نظر خواهي و سوال

pok_rat

Member
سلام
من دارم يه سايت ميزنم... يه سايت حسابي!
حالا تو قسمت پخش فيلمش موندم. اينا رو زدم کدمش خوبه?

پیوست ها

• Udnfftitled-1 copy.jpg
    Udnfftitled-1 copy.jpg
    210.4 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • Udsfhntitled-1.jpg
    Udsfhntitled-1.jpg
    144.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • Ufgntsiddddtled-1.jpg
    Ufgntsiddddtled-1.jpg
    105.6 کیلوبایت · بازدیدها: 12
  • Untitlded-1.jpg
    Untitlded-1.jpg
    451.7 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • Udsfntitled-1.jpg
    Udsfntitled-1.jpg
    205.3 کیلوبایت · بازدیدها: 7

FashisT

Active Member
هیچکدوم!
شرمنده ولی طرحات هم شلوغند و هم بدون ترکیب بندی ..
و یه نکته اینکه به خاطر استفاده نادرست از رنگ پس زمینه و رنگ کاور استایل نگاتیو گرفته که هم چشم رو اذیت میکنه و هم استفاده در کل طرح باعث زشتی کار میشه!
فعلا

Parham

Well-Known Member
حقیقت خوب از براش استفاده نکردی ... خیلی‌ شلوغ کردی ، از لحاظ ترکیب بندی هم مشکل داره و به نظر من نکات اصلی‌ مثل جای نوشته یا استفاده درست از یک براش در جای خاص را انجام ندادی ، رنگی‌ هم که استفاده کردی چه برای نوشته چه زمینه اصلا جالب نیست و تو ذوق میزنه

mehran_j

Member
نظر من هم مثل بقيه دوستان هست....اين طرحها بيشتر كلاسيك هستن تا خشن
اگر بتوني عوضشون كني كه خيلي بهتره

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
موضوع اصلی سایتت چیه؟ خوب خشن بودن یه طرفه قضیه میشه ولی موضوع خشونت چیه؟ موضوع رو دقیقتر بگو تا اگه شد کمکت کنیم

pok_rat

Member
souillé

سلام مرسي از همگي راستش اين کار براي يه گره هست که ذاتي کثيف هستند! من درست نتونستم منظورمو برسونم... منظورم از خشن کثيف بود(souillé) اينا ظاهر سايتشون ميخواستند يه جوري باشه... يعني متفاوت باشه. کثيف باشه. شلوغ باشه تودرتو باشه .زشت باشه! و کلا از استانداردها خارج باشه مثلا اندازه صفحه نصف باشه. مثلا ميخواستند طراحي هر صفحه با صفحه ديگه فرق داشته باشه!( يه مقدار کم دارند!!!) البته هنوز يه خورده کار داره...

آخرین ویرایش:

ToFaN

Well-Known Member
pok_rat گفت:
سلام مرسي از همگي راستش اين کار براي يه گره هست که ذاتي کثيف هستند! من درست نتونستم منظورمو برسونم... منظورم از خشن کثيف بود(souillé) اينا ظاهر سايتشون ميخواستند يه جوري باشه... يعني متفاوت باشه. کثيف باشه. شلوغ باشه تودرتو باشه .زشت باشه! و کلا از استانداردها خارج باشه مثلا اندازه صفحه نصف باشه. مثلا ميخواستند طراحي هر صفحه با صفحه ديگه فرق داشته باشه!( يه مقدار کم دارند!!!) البته هنوز يه خورده کار داره...
دوست عزیز بیان کردن یک حالت خشن و کثیف به نظر من کاره دشواریه این کثیف نیست این ضعف رنگ بندی و ترکیب اشیا ست

جدیدترین ارسال ها

بالا