نمونه های متفرقه برای مجید آنلاین

شما تا چه حدی با اصول گرافیک آشنا هستید؟

• ضعیف

رای: 0 0.0%
  • خوب

• عالی

• مجموع رای دهندگان
    1

robic

کاربر فعال

یه طرح زده بودم ، واسه رمضون. همیطوری ، حالا میزارم اینجا.

1k70xlbb1xm12e3vncp.jpg

mahmood_mn

Active Member
طرح قشنگی شده . کلمه رمضان رو خودتون درست کردید . ایول بابا

کلا باهاش حال کردم فقط رنگ سبزش یکم ............

موفق باشید :rose:

robic

کاربر فعال
رمضان آماده بود ، من ترکیب کلی دادم ، وسعی کردم که به مجید آنلاین هم ربطش بدم

در مورد رنگ سبز باید بگم که فسفری انتخاب کردم ، یه ترکیبه که زیاد استفاده می کنم

ولی فکر کنم ، چون 4 رنگ زده بودم طرح رو و برای وب 3 رنگ سیو کردم اینطوری شده باشه

MEGA WAVE

Active Member
روبیک ایول ، طرحت قشنگه <
فقط من اصلاً با سبز فسفری تو زمینه آبی موافق نیستم و اگه بلور بکگراند رو کمتر کنی بهتر میشه <<

robic

کاربر فعال
راستش رنگ فسفری رو تازگی ها با رنگ های تیره زیاد ترکیب می کنم ، یکبار هم توی یکی از طرح ها توی زمینه سیاه اجرا کردم خیلی خوب در اومده بود ، ولی در مورد این کار بیشتر دوست داشتم وقت اذان رو که آسمون کمی به رنگ آبی پرنگ میره
و یک همچین حالتهایی رو داره نشون بدم ، در مورد بلور هم ، خوب اون کارم کرده بودم ، ولی طرح بیش از حد شلوغ می شد.

memol_515

Active Member
خيلي خوب شده. ايرادي به نظرم نمياد. ساده و قشنگ.

رنگ سبزش هم خوبه، اما فكر كنم رنگهاي بهتري هم براش پيدا بشه. نميدونم چه رنگي :d

موفق باشي

robic

کاربر فعال
خوب سعی می کنم ، چند تا ترکیب رنگ ، دیگه هم بدم به این طرحه ، ولی چون توی ذهنم این بودفقط این رنگ ها رو پیش بینی

کرده بودم ، و تو ذهنم بنا به دلایلی که برای خودم منطقی بود که رنگ سبز و رنگ مایه های اون که ترکیبات با غلظت های پائین و

بالا هستند ، حالا تو ذهن ما ایرانی ها بیشتر برای نشان دادن تقدس به کار برده میشه ، که من هم به همین خاطر بیشتر روش

تاکید کردم و سعی کردم در عین این که تقدس رو نشون می دم ، به شاد بودن ، و جذب مخاطب که یکی از کلید های اصلی یک

آرت ورک هستش توجه کنم.​

nima_dsnr

کاربر VIP
خوب چون همینجوریه نمیشه ایراد گرفت
ولی
رنگ سبزش هم خوبه، اما فكر كنم رنگهاي بهتري هم براش پيدا بشه. نميدونم چه رنگي :d
من میدونم
زرد به نظرم بهتر بود
اما یه وقتایی هست که یکی از یه رنگی خوشش میاد و همیشه ازش استفاده می کنه
مثل من که کلید کردم رو آبی

میتونستی هم پس زمینه ش رو سبز پررنگ تر کنی به جای سرمه ای

تنکس

Erfan

Active Member
سلام دوست عزیز;

در مورد طرح :
در دید اول طرح قشنگ و زیبایی هستش, و چند نکته که رعایت کردن اونها در طراحیهای اینجوری اگه لحاظ بشه زیبایی ویژه ای به کار میده

الان طرح شما خیلی سبز میزنه و در کل ساده هست... منظورم خیلی ساده هستش.

معمولاً برای اینچنین طراحی هایی یه بکگراند مناسب انتخاب میکنن و شما دقیقاً رعایت نکردین و تصویری رو مات کردین و پشت کار انداختین !!!

امیدوارم طرح های بعدی شما حرفه ای تر باشه. این چیزایی که گفتم فقط نظرات شخصی من هست و شما میتونید اصلاً جدی جدی نگیرید.

سبز باشید.
عرفان

robic

کاربر فعال
نظره شما هم قابل احترامه ، با حرفای شما و دوستان یه سری ترکیب رنگ تازه به ذهنم رسید ، که می خوام پیاده کنم .

در ضمن یک نکته :

دوست عزیز ای که گفتی یعنی چه ؟

ها؟

با این که سابقت زیاده قوانین سایت

رو نمی دونی :

پس اینو
post_thanks.gif
واسه چی گذاشتند؟

robic

کاربر فعال
حرف شما هم متین هستش اما :

اما داره اماشم اینه که ، طرحها همیشه زائیده های ذهن های متفاوت هستند ، و ذهن های مختلف هم از جنبه های

مختلفی به اثر هنری که دارن خلق می کنن ، سوق میدن ، مثلا هدف یکی از مهمترین کلیدهاست که برای یک موضووع

واحد و اذهان مختلف ، متفاوت هستش.

توی این طرح من به مقصود خودم رسیدم ، یعنی هدفم این بوده که اولا کاری باشه که بتونه در اولین نگاه ، مخاطب رو به حال

و هوای ماه مبارک رمضان ببره ، و دوم اینکه نشانه ای کوچک از مجید جون آنلاین توش باشه که تا اینجاش کاملا مشخصه ، و

مهمتر از همه اینکه فضای خاصی رو دنبال می کنه و از قالب ها کلاسیک پیروی نمی کنه ، این که شما گفتید باید؟!! به نظر

من کلمه اشتباهی است ، و شما باید تصحیح کنید ، چون معتقدم به این که ایده طرح حتی اگر بسیار ابتدائی باشه ، دارای

احترام خاصی هست که از سوی همه باید به جا آورده بشه. در مورد سادگی طرح هم ، باید دید از چه جنبه ای نگاه می کنید

، که سادگی به همراه گویا بودن و آرامش و توازن خودش ، بهترین خصوصیت یک طرح موفق هستش ( البته طرح بنده هم

بدون ایراد نیست ) : دی

robic

کاربر فعال
طرح بعد از تغییرات

البته اینو بگم که نظر اصلی من همون ترکیب رنگ اولیه بود ، ولی این ترکیب رو هم زدم تا تفاوت هاشون رو ببینم.

psfmxiw062jv1dde86a2.jpg

Erfan

Active Member
حرف شما هم متین هستش اما :

اما داره اماشم اینه که ، طرحها همیشه زائیده های ذهن های متفاوت هستند ، و ذهن های مختلف هم از جنبه های

مختلفی به اثر هنری که دارن خلق می کنن ، سوق میدن ، مثلا هدف یکی از مهمترین کلیدهاست که برای یک موضووع

واحد و اذهان مختلف ، متفاوت هستش.

توی این طرح من به مقصود خودم رسیدم ، یعنی هدفم این بوده که اولا کاری باشه که بتونه در اولین نگاه ، مخاطب رو به حال

و هوای ماه مبارک رمضان ببره ، و دوم اینکه نشانه ای کوچک از مجید جون آنلاین توش باشه که تا اینجاش کاملا مشخصه ، و

مهمتر از همه اینکه فضای خاصی رو دنبال می کنه و از قالب ها کلاسیک پیروی نمی کنه ، این که شما گفتید باید؟!! به نظر

من کلمه اشتباهی است ، و شما باید تصحیح کنید ، چون معتقدم به این که ایده طرح حتی اگر بسیار ابتدائی باشه ، دارای

احترام خاصی هست که از سوی همه باید به جا آورده بشه. در مورد سادگی طرح هم ، باید دید از چه جنبه ای نگاه می کنید

، که سادگی به همراه گویا بودن و آرامش و توازن خودش ، بهترین خصوصیت یک طرح موفق هستش ( البته طرح بنده هم

بدون ایراد نیست ) : دی

دوست عزیز من میدونم که هر ایده تفکری خاص رو به همراه داره و سلیقه ها با هم متفاوت هستند, ولی در مورد طرح شما استفاده از چند وکتور و همه به یک رنگ هست که این خودش یه روح سری به کل کار میده.

اینها رو که دارم بهت میگم سر سری نیست و به قولاً منم تجربه اش کردم.

من که گفتم شما میتونید به نظر بنده بها بدید و میتونید ندید ...

موفق باشید.
عرفان

robic

کاربر فعال
نظره همه دوستان برای بنده مهم و قابل احترام هست. من هم نظر خودم رو به شما گفتم. البته ما ایرانی ها به شلوغ کردن

طرح عادت داریم ، و اونم ناشی از درک نادرست هدف و ایدمون هست.

در مورد رنگ بازهم باید حرفهای تکراری رو بزنم که از این کار اجتناب می کنم ، وشما رو به همون پست های قبلی ارجاع می دم

تا دوباره بخوندیشون البته با دقت بیشتر .

Erfan

Active Member
نظره همه دوستان برای بنده مهم و قابل احترام هست. من هم نظر خودم رو به شما گفتم. البته ما ایرانی ها به شلوغ کردن

طرح عادت داریم ، و اونم ناشی از درک نادرست هدف و ایدمون هست.

در مورد رنگ بازهم باید حرفهای تکراری رو بزنم که از این کار اجتناب می کنم ، وشما رو به همون پست های قبلی ارجاع می دم

تا دوباره بخوندیشون البته با دقت بیشتر .

من که گفتم هر کسی ایده ای داره ... به عنوان مثال این طرح رو ببین که از چند رنگ معمولی یه رنگ و لعابی ساخته؟

fpq35i9hbkf24hq77ure.jpg

منظور من یه نوع نظم و هماهنگی رنگ ها هست و نه چیز دیگه ای ...

موفق باشید.
عرفان

robic

کاربر فعال
باید بگم که ، بحث تخصصی اینجا تبدیل میشه به رو کم کنی ، که از طرف آقا عرفان خان مطرح میشه

راستش این وکتور پایه اصلی منابع اشیاء به کار برده شده طرح من هستش ، خوب دلیلی نداره شما

واسه اینکه گفته خودتونو ثابت کنید ( که ثابت نشد ) منبع اقتباس من رو ایجا بزارید ، و این کارتون زیاد

جالب نبود.

اگر لطف کنید خودتون یک طرح بزنید که گفته های خودتون رو توش رعایت کرده باشید ، موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا