نظر سنجی برگزاری مسابقه طراحی وب

street design

Active Member
من که به شخصه هیچ امیدی واسه برنده شدن ندارم:دی
فقط خواستم تجربیاتم زیاد شه و چندتا چیز یاد بگیرم که واقعا هم گرفتم
حسین آقا در حال داوری هستید انشاالله؟!

eAmin

Well-Known Member
سلام
فکر میکنم از آخر اول بشم:دی
جدای از شوخی در کل امسال خیلی نتونستم برای اینکار وقت بزارم و خیلی از جاها ناقص موند و خیلی از موارد گفته شده رو نتونستم رعایت کنم. ولی بنظرم مهم این بود که حداقل تونستم چیزهای بیشتری یاد بگیرم و حتما هم برای آینده مفید هست.
همینجا به همه شرکت کنندگان و همچنین دست اندر کاران این مسابقه مخصوصا حسین عزیز خسته نباشید میگم.

موفق باشید.

• Like
Reactions: L-B

Webber

Well-Known Member
سلام

چقدر کم .فکر کنم یک از دلایلش طرح پیچیده ای بود که برای مسابقه در نظر گرفته شده بود . وقت و بیشتر از اون حوصله زیادی می خواست.
خودم امیدوارم سال بعد فرصت شرکت رو پیدا کنم.

موفقیت

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
شرکت کنندگان عزیز خسته نباشید
نتایج مسابقه اعلام شد
در نظر داشته باشید که این نتایج ، نهایی نمی باشند و شرکت کنندگان می توانند تا 18 مهر ماه علاوه بر نتایج خود، بر نتیجه دیگر شرکت کنندگان هم اعتراض کنند.
همچنین می توانید اعتراض های خود به دیگر شرکت کنندگان را در پیام خصوصی به داوران ارسال کنید.
موفق و سربلند باشید

alionline1366

Active Member
خوب خدا رو شکر نتایج اولیه مسابقه هم اعلام شد سعی شد تو داوری این مسابقه که ریزترین نکات دیده بشه که حق کسی ضایع نشه و نتایج کاملاً عادلانه ای اعلام بشه ولی باز هم اگر کسی از دوستان شبه ای در مورد قسمتی دارد و یا سئوال یا اعتراضی دارد حسین عزیز ، من و امین جان در خدمت دوستان هستیم.

street design

Active Member
ممنون بابت کلیه زحمت هایی که همه کشیدند..
با اینکه می تونستم اول هم بشم ولی چون تو دو روز طرح رو کامل کردم از خودم خیلی راضیم
40 امتیاز تو طراحی مطابق قالب سره چند تا چیزه پیش و پا افتاده از دست دادم
تو قسمت فونت 30 امتیاز از دست دادم ..اونم سر اینکه فونت رو بد آدرس دهی کردم وگرنه همه چیش اوکی بود:)
تو یکسان سازی مرورگرها هم تو ie 8.9 و opera مشکل بود که نشد وقت بزارم رو این کار و فکر کنم با css reset می تونستم اوکی کنمش..
در کل تجربه خوبی بود و خیلی چیز ها یاد گرفتم...
بازم ممنون:rose:

L-B

Well-Known Member
تحربه بسیار خوبی بود ./...
چه اشکالای کوچیکی داشتم :( که تقصیر خودم بود :دی
مثلا زیر register بار رو نذاشتم ( نوشته بود ) گفته بودم که آخر کار اضافه میکنم یادم رفت :دی
یا رنگ نوشته رو یادم رفته بود عوض کنم یا اشتباهی کد رنگ رو گرفتم از فتوشاپ و به عکس دقت نکردم
.
.
.
به هر حال خیلی خیلی تجربه ی خوبی بود ..
با تشکر از تمامی دوستان

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم همه گی خسته نباشید
با سپاس از دوستان خوبمون که زحمت داوری مسابقه رو کشیدند: امین جان و سید علی محمودی

و قسمت فونت 30 امتیاز از دست دادم ..اونم سر اینکه فونت رو بد آدرس دهی کردم وگرنه همه چیش اوکی بود
شما کاملترین عمل رو برای قرار دادن فونت در مرورگر های مختلف انجام دادید، نمره ای که از شما کسر شد بی اهمیت بود، مهم درک و عمل شما از انجام این کار بود که کاملا قابل تحسین هست....

الیاس در کل کار خیلی خوبی انجام داد، یک سری جزئیات رو انجام نداد که به نظرم اصلا نقشی در نقص پروژ نداشت.

کاربر تازه عضوی به نام malimadadi که در مسابقه شرکت کردند، نحوه انجام پروژه ایشون و ظرافت کار، شباهت زیادی به برنده 2 دور اول این مسابقات به نام اقای نبی کرمعلی زاده داشت که جاشون تو این مسابقه بسیار خالی بود.

امین جان هم پروژه رو خیلی خوب انجام داد، توانایی ایشون در نحوه پیاده سازی پروژه، از تصور من خارج بود.

نکته مهم این هست که سطح علمی انجمن و سوالات مطرح شده در آن، 20% سطح علمی جهانی هست اما سطح مسابقه برگزار شده، 80% سطح علمی جهانی بود. در نتیجه تعداد شرکت کننده ها دور از تصور هم نبود.
جا داره از دوستانی که در این انجمن فعال هستند اما با حضور خودشون غنایی به این مسابقه نبخشیدند، یاد کنیم:
farik، Webber، shnoit، pouya saadeghi، Domanjiri، ....

شرکت کنندگان در مسابقه لطف کنند:
نام و نام خانوادگی
نام وب سایت
ایمیل
خودشون رو بفرمایند
سربلند باشید

street design

Active Member
شما کاملترین عمل رو برای قرار دادن فونت در مرورگر های مختلف انجام دادید، نمره ای که از شما کسر شد بی اهمیت بود، مهم درک و عمل شما از انجام این کار بود که کاملا قابل تحسین هست....

میگم پس 30 امتیازشو بدید:دی
یه 20 امتیاز دیگه هم یه جوری جور می کنم که اول بشم دیگه:)))....:green:

street design

Active Member
یک مسئله دیگه که الان بهش دقت کردم این بود که من تو قسمت توضیحات خوندم که
<<در کادر 6 عکس پس زمینه نیمه محو و رنگ گرادیانت دار می باشد (30 امتیاز) >>
به خاطر همین جای عکس از css استفاده کردم...
سر همین هم امتیاز هایی رو از دست دادم!

eAmin

Well-Known Member
مرسی از همه دوستان، بانیان مسابقه و شرکت کنندگان عزیز.
از ما هم که مشکل بسیار داشت نمیدونم چقدر ولی کارای دوستان از ما بهتر بودش:wink:
خلاصه از همگی ممنون:rose:
جا داره از دوستانی که در این انجمن فعال هستند اما با حضور خودشون غنایی به این مسابقه نبخشیدند، یاد کنیم:
farik، Webber، shnoit، Domanjiri، ....
اینو خیلی موافقم و در اینمورد حق رو کاملا به حسین جان میدم.

راستی یک موردی بود گفتم شاید اشتباهی پیش اومده، تو سورس html که نگاه کردم به همچین مورد برخورد نکردم، باز دوستان اگر وقت کردن، یک نگاهی به سورس ما هم بندازن:rose:
در زمان استفاده از doctype strict مطلقاَ نباید از تگ یا مقادیر style در کدنویسی html استفاده کرد.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
یک مسئله دیگه که الان بهش دقت کردم این بود که من تو قسمت توضیحات خوندم که
<<در کادر 6 عکس پس زمینه نیمه محو و رنگ گرادیانت دار می باشد (30 امتیاز) >>
به خاطر همین جای عکس از css استفاده کردم...
سر همین هم امتیاز هایی رو از دست دادم!
لطفا مشخصات خوتون رو بفرمایید
فرمایش شما کاملا صحیح است، شما 30 امتیاز گرفتید. (نفر دوم شدید)
از کاربر دیگر امتیاز کسر شد

در زمان استفاده از doctype strict مطلقاَ نباید از تگ یا مقادیر style در کدنویسی html استفاده کرد.
از کدوم تایپیک نقل قول کردید؟
دوستان با دقت بیشتری نتایج رو پیگیری کنند، احتمال نمونه مشابه می تونه نتیجه کل مسابقه رو عوض کنه

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
نتایج مسابقه مجدد عوض شد.
کاربر malimadadi نمره کسر شده ضمیمه 1 را به علت:
در مورد نقص در ضمیمه 1 در مرورگر اپرا نوشته بودید، اپرا در ارور کنسول با کلیک بر روی لینک های بالای صفحه، پیغامی ایجاد میکنه با این مضمون که استفاده از XMLHttpRequest به دلایل امنیتی غیر فعال شده است. اگر تنظیمات گفته شده در کنسول انجام شود یا فایلها از روی سرور لود شوند، مشکل رفع میشود. حداقل در آخرین نسخه اپرا که اینطور است
کسب کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا