نظرخواهی درمورد جلد

M.Hosseinzadeh

Active Member
سلام

من یه کتاب دارم مینویسم اسمشم

ناشناس هست
جلدش رو میزارم توی سایت لطفا در موردش نظر بدین ممنون

www.uploadtak.com/images/b71_jeld.jpg

لطفا اسپم ندید و وقتی نظر را دادید از شماره ی
1تا10
بهش نمره بدین:paint:

ممنون

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام
بهش نمیشه گفت طراحی جلد اگه منظورت این باشه!
اما انتخاب صورتک انتخاب مناسبیه برای موضوع!
جای اسم رو هم اگه ـه نذاری بهتره !!
جاهایی رو که قرمز کردم رو اگه یکم دستکاری کنی بهتر میشه!
نمره هم از 10 بهت 2 میدم به خاطر اتتخاب صورتک !
b71_jeld.jpg

ghasemrayaneh

Active Member
ذهنت برای خلق ایده اولیه خوب بوده .

اما نوشته هات و صورتک رو به نظر من کمی ریز تر کنی بهتر میشه .

برای این طراحی از 10 نمره 3 رو میدم

massoudn

کاربر فعال
سلام،
آقا 10 خوبه؟
اگر باز هم علامت تعجب نمی گذارید، 10،
ولی اگر واقعیت را بخواهید،
انتخاب نامی که چندین و چند کتاب مختلف از آن با همچین انتخابی در نظر گرفته شده،
برای بینندگان مورد تازه ای نبوده و چون دلیلی برای مقایسه کار فعلی با گذشته می باشد نمره کاملی داده نخواهد شد،
رنگ مشکی، صورتکی (آواتار ناشناس)، رنگ و نوع فونت همه و همه بخش زیادی از محتوای کار درون را می تواند به نمایش درآورد،
بنظر میرسد با در نظر گرفتن نظرات حاضرین و دوستان دیگر بتوان ایده مناسبی برای کار نهایی دانست،
نظر اینجانب نمره 3 از 10 (1 نمره بابت ساده بودن طرح، 2 نمره بابت تکراری بودن و خاص نبودن صورتک، 3 نمره بابت عدم تغییر اندازه و نوع فونت در نظر گرفته شده و ...)،
موفق و مؤید باشید.

M.Hosseinzadeh

Active Member
دوست عزیز من این کتاب رو برای مسابقه ی داستان نویسی در مدرسم دارم می نویسم در حال هازرم بچه های کلاس ما آنقدر خنگ بوده که فقط من کامپیوتر و گرافیک و کدنویسی در بین آن ها بلدم برای همین دوست دارم همچین داستانی بنویسم اژر بخواهم در اینرنت چاپش کنم حق با شماست تکراری است اما در مدرسه فک نکنم تکراری باشه ممنون از نظرتون !

ایرادات:
اسم رو بیارید بالا و نام نویسنده در پایین..عکس صورتک قالبه به کل صفحه و خیلی بزرگه کمی کوچیکتر باشه و بعد از نام کتاب بهتره.یا یه جور دیگه اسمو نام نویسنده بالا و صورتک کمی کوچیکترو پایینتر قرار بگیره بهتره.
ولی ایده جالبیه.از 10 4 میدم بهش.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
M.Hosseinzadeh عزیز ، کار خوبی هست اما من طبق یک سری تجربه این هارو به شما میگم چون خودمم چند سال پیش همینجوری بودم .

دوستان عزیز کار رو به خوبی نقد کردن ، شما :
اما بعد ها که دیدم برای خودم تونستم مشتری پیدا کنم سعی کردم کارهای دیگری هم یا بگیرم برای همین کدنویسی را به پایان رساندم و سراغ کارهای گرافیکی رفتم! من اکنون من یک گرافیست حرفه ای و همچنین دیزاینر وب هم هستم!

گرافیست شخصی که گرافیک رو کار میکنه و گرافیک رشته ای دو وجهی هست که بخشی تبلیغاتی و بخشی هنری داره که هر دو به هم متوصل هستند و گرافیک بر خلاف نقاشی که باید با روح کار کرد و خطوط و قوانین رو رد کرد ، باید طبق اصول و قواعد و منطق کار بشه تا بتونه هماهنگی ذهن برای رسیدن به هدف خالق اثر رو داشته باشه ، این رو همیشه یادتون باشه مهم ترین چیز در طراحی ، اصول هست .

جالب این هست که سخت ترین و ساده ترین مفهوم گرافیک در همین اصول میتونه باشه ، و کار شما هنـــوز اصول رو نداره ، پس نیمشه گفت ، گرافیست حرفه ای ! چون شخصی که حرفه ای هست ، باید اثر حرفه ای رو با اصول طراحی کنه .
پس پیشنهاد من علاوه بر گفته ی دوستان ، یادگیری اصول پایه ای گرافیک هست ، مثل ، رنگ ، کنتراست ، صفحه ارایی ، طراحی خط و ...

و خواهش بعدی من اینه که تا حرفه ای نشدید به فکر بازار و پول نباشید چون پیشرفت شما رو میگیره و ممکنه خدای نکرده حق یک سری اشخاص ضایع بشه که ما جوابگو باید باشیم .

چیز هایی که گفتم فقط و فقط بخاطر خودتون بود ، یکمی شاید جدی بود اما ، خوب برای خودتون گفتم ، چون من خودم طول کشید تا این هارو فهمیدم ، بهم گفتن اما دقت نکردم و الان میبینم سال های عمرم رفت ، پس حواستون باشه ، که درست راه رفتن خیلی کمک میکنه تا زود تر به هدف برسید ، و زمان بهترین هدیه ای هست که برای شما میمونه .

موفق باشید :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا