نظرتون رو در مورد کار آفترافکتم می خواستم بدونم

bbk_agp

Member
با سلام

نظرتون رو در مورد کار آفترافکتم می خواستم بدونم. کلی ممنون میشم اگه وقت بذارید و تماشا کنید و نظر بدین :

https://www.youtube.com/watch?v=vEUKe40D8vs

[video=youtube;vEUKe40D8vs]https://www.youtube.com/watch?v=vEUKe40D8vs[/video]

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام...

بنظرم چون پروژه آماده استفاده کرده بودید نظرخاصی نمیشه داد! چون اصولا کار شما بحساب نمیاد دیگه!!

جاهایی رو که خودتون کار کردید رو بگید تادرموردش نظر بدیم؟

:rose:

bbk_agp

Member
نبود کسی نظر بده؟
02.gif
02.gif
02.gif

godfather66

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام

درکل برای موفقیت در این مسیر باید زحمت زیادی بکشی و نمونه کارها و آموزشهای خیلی زیادی ببینی و بصورت خستگی ناپذیر کار کنی .. (همونطور که اساتید موفق توی این عرصه عمل کردند)
بنظرم اینکارتون نکته خاصی نداره و درخور نظر خاصی نیست! برای همین هست که کسی نظر نمیده

_ اگه بخوام صریح و بی پرده نظر بدم:

*همه لوگوهای ابتدا و انتها کار آماده بود ...
*المانهای گرافیکی داخل کار هم آماده هستند که میشه گفت قابل قبول کنارهم چینش شدند..

ایرادات:
-------------------------------------------------------------------------------
پروژه های زیادی استفاده کردی و خیلی هاش باهم همخوانی ندارند،
خیلی شلوغه و سردگمی ایجاد میکنه (هدف نداره!)
حرکت دستهایی که در ابتدا قرار دادید خیلی کند و نامناسب هست
تمام لغتهای انگلیسی تون غلط هست -(قبلش باید تحقیق میکردید) +(یا بسیار ناشنایه عمل کردید یا خواستید با مخاطب شوخی کنید!!)
لوگویی که خواستید نمایش بدید 200 بار در قالبهای متفاوت و غیرهمخوان تکرار شد! و این ایراد بزرگیه (بنظرم داخل کار رو با خدمات و متنها و شاید آیکونهایی متناسب با برند نمایش داده بشه و در انتها یکبار لوگو ظاهر بشه.)
و...

در نهایت اگه خواستی توی این عرصه خیلی پیشرفت کنی، سعی کن برای شروع کار و یادگیری و تا موقعی که به سطح مطلوب نرسیدی اصلا از پروژه آماده استفاده نکنی و خودت تمام کارتو ایجاد کن و پیش ببر تا مستقیما با چالشها مواجه بشی و رشد کنی (بعدها برای سریعتر پیشبردن کارهات در صورت لزوم میتونی از پروژه آماده هم استفاده کنی..)

هدف من فقط ایراد گرفتن نبود و امیدوارم این باعث دلسرد شدنت نشه و بلعکس تلاشت رو بیشتر کنی..
امیدوارم توی کارهای آینده قویتر ظاهر بشی...

آخرین ویرایش:

bbk_agp

Member
سلام

درکل برای موفقیت در این مسیر باید زحمت زیادی بکشی و نمونه کارها و آموزشهای خیلی زیادی ببینی و بصورت خستگی ناپذیر کار کنی .. (همونطور که اساتید موفق توی این عرصه عمل کردند)
بنظرم اینکارتون نکته خاصی نداره و درخور نظر خاصی نیست! برای همین هست که کسی نظر نمیده

_ اگه بخوام صریح و بی پرده نظر بدم:

*همه لوگوهای ابتدا و انتها کار آماده بود ...
*المانهای گرافیکی داخل کار هم آماده هستند که میشه گفت قابل قبول کنارهم چینش شدند..

ایرادات:
-------------------------------------------------------------------------------
پروژه های زیادی استفاده کردی و خیلی هاش باهم همخوانی ندارند،
خیلی شلوغه و سردگمی ایجاد میکنه (هدف نداره!)
حرکت دستهایی که در ابتدا قرار دادید خیلی کند و نامناسب هست
تمام لغتهای انگلیسی تون غلط هست -(قبلش باید تحقیق میکردید) +(یا بسیار ناشنایه عمل کردید یا خواستید با مخاطب شوخی کنید!!)
لوگویی که خواستید نمایش بدید 200 بار در قالبهای متفاوت و غیرهمخوان تکرار شد! و این ایراد بزرگیه (بنظرم داخل کار رو با خدمات و متنها و شاید آیکونهایی متناسب با برند نمایش داده بشه و در انتها یکبار لوگو ظاهر بشه.)
و...

در نهایت اگه خواستی توی این عرصه خیلی پیشرفت کنی، سعی کن برای شروع کار و یادگیری و تا موقعی که به سطح مطلوب نرسیدی اصلا از پروژه آماده استفاده نکنی و خودت تمام کارتو ایجاد کن و پیش ببر تا مستقیما با چالشها مواجه بشی و رشد کنی (بعدها برای سریعتر پیشبردن کارهات در صورت لزوم میتونی از پروژه آماده هم استفاده کنی..)

هدف من فقط ایراد گرفتن نبود و امیدوارم این باعث دلسرد شدنت نشه و بلعکس تلاشت رو بیشتر کنی..
امیدوارم توی کارهای آینده قویتر ظاهر بشی...

خیلی خیلی ممنون که وقت گذاشتید و نظراتتون رو گفتید... در کارای بعدی حتما ازشون استفاده می کنیم...

در مورد لغات، نوشته ها ترکی استانبولیست و انگلیسی نیست... من خودم تافل و آیلتس تدریس می کنم :wink:

من خیلی دوستم دارم انتقادات بجا رو، برای همین کلی تشکر می کنم؛ از اینکه وقت گذاشتید...

نظرات رو جمع می کنم که کار بعدی بهتر از آب در بیاد :):wink:

:rose::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا