"نظرخواهی"٬ "نظرسنجی"٬ "به نظر شما کارم چطوره؟!" و ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ali_ix

Well-Known Member
سلام
همونطور که مشاهده میکنید به لطف مدیران ارشد سایت٬ انجمنهای طراحی استاتیک تغیراتی داشته و منظمتر و ساخت‌یافته تر شده.
از اونجایی که عنوان انجمنها به خوبی نشان دهنده موضوع کلیشونه بعیده اشتباهات گذشته برای انتخاب انجمن مناسب پیش بیاد.
برای بحثهای عمومی تر و به ویژه نظر سنجی در مورد کارهای طراحی و ... که در عنوان تاپیک مشخص شده لطفا از همین انجمن "اصول طراحی وب" استفاده کنید.

اما اینجا میخوام کمی توضیح درباره همین تاپیکها بدم. چون اگر این دست تاپیکها روال منطقی و خوبی داشته باشه میتونه برای همه (اعم از شخص طراح و دیگر دوستان) بسیار مفید باشه.
من نمیخوام چیزی به عنوان قانون بنویسم ... ولی توصیه هایی دارم که فکر میکنم منطقی باشه و اگر بهش عمل بشه تاپیکهای تمیزتری خواهیم داشت.

1. بهتره اگر در مورد خاصی به صورت تخصصی نظر سنجی میکنید از امکان نظرسنجی انمجمنها برای آمار گیری کلی استفاده کنید. (درصد موافقین و مخالفین یا میزان کاربردی یا اصولی بودن کارتون رو بفهمید)
- این نظر سنجی ها بهتره نتایجش عمومی باشه.

2. کسانی که در این انجمن درخواست نظر دادن در مورد کارشون رو میکنند باید آماده پذیرش هر نوع انتقاد اعم از کوبنده و غیر کوبنده رو داشته باشند ! در غیر این صورت بهتره درخواست نکنند !

3. لطفا اگر نظری غیر از "خیلی قشنگ بود" و "آفرین ادامه بده" و امثالهم ندارید خواهش میکنم برای جلوگیری از طولانی شدن و قاطی شدن بحثها این نظر رو در قالب یک تشکر (Thanks) به فرد طراح اعلام کنید.

4. از ادامه دادن یا قاطی کردن و حتی آغاز درگیری های دوستانه٬ دشمنانه٬ قومی٬ عقیده‌ای٬‌ سیاسی٬ نظامی و ... جدا پرهیز کنید.
- چنانچه تاپیکی به سمت بحثهای غیر مفید کشیده بشه احتمالا قفل خواهد شد. (یا پستهای بی مورد حذف خواهد شد!)

5. منتقدین و گیر سه پیچ های گرامی٬ لطفا با دلیل و توضیحات کامل به چیزی گیر بدید و انتقاد کنید.
چون فقط در این صورته که انتقاد به قول معروف سازنده و موثر و مفید هست و برای شخص طراح و سایرین به درد بخور میشه !
- در ادامه همین بند: لطفا تیکه نندازید .. معمولا درسته بندازید بهتر جواب میده !‌

6. در تاکید بند 3 : طراحان و نظرخواهان و همه‌ پرسان عزیز ! وقتی با دلیل و مدرک و برهان قاطع و اجماع طراحان و ... بهتون یک ایراد گوشزد میشه٬ لطفا دو تا پاتونو در یک لنگ کفش فرو نکنید که "من خودم میدونم درسته" یا "دوست داشتم٬‌همینیه که هست"‌ و ... ! خواهشا انتقاد پذیر و حرف گوش کن باشید تا پیشرفت کنید (کنیم).

و در آخر تاکید میکنم که اینجا همه برای بیشتر یاد گرفتن در یک محیط کاملا دوستانه و شاید هم با رقابتی سالم جمع شدیم !
امیدوارم با رعایت موارد فوق تاپیکهای پر بار و فعالی در این زمینه (همچون گذشته) داشته باشیم.
و بدانید و آگاه باشید که اینگونه تحلیلها از بهترین روشها برای یادگیری موشکافانه است!

(ذکر این نکته لازمه که عجالتا تا مدیران ارشد این سایت من جمله آقا مجید من رو بیرون نکردند بایم تحملم کنید ! تا اطلاع ثانوی همینیه که هست ! :D )

با تشکر٬
علی ستاری

Ali_ix

Well-Known Member
این تاپیک فعال باز میمونه تا اگر نظر و پیشنهادی در این مورد دارید بفرمایید .. بعا احتمالا بسته خواهد شد.

arashonline

Well-Known Member
3. لطفا اگر نظری غیر از "خیلی قشنگ بود" و "آفرین ادامه بده" و امثالهم ندارید خواهش میکنم برای جلوگیری از طولانی شدن و قاطی شدن بحثها این نظر رو در قالب یک تشکر (Thanks) به فرد طراح اعلام کنید.

من همينو ميگم ولي شما هم بايد نظارت كنيد و اينطور پست هارو پاك كنيد به هر حال ممنونم همهش درسته و بايد عمل بشه !!

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
ali جان سلام
یه مدتی هست که کمرنگی حضورت در تایپیک ها حس میشه. دوستان علاقه مندند از اطلاعات مفیدت بشتر استفاده کنند.
پاینده باشید. 05/02/86

• Like
Reactions: pcj

DaRiOuShJh

Member
متاسفانه اکثره فروم هایه پر بازدید مدیریت درستی ندارن که این هم به ضرره خودشونه هم به ضرره کاربرها
امیدوارم اینجا همینطور با کمکه شما و دوستانه فعال مرتب بمونه

• Like

piscol4g

New Member
سلام به به همه دوستان اساتید و مدیران عزیز
خب این بخش رو با نظر دادن به کار من راه میندازین ؟ :D
http://bwgames.ir/
استایلش رو خودم طراحی کردم از هیچ جا نگرفتم :sad:
اگه عیب کار مو بگین و کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم
فدای همه بچه های تاپ مجید آنلاین :oops:

• Like

Ali_ix

Well-Known Member
سلام به به همه دوستان اساتید و مدیران عزیز
خب این بخش رو با نظر دادن به کار من راه میندازین ؟ :D
http://bwgames.ir/
استایلش رو خودم طراحی کردم از هیچ جا نگرفتم :sad:
اگه عیب کار مو بگین و کمکم کنید یه دنیا ممنون میشم
فدای همه بچه های تاپ مجید آنلاین :oops:
لطفا تاپیک جداگانه بزنید.

DaRiOuShJh

Member
خوب میبینم که اینجا خوابیده مدتیه
الان بیشتره محوره فعالیته این تاپیک چیه؟

• Like

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
این تایپیک بیشتر جنبه اطلاع رسانی و اخطار رو داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا