نظر خواهی در مورد هاستینگ بسیار ارزان میهن هاستینگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hami131

Member
دوست عزیز و بیکار من که رفتی انجمنو گشتی. این پست ها مال چندین ماه پیش بود که تازه سی پنل این کارو شروع کرده بود و کسی خبر نداشت قراره چی بشه. الان دیگه همه میدونن.
اگه من داشتم دیوونه میشدم بخاطر مسئولیتی بود که رو دوشم بود و مشکلاتی که مشتریامون داشتند. اونایی که خونسردند باید بهشون شک کرد ولی من هنوزم شرکت های معتبری زیادی رو میبینم که سی پنا ارائه چون عرضه دارن
با نحوه کار انجمن ها آشنا بشنید میفهمی که با یه کلیک میشد این پست ها رو پیدا کرد چون درک این عاجز هستی بهتره با تکنیک دیوانگی به کار خیل عظیم مشتریانت در صنعت هاستیگ و اصفهان برسی
با عرض پوزش از افرادی مفهوم فروم رو درک میکنند چون این پست ها جاش این جا نیست و موضوع رو خارج میکنه

NovinServer

Active Member
is24.ir عزیز ، نیازی نیست یاد اوری کنید . بنده هم مثل شما می دانم میهن هاست شش ماه دیگر همچین سرورش دان می شود که دیگر پاسخ گویی مشتریان زیادش که با هزینه کم انها را قبول کرده نیست و من بهترین راه را پیشنهاد کردم !

پشنهاد : کسانی که می خواهد از میهن هاست خرید کنند ، لطفا با شرکت ایشون قرار داد رسمی امضا کنند که در صورت بروز هر گونه مشکل بتوانند قانونی برخورد کنند .

با تشکر ، لطفا به هم بی احترامی نکنید خوب نیست . :rose:

hami131

Member
is24.ir عزیز ، نیازی نیست یاد اوری کنید . بنده هم مثل شما می دانم میهن هاست شش ماه دیگر همچین سرورش دان می شود که دیگر پاسخ گویی مشتریان زیادش که با هزینه کم انها را قبول کرده نیست و من بهترین راه را پیشنهاد کردم !

پشنهاد : کسانی که می خواهد از میهن هاست خرید کنند ، لطفا با شرکت ایشون قرار داد رسمی امضا کنند که در صورت بروز هر گونه مشکل بتوانند قانونی برخورد کنند .

شما که تو این تایپک میخواستی از میهن هاستیگ ریسلری بگیری ادرس گرفتی شماره تلفن گرفتی شماره ثبت گرفتی دوستتو میخواستی بفرستی قرارداد ببنده
بیشتر از این ماهیتتون رو نشون ندید
واقعا چه افرادی میان تو هاستیگ؟! البته اینها به خاطر فشار مالی هست ولی ارزش نداره

asmanco

New Member
مشکل ما ایرانی ها اینه که عقلمون به چشممونه . یعنی اگه یه جنس مضخرف قیمتش بالا باشه میگن آره این خیلی خوبه.ولی اگه یه جنس خوب قیمتش پایین باشه میگن نه این جنس به درد نخوره و این وسط اونی که درصد بیشتری کشیده روی جنس ، سود می کنه. اینجا هم همینطوری شده
جناب is24.ir
به شما چه ربطی داره که ایشون قیمتشون پایینه؟ می ترسی مشتری ها بپرن؟ تو واسه خودت یه فکر درست حسابی بردار

NovinServer

Active Member
شما که تو این تایپک میخواستی از میهن هاستیگ ریسلری بگیری ادرس گرفتی شماره تلفن گرفتی شماره ثبت گرفتی دوستتو میخواستی بفرستی قرارداد ببنده
بیشتر از این ماهیتتون رو نشون ندید
واقعا چه افرادی میان تو هاستیگ؟! البته اینها به خاطر فشار مالی هست ولی ارزش نداره

4 تا ادم مثل تو هست که دعوا راه می ندازه ، من دارم جو اروم می کنم دوباره میای متشنج می کنی :snap:
به شما هیچ ارتباطی نداره ، لطفا توی مسائل هاستینگ دخالت نکنید و اینقدر مردم را در این تاپیک به جون هم نندازید :mad:

بنده نمایندگی خودم را می گیرم به شما چه ربطی داره ؟:-? فوضولی در کار دیگران خوب نیست بنده گفتم هر کسی که می خواهد قرار داد ببنده که خیالش راحت شود و دیگر هیچ مشکلی نباشد باز شما امدید جو ریختید به هم.......! واقعا که :mad:

شما فقط :spam: می کنید

hami131

Member
لطفا کسایی که علاقه به این بحث دارند یک تایپک با موضوع بررسی قیمت هاست ایجاد کنند و اونجا بحثشون رو ادامه بدن و اینجا اسپم نزنند
دوست عزیز NovinServer آروم کردن جو نیست که شما به شرکت دیگه بگی سرورت دان میشه میگم چنتا مشتری ارزش نداره اعصابتونو بهم بریزید شما هم سعی کنید با تزخودتون کار کنید و در کار دیگران دخالت نکنید و نگید کی سرورش دان میشه این اتهام تهمت و افتراست
با تشکر

آخرین ویرایش:

NovinServer

Active Member
مشکل ما ایرانی ها اینه که عقلمون به چشممونه . یعنی اگه یه جنس مضخرف قیمتش بالا باشه میگن آره این خیلی خوبه.ولی اگه یه جنس خوب قیمتش پایین باشه میگن نه این جنس به درد نخوره و این وسط اونی که درصد بیشتری کشیده روی جنس ، سود می کنه. اینجا هم همینطوری شده
جناب is24.ir
به شما چه ربطی داره که ایشون قیمتشون پایینه؟ می ترسی مشتری ها بپرن؟ تو واسه خودت یه فکر درست حسابی بردار

ماهان هاست عزیز ، پیشنهاد می کنم طراحی کپی شده از کیمیا هاست را برداید و اگر نه سرو کارتون به قانونه ! :lol::lol::lol:

ehsanch

Active Member
چه جالب که به هیچ کدام از سوالات منم پاسخ ندادید و تفره رفتید از جواب. این دفعه سوم هست که این سوالات را مطرح میکنم. حالا اینکه جوابی ندارید بدید دیگه مردم خودشون قضاوت میکنند
1- شما چطوری انقدر با اطمینان صحبت میکنید در صورتی که همین الان لایسنس سی پنلتون بسته شده و هر کسی که کمی آشنایی در مورد هاستینگ داشته باشه میدونه که نباید سی پنل بگیره . (یا اگه مطمنه بگیره)
2- شما چطور چندین سرور دارید در صورتی که فقط 50 تا سایت میزبانی کردید که اونم 20 تاش این ماه اومده ؟ (اینجا )
3-شما چه شرکتی هستید که یه تلفن ثابت ندارید تو سایتتون بذارید ؟
4- طبق این و این آپتایم سرورهای شما 4 و 12 روز میباشد که آخرین ریست آپتایم هم در 4 و 12 روز پیش شده . یعنی هر وقت سرور داون شده ریست کردید لینک آپتایمو . و این روش قدیمی برای فریب دادن مشتریان ساده است.
5- فعلا همینا را جواب بدید اگه باز سوالی پیش اومد باز از حضورتون میپرسم

asmanco

New Member
ماهان هاست عزیز ، پیشنهاد می کنم طراحی کپی شده از کیمیا هاست را برداید و اگر نه سرو کارتون به قانونه ! :lol::lol::lol:
برو بابا. هروقت قانون کپی رایت توی ایران تصویب شد مطمئن باش قالب رو عوض می کنم. تو نمی خواد دلت به حال کیمیا هاست بسوزه

asmanco

New Member
به خدا من تاحالا هیچ جای دنیا ندیدم به خاطر ارزون فروختن کسی رو ببرن زیر سوال . ولی مثل اینکه اینجا همچین چیزی وجود داره

asmanco

New Member

شما خودتون قرارداد قانونی میدین به مشتری؟ (اگه مشتری درخواست کرد)

Mandana

Active Member
بزرگترین ارزوم بنکلن این بوده همیشه ( و می دونم ارزو به دل هم می مونم) که یه تاپیک از 5 صفحه جلوتر بره در این بخش و در نهایت دعوا نشه!
بابا شماها میخواید پس فردا جواب کلی مشتری رو بدین! باید مسلمن بتونین با اخلاق خوب و زبون نرم هم مشکلات رو برطرف کنید!
البته بعضی واقعن خوب صحبت می کنن و وقتی میبینن بحث داره از مسیر خارج میشه عوض دعوا و متلک، دکمه گزارش نوشته نامناسب رو می زنند
آدم وقتی ببینه صاحب تاپیک خودش درست و خوش برخورده، دلش میاد به خودش زحمت بده و پستهای بیهوده رو پاک کنه.اما وقتی هیچ سعی در تعادل تاپیک نمی کنند..
بهر حال.تاپیک بسته میشه.اگر قرار بود به کسی اخطار بدم باید به 4-5 نفر اخطار میدادم.ساخت یوزر تکراری، خارج کردن تاپیک از بحث اصلی، توهین و غیره
اما به تذکر قناعت می کنم..ولی افرادی که در این تاپیک شلوغی ایجاد کردند، در تاپیک بعدی در صورت تکرار اخطار دریافت می کنند
موفق باشید:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا