نظر بدین!! طراحی این سایت کاملا از CSS بدون Table است!!!

parsjax

Banned
عزیزم هر کس یه عقیده ای داره و بهش پایبنده و گرنه اسمشو عقیده نمیزاره
تا وقتی هم خلاف اون واسش ثابت نشه نظرش بر نمیگرده مگر اینکه از اول بهش اعتقاد نداشته باشه
منم تا متقاعد نشم هیچ وقت به جای Table از Div یا Span استفاده نمیکنم
این مشکلاتی که شما بر Table روا میدارید هم هیچ وقت گریبانگیرش نشدم ولی تا بحال شده بخوام یه جا از Divاونم از روی ناچاری به جای Table استفاده کنم و ساعاتی از وقت خودم رو تلف!!!! کنم به هر حال هنوز اعتقاد دارم تا وقتی میشه از تو لیوان آب خورد دلیلی نیست آب رو تو لگن بریزیم و با نی بنوشیم !!!!!!!! من همچنان میگم اینکه Table زمان بالا اومدن صفحه رو از 50 به 500 ثانیه افزایش میده به علت دیزاین بد و استفاده نادرست از این عنصر هستش و گرنه در حالت عادی فکر نمیکنم تفاوت زیادی داشته باشه {حد اقل تو طراحی های خودم اینجوری بوده!!}
اگه دوست داری بیشتر در این مورد دوضیح بدم

a.gh.n

Member
نه ديگه نمي خوات توضيح بدي!
من چيز فني از صحبت هاي شما پيدا نكردم كه مطابق با اصول طراحي وب باشه ....
همش چيزايي بي پايه و اساسي بود!
شرمند من كه ديگه حوصلم سر رفت!:sad:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست عزیز parsajax...
موضوع صحبت در این رابته هست که، در طراحی ساختار صفحه، Table مناسب ترهست، یا CSS? به هر حال صحبت ها بیان شد، کسی که قصد استفاده از اطلاعاتی که رد و بدل شد رو داشته باشه، تا الان به این مهم دست یافته، مگر اینکه توجیه نشده باشه!!! در صورت تمایل جهت در یافت اطلاعات بیشتر در این زمینه، و سوال دیگر در این مورد، در این تایپیک مطرح فرمایید.
موفق باشید

parsjax

Banned
نه ديگه نمي خوات توضيح بدي!
من چيز فني از صحبت هاي شما پيدا نكردم كه مطابق با اصول طراحي وب باشه ....
همش چيزايي بي پايه و اساسي بود!
شرمند من كه ديگه حوصلم سر رفت!:sad:

ولی من طور دیگه ای فکر میکنم
من هنوز تو صحبت های شما دلیل قانع کننده ای پیدا نکردم که باعث شه دیگه از Table استفاده نکنم !!!! هر اصلی واسع خودم علتی داره من ندیدم شما علتی رو بیان کرده باشید که باعث شه استفاده از Table رو نفی کنه
ببین عزیزم تو یه چیزایی شنیدی و دیدی !!!!!! واسه همینم خودتم نمی دونی که علت چیه چه برسه بخوای به کسی چیزی رو اثبات کنی این خیلی احمقانست که بخوای استفاده از Table رو مخالف اصول طراحی وب بدونی و اونو بی اساس جلوه بدی تو خودت هنوز تو طراحیات از Table استفاده میکنی

شما تشریف ببری اینجا
مطالعه کنی دلایل برتری Css نسبت به تیبل رو میتونی بفهمی
HTML Utopia! Design Websites Without Tables - Parts 1 and 2
آدرس ای میلتو باید وارد کنی تا لینک PDF آنلاین برات Send بشه

a.gh.n

Member
من هنوز تو صحبت های شما دلیل قانع کننده ای پیدا نکردم که باعث شه دیگه از Table استفاده نکنم[/QUOTE
]
كي گفت از تيبل استفاده نكن!
من گفتم در هر چها موردي كه شما گفتي تو طراحي وب مهمه، css بهتره! اون هم با دليل! ولي شما حتي يه دليل هم نيوردي به جز عشق ذاتي به تيبل!

چاكرتم! شايد من احمق باشم ولي باز دليل ميارم!
كسي تيبل رو مخالف اصول طراحي وب ندونست آقا!
چشمات رو باز كن و با دقت بخون:
من چيز فني از صحبت هاي شما پيدا نكردم كه مطابق با اصول طراحي وب باشه ...
خوب شايدم اشكال از منه! اگه كسي چيز فني و اصولي از صحبت هاي اين آقا فهميد به منم بگه!
البته من احمق ترم از اين حرفها!
;-)

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
parsjax دوست عزیز
کسی خدای نکرده قصد تحمیل نظر و تکنیکی رو به شما نداره. لطفا از بیات الفاظی که در شخصیت شما نیست به دوستان محترم این فرم پرهیز کنید. در صورتی که حتی شما با موضوع غیر منطقی روبه رو شدید، می توانید با منطق گویای خود پاسخ دهید.
موضوع اینجاست که تکنیک های برتر طراحی وب سایت در این فرم مطرح می شه. در حال حاضر به علت پشتی بانی خوب مرورگر ها از CSS ، این پیشنهاد مطرح شد که در طراحی ساختار صفحه، بهتر است به جای استفاده از TAble ، گزینه ای دیگر به نام CSS را جایگزین کنیم.
ممکن منطق شما این باشه که، سایت هایی نظیر : dell, ibm,... با این همه بازدید کننده، پس چرا هنمز در طراحی ساختار صفحه از Table استفاده می کنند. البته این موضوع مدتهاست که ذهن من رو هم مشغول کرده.
اما شما به این موضوع توجه کن که برای این کمپانی ها، حتی یک بازدید کننده با مرورگر Netscape 4.0 با ارزش هست. (این مرورگر ساپرت ضعیفی از CSS داره) . و این سایت های با ترافیک بالا شاید 25% از بازدید کننده های روزانه آنها از مرورگری استفاده می کنند، که توانایی پشتیبانی از CSS رو ندارند. این 25% ، بالغ بر چن صد هزار بازدید کننده هست. البته بعضی از این سایت ها، مثلا مایکروسافت، نسبت به مرورگر بازدید کننده، صفحه هایی متفاوت نمایش می دهند.
شما از هر روشی در طراحی ساختار صفحه استفاده می کنید ، موفق باشید. رقابت بی توهین و سالم. شما و تمام دوستان اساتید بنده هستید. من رو از راهنمایی و نظرات ارزنده خود، بی بهره نگزارید.

luckylook

New Member
خوبه من اونو تو 4 تا مرورگر امتحان کردم با همشون سازگاری داشت
اما لطفا آموزش یادتون نره

luckylook

New Member
در ضمن یادم رفت که بگم بعضی از مرورگر ها مثل opera که خود من خورش هستم و هیچ مرورگری رو جایگزین اون نمیکنم در بعضی مواقع با table ها مشکل دارن و اگر table ها درست طراحی نشن اونها رو جببجا نشون میدن که البته با استفاده از css حتما این مشکل حل خواهد شد
البته این رو هم بگم من موافق حذف 100% استفاده از table ها نیستم و معتقدم هر چیز به جای خود نیکوست

a.gh.n

Member
دوست عزیز
کسی خدای نکرده قصد تحمیل نظر و تکنیکی رو به شما نداره. لطفا از بیات الفاظی که در شخصیت شما نیست به دوستان محترم این فرم پرهیز کنید. در صورتی که حتی شما با موضوع غیر منطقی روبه رو شدید، می توانید با منطق گویای خود پاسخ دهید.
موضوع اینجاست که تکنیک های برتر طراحی وب سایت در این فرم مطرح می شه. در حال حاضر به علت پشتی بانی خوب مرورگر ها از CSS ، این پیشنهاد مطرح شد که در طراحی ساختار صفحه، بهتر است به جای استفاده از TAble ، گزینه ای دیگر به نام CSS را جایگزین کنیم.
ممکن منطق شما این باشه که، سایت هایی نظیر : dell, ibm,... با این همه بازدید کننده، پس چرا هنمز در طراحی ساختار صفحه از Table استفاده می کنند. البته این موضوع مدتهاست که ذهن من رو هم مشغول کرده.
اما شما به این موضوع توجه کن که برای این کمپانی ها، حتی یک بازدید کننده با مرورگر Netscape 4.0 با ارزش هست. (این مرورگر ساپرت ضعیفی از CSS داره) . و این سایت های با ترافیک بالا شاید 25% از بازدید کننده های روزانه آنها از مرورگری استفاده می کنند، که توانایی پشتیبانی از CSS رو ندارند. این 25% ، بالغ بر چن صد هزار بازدید کننده هست. البته بعضی از این سایت ها، مثلا مایکروسافت، نسبت به مرورگر بازدید کننده، صفحه هایی متفاوت نمایش می دهند.
شما از هر روشی در طراحی ساختار صفحه استفاده می کنید ، موفق باشید. رقابت بی توهین و سالم. شما و تمام دوستان اساتید بنده هستید. من رو از راهنمایی و نظرات ارزنده خود، بی بهره نگزارید.
خدمت عرض كنم كه ياهو هم ديگه به اپرا سرويس نمي ده! يعني اعلام مي كنه كه بروزرت رو عوض كن!

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
با یه سایت جدید Css در حال بازگشت هستم، البته کامل تر از سایت قبلی
همچنان منتظر نظرات ارزشمند شما هستم.

جدیدترین ارسال ها

بالا