نظرسنجی و بحث: مسابقه حرفه ای طراحی وب سایت

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
اینم یه جور زرنگی هست که کدهای غیر استاندارد رو با جاوا اسکریپت وارد کدهاتون کنید
ترفند جالبی بود، کد های CSS که در NS4 ساپرت نمیشند رو با Import! وارد اون می کنند.
مرتضی جان، شما به شخصه چند طراح وب ایرانی آشنا به CSS رو می شناسید که نمونه کار Valid داشته باشه، با ور بفرمایید که سطح کارها واقعا بالا بود.

NabiKAZ

Well-Known Member
اینم یه جور زرنگی هست که کدهای غیر استاندارد رو با جاوا اسکریپت وارد کدهاتون کنید :wink:

اگر منظورت target="_blank" هست ، اتفاقا خوب شد که گفتي.
بايد بگم از نظر من اين اسمش زرنگي نيست ، اين يه جور ترفنده .

در حالت strict برچسب target مجاز نيست. و وقتي تحقيق کردم ديدم که در همه سايتها استفاده از جاوااسکريپت به عنوان جايگزين پيشنهاد شده.

اين روشي هم که من در پروژه استفاده کردم به نظرم منطقي ترين راه بود. و اين کد رو از سايت web.burza که با امتياز 7.4 ، مدت زياديه به تنهايي در سکوي نخست سايت stylegala جا خشک کرده برداشت کردم.

ضمنا اين کد جاوايي که استفاده کردم تنها بر روي سيستم سرور جواب ميده و اگر فايل htm مستقيم اجرا بشه کد کار نميکنه.

يادتون باشه من اگر اينو نميزاشتم هيچکس نميگفت که چرا لينکهاي خارجي در دل سايت باز ميشه، اما اصولي ديدم که با اين کد ، لينکهاي خارجي رو در صفحه جديد باز کنم.

موفق باشيد.
نبي

NabiKAZ

Well-Known Member
ترفند جالبی بود، کد های CSS که در NS4 ساپرت نمیشند رو با Import! وارد اون می کنند.
مرتضی جان، شما به شخصه چند طراح وب ایرانی آشنا به CSS رو می شناسید که نمونه کار Valid داشته باشه، با ور بفرمایید که سطح کارها واقعا بالا بود.

نمیدونم منظور از اون جمله جناب mohseni12345که گفتند "اینم یه جور زرنگی هست که کدهای غیر استاندارد رو با جاوا اسکریپت وارد کدهاتون کنید"

اونی بود که من گفتم یا اونی بود که شما گفتید !!!

نمیدونم منظور از اون جمله جناب mohseni12345که گفتند "اینم یه جور زرنگی هست که کدهای غیر استاندارد رو با جاوا اسکریپت وارد کدهاتون کنید"
اونی بود که من گفتم یا اونی بود که شما گفتید !!!
منظورم traget بود

در حالت strict برچسب target مجاز نيست. و وقتي تحقيق کردم ديدم که در همه سايتها استفاده از جاوااسکريپت به عنوان جايگزين پيشنهاد شده.
اين روشي هم که من در پروژه استفاده کردم به نظرم منطقي ترين راه بود. و اين کد رو از سايت web.burza که با امتياز 7.4 ، مدت زياديه به تنهايي در سکوي نخست سايت stylegala جا خشک کرده برداشت کردم.
من نمی دونم دلیل اینکه این بر چسب رو غیر مجاز کردند چیه
ولی می دونم که در یک طراحی استاندارد نباید از این برچسب استفاده بشه
وقتی ما در رویداد onload صفحه با جاوا اسکریپت این برچسب رو به لینکها اعمال کنیم ، مثل اینه که از اول این برچسب توی کدهامون بوده
ما اینجوری فقط validatorها را گول میزنیم و این کد رو از اونا مخفی می کنیم
ولی در اصل از این کد استفاده شده و تاثیر منفی که من متوجه اون نمیشم رو بر روی مرورگر و یا جای دیگه میزاره

اگر این طور که شما میگی درست باشه میشه خصوصیت opacity که در css غیر مجاز هست رو با جاوا اسکریپت اعمال کرد
اینجوری valiadator ها هم ایراد نمی گیرند

ALI4GHA

Member
دارم دیوونه می شم. اصلا برام مهم نیست که کار نکرده و امتیازی نگرفته
بیشتر از این عصبانی هستم که چرا رو سیستم خودم و چندتایی که خودم امتحان کردم جواب میده ولی روو سیستم شماها جواب نمی ده

آقای محسنی شما این فایلی که آپلود شده را دریافت کنید ببینید همونیه که برای مسابقه ارسال کردید ؟
چون برای من هم مثل سایر دوستان مشکل داشت

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
لطفا برندگان مسابقه طراحی وب سایت، دومین مورد نظر خود را برای ثبت بفرمایند.
پاینده باشید.

NabiKAZ

Well-Known Member
منظورم traget بود

من نمی دونم دلیل اینکه این بر چسب رو غیر مجاز کردند چیه
ولی می دونم که در یک طراحی استاندارد نباید از این برچسب استفاده بشه
وقتی ما در رویداد onload صفحه با جاوا اسکریپت این برچسب رو به لینکها اعمال کنیم ، مثل اینه که از اول این برچسب توی کدهامون بوده
ما اینجوری فقط validatorها را گول میزنیم و این کد رو از اونا مخفی می کنیم
ولی در اصل از این کد استفاده شده و تاثیر منفی که من متوجه اون نمیشم رو بر روی مرورگر و یا جای دیگه میزاره

اگر این طور که شما میگی درست باشه میشه خصوصیت opacity که در css غیر مجاز هست رو با جاوا اسکریپت اعمال کرد
اینجوری valiadator ها هم ایراد نمی گیرند

شاید یه جورایی حق با شما باشه ....
حالا شما راه حلی سراغ دارید ؟!

NabiKAZ

Well-Known Member
داشت یادم میرفت
بابت این کاپ خوشگل هم ممنونم. حالا من باید ببرمش بالای سرم ، شما عکس بندازید ؟!
39.gif

cup1.gif

تازه متحرک هم هست.
از بنر گرافیکی مسابقه هم که خودم طراحی کرده بودم توش استفاده شده ;)

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا