نظر سنجی برگزاری مسابقه طراحی وب

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سلاو دوستان عزیز
تا کنون 3 دوره مسابقه طراحی وب برگزار شده و به مرور سطح و کیفیت مسابقه ار تقا پیدا کرده.
برای تابستون دور دیگری از این مسابقات بر گزار میشه.
لطفا نظر خودتون رو در مورد :
- قوانین مسابقه
- امتیاز دهی
- زمان مسابقه
- طرح مسابقه
بفرمایید، لطفا از اظهار نظر ساده همانند : خیلی خوبه، خیلی بده ، بپرهیزید.
البته در این دور ، امین جان (مدیر انجمن js) هم هستند و سطح مسابقه رو می تونیم حسابی بالا ببریم

تایپیک برگزاری مسابقه
منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم

farik

Well-Known Member
باسلام..
حسین جان واقعا خسته نباشین..انصافا تو این چند سال انصافا هر وقت مشکلی تو بحث کلاینت داشتم تو این انجمن دوستان به من لطف داشتند..چند سال هم بود که میخواستم تو این مسابقات شرکت کنم ولی درس ها نمیگذاشت....امیدوارم امسال بتونم..خواهشا زمانش رو قبل از شروع سال تحصیلی بزارین تا به مدرسه و دانشگاه خیلی از دوستان نخوره...امتیاز دهی هم تا جایی که یادمه دفعات قبل خوب بود روال..داوران هم خوب بودن:green:
در مورد موضوع هم من میگم خیلی گسترده نباشه که قضاوت سخت بشه...یک ایندکس با 2-3 تا صفحه دیگه...
ما منتظریم:paint:

Webber

Well-Known Member
با سلام

ممنون حسین آقا ،امیدوارم امسال پرشورتر از سال های قبل بشه.

در کل فکر می کنم که طرح مسابقه پیچیده باشه بهتره .هم از بیش از یک داور استفاده بشه و اینکه نفر(ات) برنده در آخر یه توضیح یا اگر شد آموزشی در مورد نحوه انجام کارشون و نکته های مهم بدهند تا بار آموزشی هم داشته باشه

موفقیت :rose:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ارادتمندم
بیش از یک داور استفاده بشه
کاملا موافقم، دوستانی که تصور می کنند می تونند در زمینه داوری شرکت کنند و پیشتر فعالیت مفید در انجمن داشتند، بفرمایند تا جزو هیئت داوران بشوند.
برای اول شهریور خوبه مسابقه برگزار بشه؟

farik

Well-Known Member
باسلام..
برای اول شهریور خوبه مسابقه برگزار بشه؟
آره عالیه...چون کلاس های اضافه هم تموم شده..منم اونموقع سرم خلوت تره..البته همه فکر میکنم اوضاعشون همین طوری باشه..
در کل فکر می کنم که طرح مسابقه پیچیده باشه بهتره
نه قبول ندارم...آخه در اینصورت داوری کار سخت تر میشه از طرفی ممکنه یک سری تلاش های بچه ها از قلم بیفته...نقش ابتکار هم معمولا کم رنگ تر میشه..

Webber

Well-Known Member
سلام

ممکنه یک سری تلاش های بچه ها از قلم بیفته...نقش ابتکار هم معمولا کم رنگ تر میشه..

خوب کار پیچیده،تلاش بیشتری هم می خواد،اتفاقا فکر می کنم در طرح های پیچیده برای ابتکار دست تان باز خواهد بود تا یه طرح ساده !

فکر کم باید تبلیغ بیشتری بشه ،این تایپیک که بین مطالب دیگه گم شده ،اگه قراره اول شهریور باشه(که کمی دیره) میشه از الان حسابی تبلیغ کرد.

موفقیت

farik

Well-Known Member
باسلام..
خوب کار پیچیده،تلاش بیشتری هم می خواد،اتفاقا فکر می کنم در طرح های پیچیده برای ابتکار دست تان باز خواهد بود تا یه طرح ساده !
خوب در مورد ابتکار موافقم..اما فکر داور های طفلک رو هم بکنین...در اینصورت زمان اعلام نتیج خیلی بیشتر میشه...نمیشه:-?
در مورد تبلیغات هم موافقم...شما که تا جایی که یادمه دیزاینتون عالی بود..یک طرح بزنین...ما هم میزاریم تو امضا برای شروع..:green:
موفق باشید...

Webber

Well-Known Member
سلام

ممنون.قرار بود حسین جان یه سری بنر قرار بدن

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
سلام من توی 2 دوره فکر کنم تا به حال شرکت کردم یادم نیست شایدم هر 3 دوره بود.

انشاء الله اگر امکانش را داشته باشم در این دوره نیز شرکت خواهم کرد ، این مسابقات خیلی به بنده برای رشد سطح دانشم در طراحی وب کمک نموده است ، به دوستانی که علاقه دارند هم پیشنهاد می کنم در این مسابقه که به نوعی کلاس درسی برای شما خواهد بود شرکت کنند.

- قوانین مسابقه : به نظر قوانین دقیقی می بایست وجود داشته باشد ، به خصوص در استفاده از فریم ورک ها و... چه در زمینه Css و چه Js و... با این پیش فرض که فردی در دوره های قبلی شرکت نداشته و با قوانین کلی آشنایی ندارد

- امتیاز دهی : امتیاز دهی همیشه سخت ترین کار هست ، به نظرم به تعداد داورانی که از این انجمن هستند داوارنی باشند که در این انجمن فعالیت ندارد تا نتجه امتیاز از میانگین امتیاز آنها محاسبه شود.

- زمان مسابقه : زمان مسابقه ، به نظرم اولا بعد از اطلاع رسانی مناسب باشد و ثانیا نهایت زمانی که امکان دارد برای ایجاد نشدن مشکل برای دوستانی که مشغله ای دارند در نظر گرفته شود ، در مورد زمان شروع نظری خاصی ندارم توی تابستان به هر حال مناسب هست.

- طرح مسابقه : طرح مسابقه طبق معمول برای مقایسه می بایست یک طرح ثابت باشد ولی به نظرم سعی شود که در قالب طرح های جدید وب و متدهای و طرح های خلاقانه باشد که امکان کار و اعمال نظرات خاص در آنها باشد و از این نظر هم که طراح خلاقیت خود را به طرح اضافه کند آزادی داشته باشد

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

street design

Active Member
توی قوانین شرط میشه که برنامه نویسی بر پایه html 5 یا ... باشه؟! یا اینکه مهم نیست؟!

farik

Well-Known Member
باسلام..
چی شد این مسابقه حشین جان...بچه ها تو سهریور کلاساشون شروع میشه ها...بنا بود این دوره به سال تحصیلی نخوره ولی مثل اینکه قسمت نیست....راستی کار بنر به کجا رسید؟..

Cisco

مدیر انجمن
سلام
من تازه واردم و تا حالا شرکت نکردم.
شرایطش چیه؟
ممنون

dishlame

Member
سلام !
خیلی دوست داشتم که توی این مسابقات شرکت کنم( ولی دانشش رو نداشتم ) که شما برای چهارمین بار این حرکت زیبا رو انجام دادید.
این بار با توجه به این که تازه کار هستم می خوام توی این مسابقه شرکت کنم !:paint:

vahidk1990

New Member
هر سال در بین جوایز کاپ و کوپن خرید از فروشگاه به چشم می خورد.امسال همچین خبری نیست؟

shnoit

Well-Known Member
ایشالله به سلامتی
ایشالله که وقتشو داشته باشم و بتونم خودمو برسونم به مسابقه :)

Domanjiri

Well-Known Member
سلام

به نظرم مورد "غیر فعال بودن جاوااسکریپت" رو هم حالا یا بصورت امتیاز اضافه و یا به شکل بخشی از مسابقه قرار بدین.

موارد زیادی پیش میاد که کاربر جاوااسکریپت رو غیر فعال می کنه ( به خاطر پرفرمنس یا استفاده از پ روکسی ها یا ...) . حالا قرار نیست که بعد از غیرفعال شدن js کارایی سایت به همون شکل سابق باشه، ولی حداقل نباید کاملن بهم بریزه و کاربر نتونه ساده ترین کارها رو انجام بده (کلیک کردن روی لینک!).

یه پیشنهاد خسته(!) هم برای نحوه ی برگزاری مسابقه داشتم که دیگه فکر کنم وقتش گذشته، ایشالا بمونه واسه سال دیگه :)

شاد باشین

felix

Member
خسته نباشید

سلام و خسته نباشید برای برگزاری این مسابقه میشه بگید ما مبتدی ها هم میتونیم شرکت کنیم یا نه و کلا شرایط رو بگین ببینیم در سطح ما هست یا نه ؟
مسابقات در چه سطحیه ؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا