نمایش تصویر کوچک از مطالب

با سلام بنده نیاز به 5 تا کد یا افزونه برای وردپرس دارم. عزیزانی که میتوانند لطفا بنده را در این امر راهنمایی کنند.
1. آخرین مطالب به همراه تصویرشان ( البته بنده فقط تصویرش مد نظرمه که بعد از کلیک وارد مطلب بشه)
2. مطالب پربازدید به همراه تصویرشان ( البته بنده فقط تصویرش مد نظرمه که بعد از کلیک وارد مطلب بشه)
3. وقتی روی یک دسته کلیک میکنیم فقط تصویر مطالب مربوط به اون دسته نمایش داده شود.
4. وقتی روی یک تگ یا برچسب کلیک میکنیم فقط تصویر مطالب مربوط به اون تگ نمایش داده شود.
5. وقتی روی یک نویسنده کلیک میکنیم فقط تصویر مطالب مربوط به اون نویسنده نمایش داده شود.

VAHID216

مدیر بازنشسته
با سلام
این قسمت ها رو می خواید در سایدبار استفاده کنید یا خیر؟! چون که هر موردتون برای استفاده در هر بخش متفاوته .
موفق باشید

نه بنده میخوام در قالب سایت و در صفحه نخست و سایر صفحات استفاده کنم

VAHID216

مدیر بازنشسته
1. آخرین مطالب به همراه تصویرشان ( البته بنده فقط تصویرش مد نظرمه که بعد از کلیک وارد مطلب بشه)
درون حلقه عادی وردپرس کافیه کد
کد:
<?php the_post_thumbnail(); ?>
قرار بدید و هنگام پست دادن تصویر شاخص رو تعیین کنید و تمام.
2. مطالب پربازدید به همراه تصویرشان ( البته بنده فقط تصویرش مد نظرمه که بعد از کلیک وارد مطلب بشه)
باید از افزونه استفاده کنید (البته بدون افزونه فقط بر اساس نظرات هم می شه ) که معروف ترین افزونه wordpress popluar post هست.
3. وقتی روی یک دسته کلیک میکنیم فقط تصویر مطالب مربوط به اون دسته نمایش داده شود.
4. وقتی روی یک تگ یا برچسب کلیک میکنیم فقط تصویر مطالب مربوط به اون تگ نمایش داده شود.
تمپلیت archive و tag رو درست کنید و درون اون حلقه عادی وردپرس رو نمایش بدید و کد های اضافی رو مثل <?php the_excerpt(); ?> حذف کنید و همون کدی که برای سوال اولتون دادم بذارید.
5. وقتی روی یک نویسنده کلیک میکنیم فقط تصویر مطالب مربوط به اون نویسنده نمایش داده شود.
من افزونه ای ندیدم در این مورد و باید بدید براتون بنویسن.
موفق باشید

Maya Man

Active Member
این حلقه های عادی وردپرس کجا هست؟ کدوم فایل رو باید ادیت کرد؟
میشه بگین دقیقا کد رو باید کجا بذاریم؟
سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا