نقاشی دیجیتالی - Ava Gardner

Dante

Member
سلام

مدتیه Speed Painting کار می کنم. این پرتره رو در 4 ساعت کشیدم و از تمامی مراحل فیلم آموزشی تهیه کردم که در مرحله تدوین هستش.

هنوز فایل WIP تهیه نکردم ولی به زودی در همین تاپیک قرار می دم.

برای دیدن ورژن اصلی فایل ضمیمه رو نگاه کنید.

امیدوارم خوشتون بیاد :rose:

Ava%20Gardner%20-%20resize%20h.jpg

Ava Gardner - resize.jpg

MohammadGh

Well-Known Member
خوشمل شده
موه و چشماش خوب شده
ولی یکم لباش ...
راستی چرا بصورت رنگی کار نمی کنی ؟
موفق باشی

R4M!N_ART

Active Member
عالیه !
اگه رنگی کار میکردین دیگه محشر میشد !
ولی با توجه که اسپید پینتینگه بازم در نوع خودش محشره !
:rose:

semej70

New Member
خیلی خوب شده
مشتاقانه منتظر فیلم آموزشی هستیم.
ایام به کام!!:rose:

PrinceofCs

Well-Known Member
کار خوبی شده ... ولی به نظرم Speed painting یه سبک خاصه که باید کلیت کار به حالت Speed باشه ....
منظورم اینه که الان صورت به نحوی کار شده که رئال تر از بقیه اجزا به خصوص موها Hair به نظر میاد ....!!!

Speed Painting باید به همه جای کار انتقال داده بشه در ضمن لبهای پایینی به کار مچ نشده .... و اینکه تو همه کاراتون کنتراست نور خیلی بالاست و این از ارزش کار کم میکنه!!!

نقاط قوت کارتون سایه های صورت و بدن خیلی خوب اعمال شده .

Keep your work up

Dante

Member
خیلی زیبا شده.آفرین.:rose:
موفق باشید.

خیلی ممنون :rose:

خوشمل شده
موه و چشماش خوب شده
ولی یکم لباش ...
راستی چرا بصورت رنگی کار نمی کنی ؟
موفق باشی

2 تا کار قبلیم رنگی بودن, معمولا چندتا رنگی کار می کنم چندتا سیاه سفید.
البته الان دارم رو یه سری آموزش پرتره کار می کنم برای افرادی که تازه می خوان شروع کنن برای همین همشون رو سیاه سفید کار می کنم که راحت تر هستش.
این کتاب آموزشی شامل 10 پرتره از بازیگران کلاسیک خانوم به همراه آموزشهای ویدیویی هستش که همراه کتاب هستش.

صورتش فوق العاده هست
امیدوارم در تاپ ببینیمش
ممنون شما لطف دارید :rose:

عالیه !
اگه رنگی کار میکردین دیگه محشر میشد !
ولی با توجه که اسپید پینتینگه بازم در نوع خودش محشره !
:rose:

ممنون دوست عزیز, کار اصلی کلا سیاه سفید بود و علت انتخابم رو کمی بالاتر توضیح دادم :rose:

عالی شده مخصوصا صورتش عالی و بدون نقص
موفق باشید:rose:

Dante

Member
خیلی خوب شده
مشتاقانه منتظر فیلم آموزشی هستیم.
ایام به کام!!:rose:

کار خوبی شده ... ولی به نظرم Speed painting یه سبک خاصه که باید کلیت کار به حالت Speed باشه ....
منظورم اینه که الان صورت به نحوی کار شده که رئال تر از بقیه اجزا به خصوص موها Hair به نظر میاد ....!!!

Speed Painting باید به همه جای کار انتقال داده بشه در ضمن لبهای پایینی به کار مچ نشده .... و اینکه تو همه کاراتون کنتراست نور خیلی بالاست و این از ارزش کار کم میکنه!!!

نقاط قوت کارتون سایه های صورت و بدن خیلی خوب اعمال شده .

Keep your work up

منظورتون رو درمورد لب متوجه نشدم.
نورپردازی و سایه ها مثل عکس اصلی کار شدن, کلا کنتراست نور تو عکس زیاد بود, احتمالا هدف عکاس این بوده که با نور و سایه حالت خوبی به عکس بده.

عکس اصلی رو ضمیمه کردم.

ax-resize.jpg

MOSTAFA

کاربر فعال
کار خوبی شده تبریک میگم
فقط روی لباسش بیشتر میشد کار کرد و لب پایین یکم باید بزرگتر بشه
ولی کلیت کار خیلی خوبه مخصوصا موها رو خوب درآوردید
یه نکته این که من فکر نمیکنم این سبک speed painting باشه، منظورم اینه شما دستتون سریع هست و خوب اجرا کردید کار رو ولی سبک speed painting نیست، چون توی اون سبک بیشتر شبیه به اکسپرسیونیسم و با قلم های سخت چیزی مثل سبک کار روبنس، با رنگ و نور کار میکنن
موفقیتـ:rose:

Dante

Member
کار خوبی شده تبریک میگم
فقط روی لباسش بیشتر میشد کار کرد و لب پایین یکم باید بزرگتر بشه
ولی کلیت کار خیلی خوبه مخصوصا موها رو خوب درآوردید
یه نکته این که من فکر نمیکنم این سبک speed painting باشه، منظورم اینه شما دستتون سریع هست و خوب اجرا کردید کار رو ولی سبک speed painting نیست، چون توی اون سبک بیشتر شبیه به اکسپرسیونیسم و با قلم های سخت چیزی مثل سبک کار روبنس، با رنگ و نور کار میکنن
موفقیتـ:rose:

ممنون دوست عزیز :rose:

معمولا رو لباس مشکی که در سایه قرار گرفته نمی شه زیاد مانور داد. عکس اصلی رو صفحه قبل قرار دادم همونطور که می بینید جزییات خاصی دیده نمی شه.
کلام شما در مورد speed painting کاملا متینه, اگر من می خواستم به روش واقعی اسپید پینتینگ کار کنم باید خیلی از جزییات کار رو حذف می کردم و زیاد رو نشون دادن جزییات صورت تاکید نمی کردم. تو اینجا منظورم بیشتر رو زمان بوده چون من به ندرت پیش میاد جزییات کارم رو حذف کنم مثل این طراحی که قرار دادم و برای نظر خواهی نذاشتم چون فکر می کنم با هر پستی که جواب دوستان رو باید می دادم این نکته رو باید ذکر می کردم که سبک کار به این شکل هستش که موضوع نقاشی با کمترین جزییات به نماش گذاشته بشه :)

06-resize.jpg

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خسته نباشید کار بسیار خوبی شده
البته این 4 ساعت با دیتیل جزو اسپید فکر نمیکنم باشه
فقط به نظرم پرسور پن رو بیشتر کنید و سایز براش رو کمتر برای قسمت مو ها چون یکن سایز تار موها ضخیم هست

اما در کل بسیار خوب شده تبریک

Dante

Member
خسته نباشید کار بسیار خوبی شده
البته این 4 ساعت با دیتیل جزو اسپید فکر نمیکنم باشه
فقط به نظرم پرسور پن رو بیشتر کنید و سایز براش رو کمتر برای قسمت مو ها چون یکن سایز تار موها ضخیم هست

اما در کل بسیار خوب شده تبریک

ممنون دوست عزیز, توضیحات اسپید پینتینگ رو تو پست بالایی دادم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا