نظرسنجی. کدام سایت را میپسندید؟!(شرکت کتید)

سایت جذاب سایتیه که...

• رنگ بندیش خوب باشه!

رای: 0 0.0%
  • طراحی جذاب!

• استفاده از Ajax در طراحی کلی.

• مجموع رای دهندگان
    9
  • نظرسنجی بسته .

SME

Banned
بهترین سایتی که از نظر طراحی و رنگ بندی دیدید کدوم سایته؟

SME

Banned
سایتهایی که به نظرتون از همه نظر خوب هستن رو معرفی کنید...

marSoul

Member
خیلی چیزا ! مثلا ساختار برنامه نویسی، valid بودن، SEO، استفاده نکردن زیاد ز جاوا و ای جکس، استفاده نکردن زیاد از فلش، مناسب بودن سرعت دانلود سایت با سرعت کاربران هدف، مناسب بودن گرافیک سایت با هدف سایت و ....
خیلی موارد رو میشه در نظر گرفت

• Like
Reactions: SME

egcom

Member
من از نظر طراحي نميدونم . اما به عنوان يك كاربر .سرعت لود بالا خيلي برام اهميت داره ..و اينكه با تمام مرورگر ها سازگار باشه.از همه جاي سايت بشه به هر نقطه ديگه كه ميخواي بري . يعني منوهاش پيچيده نباشه . سايت ايرانسل بنظرم خوبه . البته از نظر من . ممكنه شما كه طراح سايت هستي ضعف هايي توش ببيني.

• Like

SME

Banned
از نظر فنی سایت ایرانسل خیلی خوبه و البته به دلیل زیاد بودن کارها و قابلیتها منوهای پیچیده ای داره. ولی خیلی خوب به نظرم مدیریت و طبقه بندی شده.
دیگه چه سایتی به نظرتون خوبه؟!
من سایت واقعا استاندارد کم دیدم. البته تو سایتهای ایرانی. که از نظر موارد بالا و نیز ولیدیت بودن و امکان دیدن در مرورگرهای مختلف مشکلی نداشته باشه!

1p30

Member
من سایت خودم رو پیش نهاد می کنم
تبلیغ نباشه ها :d
روش یک ماه کار کردم و از نظر استاندارد بودن هم دارم روش کار می کنم و توش تلفیق ajax,xml,css,html,Flash,php هست
منون میشم نظر بدید
آدرسش هم تو امضایی بنده هست

• Like

SME

Banned
طراحیش قشنگ بود. :oops:
اما بازدید کننده رو خسته میکنه از نظر من!
البته اگر بخواد مدت زیادی تو سایت بمونه.:)

آخرین ویرایش:

1p30

Member
نباید هم مدت زیاد تو سایت به مونه باید نمونه کار هارو به بین و تو ذوقش بخوره فرار کنه :d
جدا شوخی برای کار ما خوبه کاربر هم زیاد نیازی نیست تو سایت به مونه

SME

Banned
برای کار ما خوبه کاربر هم زیاد نیازی نیست تو سایت به مونه
درسته. اما به نظر من اگه یک کمی این فریم اصلی سایت کوچیک تر میشد خیلی بهتر بود. اینطوری تو ذوق میزنه.

1p30

Member
این فقط تو صفحه اصلی هست و برای نمایش عکس های پروژه و توضیح پروژه و امتیاز دادن به پروژه هست و هر دفعه یک پروژه رو نشون میده با فلش و فکر کنم چنین کاری که هر دفعه فلش یه چیز رو نشون بده به صورت اتوماتیک تالا هیچ جا نبوده
یعنی هر پروژه که من اظافه کنم رو نشون میده و فلش رو خودش می سازه هر دفعه :d

EMIRATES

Active Member
با سلام

www.ir-tci.org که movable type داره که هیچی.

به نظر من باید سرعتش خوب باشه.
این بزرگترین برگ برنده با توجه به سرعت اینترنت ایران هست.

با تسکر.

1p30

Member
نه بابا دیگه سرعت هم کم کم داره درست میشه
سایت های که حدود 300-400 کیلو باشن خوب لود میشن

myhost

Member
به نظر من سایتی مانند نیک صالحی افتضاحه چون سرعت لود بسار بدی داره
ولی سایتهای خوبه دیگه داریم که عالین
ویژگی های سایت خوب
سازگاری با همه مرورگرها
سرعت بالا
زیبایی
گیج کننده نباشه
راحت و برای کاربران باشه نه برای دل مدیر

SME

Banned
به نظر من سایتی مانند نیک صالحی افتضاحه چون سرعت لود بسار بدی داره
ولی سایتهای خوبه دیگه داریم که عالین
ویژگی های سایت خوب
سازگاری با همه مرورگرها
سرعت بالا
زیبایی
گیج کننده نباشه
راحت و برای کاربران باشه نه برای دل مدیر
شما سایتی رو سراغ دارید که این شرایط خوب رو داشته باشه؟
سایت IR-TCI.Org از نظر طراحی قشنگ هستش و خسته کننده نیست. اما از نظر تعداد زیاد لینکها خیلی بده!

maxpelank

Active Member
با سلام خدمت دوستان دوست
در مورد این مبحث خیل حرف هامیشه زد :
- یکی اینه که در ایران که سرعت پایینه تمام سایت شما بستگی به حجم اون داره تا بازدیدکننده راحت باشه و زیاد منتظر نشه ولی در خارج کشور چون سرعت ها واقعا 100 برابره دیگه حجم برای اون ها مفهوم نداره تازگی ها سایت ها به سمت حجم های مگابایتی هم کشیده شدند که البته بر نامه نویسیاشون هم پیشرفت کرده .

- برای هر سایت در ایران هر کی طبق سلیقه کار میکنه اما در خارج قبل از اینکه سایت طراحی بشه مطالب و نحوه چیدمان و پلاگین ها و یا ماژول هایی که برای ساین نیاز هست رو به یک صفحه آرا میدن و صفحه آرا بر اساس اون ها شروع به طراحی فرم کلی و نحوه قرار گیری مطالب در سایت مورد نظر میکنه بعد میره به سمت طراحی .

-به نظر من اگر سایت شرکتی باشه حتما و حتما باید یک صفحه اولیه جدا داشته باشه که گرافیکی و خیلی جذاب باشه بعد بره تو قصمت های اصلیه سایت و اگر سایت یک سایت معمولی باشه باید به نحوی طراحی بشه که بتونه با هر بازدید کننده ای به راحتی ارتباط بر قرار بکنه و بازدید کننده به راحتی به مقصودش برسه .

جدیدترین ارسال ها

بالا