقتی بود درگیر یه پروژه ای بودم . تقریبا 4 ماه .
تو شرکت جامعه مجازی پویا .
من و دوستم رضا رایجی ، به اضافه دست اندر کاران این شرکت ، یه مولتی مدیای 3 بعدی زدیم . این پروژه به صورت 2 بعدی در سالهای پیش زده شده بود و امسال سعی کردیم ، این پروژه رو به حد اعلاش برسونیم .
این پروژه :
1- 3 بعدی هست .(البته اینترفیس و قسمت ورود و انتخاب بازیهاش)
2- دیتابیس هست .access
3-اطلاعات نمرات و نتیجه کار دانش آموزان به سایت شرکت جامعه مجازی پویا ارسال می شه :
www.lrn.ir
این پروژه یکی از تنها پروژه های سه بعدی فلش در ایران و در این سبک و سیاق هست و واقعا خیلی عالی پیش رفته .
انیمیشن این کار با رضا هست و طراحی و برنامه نویسی اینترفیس و 3 بعدیش با من هست و درون مایه و content های اون با دوستانمون در شرکت جامعه مجازی پویا هست . این شرکت یه سیستم LMS حرفه ای داره و واقعا در این وادی به بهترین وجه پیش رفته .
دوستان به زودی دموهای swf اون انشاءال... آماده می شه و اونا رو هم در اینجا (البته با کسب اجازه شرکت جامعه مجازی پویا) می زارم تا دوستان ببینند .
این کار 3 بعدی رو با الهام گرفتن از سایت ecodazoo.com انجام دادم .
در کل سعی کردم در کارهای فلش داخلی هم کار خوبی رو عرضه کنم و البته و صد البته قسمت اصلی کار رو مدیون پروردگار یکتا هستم و در بعد ابزار هم مدیون حمایت های دوستان در شرکت جامعه مجازی پویا و همینطور دوستان دیگه مثل رضا و محسن سمسار پور هستم و البته انصافا کار این شرکت واقعا در این عرصه ها به بهترین وجه داره پیش می ره و انشاءال... در ایران به یکی از قطب های قدرتمند در این زمینه تبدیل می شند .
مدیریت این پروژه هم با آقایان : مجید بایرامی - مجتبی بابائی - حامد مروتی هست و دوستان دیگه هم به بهترین وجه ، مکمل هم شدند تا خروجی کار ، به نهایت برسه .
برای دیدن دموی اولیه به این سایت تشریف ببرید و گزینه دمو رو کلیک کنید :
دموی پیک 90
کلیه حقوق مادی و معنوی این اثر هم متعلق به شرکت جامعه مجازی پویا هست .
=============================================
این پروژه در نمایشگاه کودک الکترونیک ، به مقام اول نائل شد ...
=============================================

توجه : دموی اولیه اون رو در اینجا و در قسمت دمو قرار دادیم ، پس دکمه دمو رو بزنین :
1- برای دیدن این کار حتما باید فلش پلیر 10.1 رو نصب کنید .
2- کیفیت texture های اونو به شدت پایین آوردیم تا در سایت به راحتی به نمایش در بیاد .(چون اکثریت کاربرا سرعت اینترتنشون پایینه ) .- کیفیت بافت های اون به ده درصد کار اصلی رسیده .
3- تمامی مواردی که مدیران گفتند رو رعایت کردیم و تا حدودی با سلایق من جور نیست .
4- اتفاقاتی که اینجا می افته تقریبا 2 از 3 اتفاقی است که تو مولتی مدیای اصلی در قسمت 7 سین می افته .
5- انشاءال... به زودی قسمت گنجینه این کار رو هم که یه گردونه 3 بعدی هست رو در اینجا قرار خواهیم داد . یعنی من آماده کردم و به زودی انشاءال... درست می شه .این قسمت برای انتخاب رندوم یه بازی و بازی کردن اون هست . البته فقط 1 بازی رو در تمام انتخاب های اون برا دمو قرار دادیم ولی در سی دی اصلی ، تک تک پره های چرخونه ، مربوط به یه بازی متمایز هست که لود و اجرا می شه .
از توجه شما ممنون و سپاسگزارم .

شبکه آموزش صدا و سیما هم از این محصول استقبال کرده و این محصول رو معرفی کرد ...
موفق باشید ...

mrahi

Member
سلام
این دیگه آخرشه! دموها رو نگاه کردم، خیلی تمیز کار شده :wink:
خیلی خوشحالم از این که ایرانی ها دارن استعدادهاشون رو توی هر زمینه ای شکوفا میکنند و با افتخار به نمایش می ذارن :)
همگی موفق باشید

Mr_lesani

Member
سلام هادی جان

خب الکی که رییس بخش فلش نشدی ،ولی بگم کارت درسته و اغراق نشه باید شما رو از بهترینهای فلش ایران دونست .:wink:

++Hadi++

Active Member
در پست اول هم آپدیت شد .
توجه : دموی اولیه اون رو در اینجا و در قسمت دمو قرار دادیم ، پس دکمه دمو رو بزنین :
1- برای دیدن این کار حتما باید فلش پلیر 10.1 رو نصب کنید .
2- کیفیت texture های اونو به شدت پایین آوردیم تا در سایت به راحتی به نمایش در بیاد .(چون اکثریت کاربرا سرعت اینترتنشون پایینه ) .- کیفیت بافت های اون به ده درصد رسیده .
3- تمامی مواردی که مدیران گفتند رو رعایت کردیم و تا حدودی با سلایق من جور نیست .
4- اتفاقاتی که اینجا می افته تقریبا 2 از 3 اتفاقی است که تو مولتی مدیای اصلی در قسمت 7 سین می افته .
5- انشاءال... به زودی قسمت گنجینه این کار رو هم که یه گردونه 3 بعدی هست رو در اینجا قرار خواهیم داد . یعنی من آماده کردم و به زودی انشاءال... درست می شه .این قسمت برای انتخاب رندوم یه بازی و بازی کردن اون هست . البته فقط 1 بازی رو در تمام انتخاب های اون برا دمو قرار دادیم ولی در سی دی اصلی ، تک تک پره های چرخونه ، مربوط به یه بازی متمایز هست که لود و اجرا می شه .
از توجه شما ممنون و سپاسگزارم .
البته تنظیمات html اون مونده ولی تا فردا پس فردا این موارد هم دیگه حل می شه .
موفق باشید ...

mohammadbasri

کاربر فعال
آفرین
من که یک کد تقلب توش پیدا کردم
فکر کنم خودت هم بدونی چیه
امیدوارم همیشه از این قبیل کار ها رو بیشتر در کارنامه دوستان ببینم
موفق باشید

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
جالب بود ،

چرا Alternativa3D را انتخاب کردید؟ دلیل خاصی داشتید؟

++Hadi++

Active Member
چون تعداد اشیای 3 بعدی در سفره خیلی زیاد بود و مجبور بودم با آلترنیتیوا راه بندازم . چون هیچ کدوم از این فریم ورک ها ، در مورد پرفرمنس ، به آلترنیتیوا نمی رسند ، حتی away این چیزی هست که بنده در پروژه های 3 بعدی اونو تجربه کردم . همینطور آلترنیتیوا بهترین گزینه برای محیط سازی 3 بعدی در فلش هست که همه به این اصل رسیده اند . در ضمن بهترین گزینه برای ورود آبجکتهای 3 بعدی از برنامه های مدل سازی 3 بعدی هست .و اینکه این پروژه از آبان ماه شروع شد و بنده تا اومدن Molehill ، نمی تونستم صبر کنم . در کل خیلی سعی کردم تا پرفرمنسش خوب شه و خدا رو شکر
محمد بصری عزیز :چون این پروژه در swfkit راه افتاد ، من همه گزینه های دیگه ای مثل زدن دکمه tab رو انجا حذف کرده بودم .
واسه پرفرمنس بهتر سعی کنین جوری اسکرول رو قرار بدین که فقط یکی از این دو دمو ، در کادر صحنه Fire Fox باشه .
در ضمن به سبک ecodazoo می شه صحنه رو درگ کرد و چرخوند .
از توجه شما ممنونم ...

++Hadi++

Active Member
پست 1 ویرایش شد ...
شبکه آموزش صدا و سیما (7) از این محصول استقبال کرد ...

morovati

New Member
با سلام خدمت همه‌ی دوستان.
من هم از همه‌ی عزیزانی که در این کار به ما کمک کردند تشکر می‌کنم. مخصوصاً از هادی عزیز که خیلی بیشتر از تعهدش تلاش کرد و معلوم بود که برای این کار از جون و دل مایه میذاره. امیدوارم که هادی جان در همه مراحل زندگیش موفق و موید باشه.
آرزو دارم که این کار برای دانش آموزان ایران زمین لذت بخش باشه و انجام تکلیف عید مثل قدیم براشون عذاب آور نباشه.

پیشاپیش سال نو رو به همه دوستان تبریک عرض می‌کنم.

armanbm

کاربر VIP
خیلی بازی مناسب و خوبیه برای کودکان جامعمون.
عالیه که از این کار ها انجام بشه. ایده ی کار و همچنین اجرای کار رو تحسین میکنم.
راستش بازیش یکم سخت هست البته! نه واسه من واسه گروه سنیش.
گرچه میدونم هنوز تو مراحل ساخت هست ...
خیلی ممنون از این پروژه ی موفق!.
یا علی مدد.

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
خعلی قشنگه ولی گرافیکش تو بعضی جاها پاینه مثه بعضی مراحل بازی از لحاظ گرافیکی بازم جای کار داره !!!

تبریک :rose:

++Hadi++

Active Member
گرافیکشو فقط برا وب فوق العاده آوردم پایین وگرنه گرافیک تو سی دی مولتی مدیاش درسته . برا دیدن گرافیک اصلیش به اینجا
تشریف برده و دکمه عکس رو بزنین تا عکساشو ببینین . سعی کردم swf هاشون در حد زیر 1 مگ باشه تا دانلودش راحت تر باشه . از توجهتون ممنونم .از آقای مروتی و شهبال عزیز هم تشهکر می کنم .
بای...

جدیدترین ارسال ها

بالا