نمونه کار از آقای سجادی ، نویسنده کتاب فراتر از جادو

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamid ir

Well-Known Member
سارا در مورد حرف دومت : من واسه این گفتم که دوستمون گفت که در این کتاب از تکنیکهای جدید استفاده شده...
-----------
حسین جان امیدوارم از حرفای من دلگیر نشده باشی!!

FashisT

Active Member
حالا اگر بدونیم که این سبکها و این طرحها ، مطعلق به یه ایرانیه ، احساس خوبی به ما دست میده.
مثلا بعد از دیدن یه tutorial حرفه ای ، به خودمون میگیم فلانی عجب طرحی زده ، یا میگیم بابا
دمش گرم ، کاش منم میتونستم به این خوبی کار کنم.
ولی وقتی که میفهمیم طرف ایرانی بوده ، اعتماد بنفس پیدا میکنیم و یه حال دیگه ای بهمون دست میده
میشه این حرفت رو با سند یا لینکی مطرح کنی!
چون فکر میکنم زیاد از حد داره این قضیه کش پیدا میکنه!
در هر صورت جالبه که مثلا بفهمم اموزشهای پیتینگ دیجیتالها یا اینترفیس هایی که دیدم شاید 1/3 برای این اقا باشه!!!!
فعلا

webroamer

Member
اقا جون به هر حال هر موقع این کتاب آماده شد یه خبری هم به برو بچه های مجید آنلاین بدین که بی نصیب نباشن
ما که بی صبرانه منتظریم حالا بقیه رو نمی دونم .
در ضمن فکر نمی کنم یه ترجمه کوچیک از یه کاری با این عظمت بتونه ضرری به اون کار بزنه وقتی من اینجا چهارتا تاپیک در مورد اون کتاب ببینم و ببنم مطالبش خوبه قطعا عزم خودمو جزم می کنم که اونو بخرم که اینطوری یه تبلیغی داره به نفع نویسنده می شه و نه کاری به ضرر اون .

hossein_csadobe

New Member
بازم خدارو شکر یکی پیدا شد با من هم دردی کنه و منو درک کنه .!!!! webroamer :D :)
همنون طور که در تاپیک معرفی این کتاب گفتم ، این خبر من در سایت Adobe دیدم و نمونه تمریناتی هم از ایشون ، زیر این
خبر بود . که چنتاش تو خود Adobe و بقیش تو سایت های دیگه باز میشد .
البته من آدرس این سایت ها رو در Browser رم داشتم ولی از شانس بد م موقعی که بدلیل ویروسها و انگلها و دیگر آبزیان
داخل سیستمم ، داشتم hard فرمت میکردم ، تازه فهمیدم چه گندی زدم. بغیر از این چنتا لینک عالی کلی لینک از آموزش های
واقعا پیشرفته فوتوشاپ از دست دادم . :cry:
بعدا به adobe میل هم زدم و گفتم که لینک خبر این کتاب رو بهم بده ، ولی اونها هم حال گیری کردن و گفتن :
(( قسمت خبر سایت ، روزانه Update میشه و چون خبرها هم به روز هست ، ما این خبر هارو آرشیو نمیکنیم . تاحالا 400،500 هزار خبر درج
کردیم و اگه قرار باشه آرشیو عمومی درست کنیم ، باید حرفمون عوض کنیم . ))

شما هم مثل من صبر کنید تا خبری از این کتاب در ایران بشه ، اونوقت به همه چی پی خواهیم برد . :cool:

hossein_csadobe

New Member
راستی اینم پایان کار تمرین

jgr349.jpg

Hamid_ahmadi

Well-Known Member
سلام
بسيار جالب بود
اما من توي مرحله آخر يه مشكل داشتم
من در قسمتGradient Map هيچ گزينه اي براي براي تنظيم نديدم
بايد چي كاركنم
ممنون ميشم رهنمايي كنيد
photoshop8cs farsisuport

hossein_csadobe

New Member
برای تنظیمات گرادینت روی همون نوار رنگ کلیک کنی ، پنجره ی تنظیماتش باز میشه

[REZA]

Member
عالی بود قربان
دوست من به فوروم خیلی خوش اومدید.
فقط خواهشا تاپیک های قدیمی رو در صورتی که سوال و مشکلی داشتید بالا بیارید نه برای تشکر!!!
برای تشکر فقط از دکمه
post_thanks.gif
استفاده کنید.
موفق باشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست من به فوروم خیلی خوش اومدید.
فقط خواهشا تاپیک های قدیمی رو در صورتی که سوال و مشکلی داشتید بالا بیارید نه برای تشکر!!!
برای تشکر فقط از دکمه
post_thanks.gif
استفاده کنید.
موفق باشید

قفل - سارا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا