نظرسنجی یک سایت طراحی گرافیک

طراحی سایت Pasargad-Graphic.com چطوره؟

• مجموع رای دهندگان
    33

MDP

Well-Known Member
من ببینم میگم ماکزیمم وقتی که گرفته 2 3 ساعت بوده ، و کسی که انجام دادش زیر 1 سال تجربه کاری داره.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
اگر جزو کار های اولیه شماست، از نظر ظاهری بد نیست، اما خیلی خیلی جای پیشرفت داره، که ملزم تلاش بیشتری است...

Mr.Steres

Active Member
با نظر بقیه دوستان موافقم ! این کار از طراحی ساده ای بر خورداره ولی با اینکه خودمم طرفدار طراحی ساده و شیک هستم ولی شما می تونستی با چند تا افکت و کارهای دیگه این کاررو از این سادگی بیش از حد در بیاری .

آخرین ویرایش:

MDP

Well-Known Member
خوب چون دوست دارم پیشرفت کنی برات میگم.امید وارم ناراحت نشی !

1 - سایت تک ستونی چند سالی هست دیگه کار نمیشه.
2 - IFrame یکی از بدترین چیز هایی هست که توی یه دیزاین میشه ازش استفاده کرد.
3 - هدف نداره.

pouya saadeghi

Active Member
دوستان, ممنونم كه نظرتون رو گفتيد.

قالب رو ساده درست كردم تا بازديدكننده (كه قراره مشتري باشه...) احساس آرامش كنه و گيج نشه! (البته شايد زياده روي كردم!)

با توجه به تعداد كم صفحات , دليلي براي اضافه كردن ستون نديدم.

درمورد فريم: نميخواستم براي هر كليك , كل صفحه دوباره لود بشه.
الانم كه همه مرورگرها و حتي موتورهاي جستجو از فريم پشتيباني مي كنن. :)

راستي ! منظورتون چيه كه هدف نداره?
هدف سايت كه مشخصه!

البته باز هم ممنونم از راهنماييهاتون :)

MDP

Well-Known Member
من کلا با IFrame مخالفم.چون فوقالاده گیج کنندست.من می دونم که وقتی روی اون میزنم اون پایین چه اتفاقی میوفته شاید یه کاربر مبتدی تر نفهمه !

منظورم از هدف هم اینه که شما زمان دیزاین تصمیم میگیرید یه سایت در ضمینه مثلا برنامه نویسی بزنید.و روی اون تمرکز می کنید.

من اومدم تو سایت شما نفهمیدم هدف این سایت چیه.

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
سلام دوست من .
من هم طرح رو دیدم و نظر هم دادم.از نظر بنده هم جالب نیست این طرح.شما به جای استفاده از Iframe می تونستید از Ajax استفاده کنیدکه هم جلوه سایت شما رو جذاب تر می کرد هم Iframe نبود منم از اون دسته هستم که واقعا Iframe مشکل دارم.در مورد طراحی هم شما باید از رنگ بندی و شکلی استفاده کنید که علاوه بر سادگی و راحتی دلچسب و زیبا باشه.ترکیب های رنگ وب 2 واقعا جذاب هستن اما سایت شما از اون ها هیچ بهره ای نبرده.در مورد صحبت دوستمون که گفتن قالب تک ستونه چند وقتیه دیگه کار نمی شه فکر کنم این قسمت درست نباشه هر کاری یه نیازی داره که متناسب با نیازش طراحی می شه .شاید نیاز شما به این صورت بر طرف می شد.اما استفاده از تیبل و Iframe دیگه واقعا جزء چیز هایی هست که یه جورایی می شه گفت منسوخ شده.در کل روی گرافیک بیشتر کار کن و بجای استفاده از Iframe از Ajax استفاده کن اتفاقا یکی از بچه های انجمن دو روز پیش همچین چیزی خواسته بود که براش آموزشش رو گذاشتم فکر کنم یه سرچ کنی راحت پیداش کنی.
موفق باشی دوست من

pouya saadeghi

Active Member
ممنونم از نظرتون.:rose:
table رو برداشتم و بجاش div گذاشتم. :paint:
اگه آژاکس بلد بودم حتما استفاده میکردم:cry:

AriA jOhAri

Active Member
سلام !

در عین سادگی جالب شده :)

دو رو اطرافش خیلی خالیه

بازم روش کار کن

منتظر کارای بعدیت هستیم :rose:

pouya saadeghi

Active Member
ممنونم AriA jOhAri عزیز .
بکگراند رو ساده طراحی کردم تا کاربر بیشتر روی محتوا تمرکز کنه...

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
خسته نباشی
قالب خوبیه ولی یکم ساده و بی روحه میتونه بهتر از این بشه مخصوصا چون واسه گرافیکه
موفق باشید

pouya saadeghi

Active Member
ممنونم gilas عزیز . اگه میشه یکم بیشتر توضیح بدید... (که مثلا چه کار هایی کنم...)

msf_2008

Member
سلام
طرحتون خوبه ولی خیلی ساده است و هنوز خیلی جای کار داره ...
یه خورده افکت هم توی طرحت بکار ببری بدتر نیست.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا