نظر سنجی مسابقات کوچک موضوع با محوریت وی ری

HR3D

کاربر فعال
AREF جان در سال 1393 : بچه ها حیف که نشده پارسال یه مسابقه بزنیم با وی ری ، امسال با مسابقه چطورید ؟
جواب ها : آقا کار خوبیه انجام بده ...
موضوع تاپیک : نظر سنجی مسابقات کوچک با محوریت Maxwell (جدید) :lol:

عارف جان دیشب ساعت هشت رفتی که....
پس چی شد ؟؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
هر کاری کردم نشد رندر بگیرم ، کل سیستمم هنگ میزنه باید ریست کنم ، نمیشه کاریش کرد ؟

HR3D

کاربر فعال
عارف جان ، بهتر بود فایل ها رو با Archive خود مکس همه فایل ها رو باتکسچر و متریال و ... میذاشتی توی یک فایل که مشکلی واسه آدرس دادنش نباشه :rose:

LinkinForEver

دوستان اصلا واسه من رندر نمیکنه ! چیکار کنم ؟؟؟ :sad: یعنی بیخیال شم ؟

N.Abedi

Well-Known Member
دوستان اصلا واسه من رندر نمیکنه ! چیکار کنم ؟؟؟ :sad: یعنی بیخیال شم ؟

نمی دونم والا مشکلش از چیه :-? ، چون واسه من راحت رندر گرفت به خاطر همین به نظر نمی رسه مشکل از فایل باشه.... امیدوارم زودتر مشکلت حل شه :wink:

LinkinForEver

می دونم والا مشکلش از چیه :-? ، چون واسه من راحت رندر گرفت به خاطر همین به نظر نمی رسه مشکل از فایل باشه.... امیدوارم زودتر مشکلت حل شه :wink:
سلام ... والا نه صحنه که سالمه ، سیستم من ضعیفه
:-?
باید مسابقه جوری طرح بشه همه بتونن شرکت کنن من اینقدر سنگیه اصلا رندر نمیشه ... متاسفانه نمیتونم شرکت کنم :sad:

SinaTR

Well-Known Member
دوستانی که مشکل دارن، يه فايل مکس خالی باز کنن کل view های مکس رو در حالت shaded بذارن فايل رو داخلش import کنن، احتمال زياد جواب می ده.

دست آقا عارف درد نکنه ولی چون موضوع رندر هست و قرار بود هرکس تنظيمات خودشو پياده کنه بايد تنظيمات رندر و دوربين ريست می شد.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.

دست آقا عارف درد نکنه ولی چون موضوع رندر هست و قرار بود هرکس تنظيمات خودشو پياده کنه بايد تنظيمات رندر و دوربين ريست می شد.
آره عذر میخوام از همه بچه ها.وقتی آپلود کردم فهمیدم یادم رفته تنظیمات رو ریست کنم.

باید مسابقه جوری طرح بشه همه بتونن شرکت کنن من اینقدر سنگیه اصلا رندر نمیشه ... متاسفانه نمیتونم شرکت کنم
اینکه فایل سنگینه خب فایل حرفه ای هست. فکر کنم یه سیستم با رم 4 گیگ بتونه بازش کنه. حتی save as 2011 گرفتم.
من خودم تست رندر گرفتم. مشکلی نداشت.

بچه ها بخش WIP برای مسابقه بزارم؟ اگه تعداد تشکر این پست بیشتر از 5 تا شد میسازم

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

سلام.

آره عذر میخوام از همه بچه ها.وقتی آپلود کردم فهمیدم یادم رفته تنظیمات رو ریست کنم.

اینکه فایل سنگینه خب فایل حرفه ای هست. فکر کنم یه سیستم با رم 4 گیگ بتونه بازش کنه. حتی save as 2011 گرفتم.
من خودم تست رندر گرفتم. مشکلی نداشت.

بچه ها بخش wip برای مسابقه بزارم؟ اگه تعداد تشکر این پست بیشتر از 5 تا شد میسازم

مشک من باز کردن فایل نیست ، کاملا درست هست ، موقع رندر تو لود کردن تکستچر ها گیر میکنه ...
سیستمم رمش 4 ــه سی پی یو دو هسته ای :d

.:BehzAd:.

Active Member
سلام

اول تبریک مدیر شدنت رو بگم بعد قوانینی که برای مسابقه گذاشتی یه خورده دست و بال آدم رو بسته هر چند من نمیخوام شرکت کنم و نظاره گر هستم یه چی تو مایع های توپ جمع کن.

موفق باشی عارف

.:BehzAd:.

Active Member
یه چیزی رو یادم رفت بگم خواستم پست قبل رو ویرایش کنم ولی دیدم بهتر یه پست جدید بزنم هرچند که پشت سره هم هست :wink:

وی ری بهترین انجین رندر جهان بود هست و خواهد مانند و روز به روز بهتر هم میشه هنوز هم خیلی چیزا داره که دانش استفاده اش رو کمتر کسانی تو دنیا دارند نمیدونید وقتی ذات انجین رو میببنی چه چیزای داخلش هست.

امیدوارم مسابقه خوبی داشته باشید و بتونید چیزای جدیدی از وی ری در بیارید :wink:

آخرین ویرایش:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام بهزاد ممنون دوست گلم.بیا شرکت کن.وقت گیر نیست
حمید جان راستش چون قرار هست شرایط یکسان باشه نه اجازه تغییر نیست. ولی توی مسابقات بعد ( شاید بعد از چند تا مسابقه یه فایل مکس خالی فقط حجم میدم و هر کسی با سلیقه خودش رندر بگیره.اونجا خیلی دستت بازه اما الان خیلی زوده. نمیخوام از فاز آموزشی خارج بشم. Wip رو الان درست میکنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا