نظرتون در مورد این اتوران چیه؟

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام به همه دوستان این اتوران رو خیلی وقت پیشا ساخته بودم یه ذره کاملترش کردم میخواستم دوستان نظرشونو بدن و بهتره چه قابلیت های دیگه ای داشته باشه

جا داره از امید چتروز هم تشکر کنم

از تصاویرم که معلومه چی به چی هست نیازی به توضیح بیشتر نیست

فقط گزینه های Like TopTools با انتخاب این گزینه اتوران یه ایمیل حاوی کلمه پسندیدم با نام کاربری طرف برای ما ارسال میکنه و میفهمیم که چند نفر از این مجموعه خوششون اومده البته فقط هر کاربر یک بار میتونه اینو بفرسته

در مورد گزینه Create Collection هم کاربر میتونه نرم افزار های مورد نظرش رو لیست کنه و مسیری رو برای خروجی کالکشن انتخاب و دکمه ایجاد رو بزنه اینجوری نیازی نیست کاربر هر دفه که ویندوز عوض کرد این اتوران رو اجرا و دنبال تک تک نرم افزار ها بگرده فقط کافیه سی دی رو داخل سی دی رام قرار بده و کالکشن رو اجرا کنه و اقدام به نصب نرم افزار ها بکنه البته اگر تیک گزینه Redirection and software
installation without DVD رو بزنید موقع ایجاد کالکشن فایل نصب نرم افزار ها هم کنار کالکشن کپی میکنه اینجوری دیگه نیازی هم به اجرای سی دی نیست.

با استفاده از قسمت Support هم میتونید نظرات و پیشنهادات و ... رو برای ما ایمیل کنید اون به راحتی:oops:

1.png

2.2.png

2.png

4.png

9.png

5.png

6.png

mahdi5789

Member
سلام
با اجازه:
کلا که خوبه اگر هم اون امکاناتی که گفتی رو داشته باشه که خیلی عالیه: مثل بازخور گرفتن با ارسال ایمیل و تهیه لیست نرم افزارهای مورد علاقه کاربر برای استفاده در دفعات بعدی اما چند تا نکته ریز:
1. استفاده زیاد از رنگ قرمز ممکنه تاثیر خوبی نداشته باشه یعنی از رنگ قرمز ملایم تر و کمتر استفاده میکردی، به عنوان پیشنهاد اگر میخاهی یک تم تک رنگ داشته باشی فکر کنم از رنگ آبی آسمانی یا سبز روشن استفاده میکردی
2. در مورد سایز کار و رزولوشونش هم فکر کنم تقریبا 1000*700 زدی که خوبه و در صورت movable نبودن زیر نوار وظیفه نمیره(البته در مانیتورهای عرض 768)
3. اگه خود اتوران رو میزاشتی بهتر میدیدمش
4. اگه سورسشو میزاشتی که دیگه ...
باز اگه چیزی به ذهنم رسید میگم اما در کل تو این انجمن دارم درس پس میدم
در کل خدا قوت

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
مثل همیشه کار جالبی شده (تعریف از مارای محمود دیگه کلیشه ای شده من کار ضعیف ازش ندیدم) خوبه که جامعه برنامه نویسای ایران پسر خوب و خلاقی مثل محمود داره
اما به نظر من توی قسمت لودینگ (عکس 1) بهتره فقط لوگو و لودرت باشه نوار بالا رو حذف کنی به نظرم بهتره
2- قسمتی که برای موزیک در نظر گرفتی یه خورده بزرگهفکر نمیکنم نیازی باشه توی اون اندازه بذاریش
3- اسکرول های کارم بهتره خودت طراحی کنی تا با قالبت هماهنگ بشه سمتش عوض کنی (برای نوشته های فارسی) بهتره
4- بهرته قسمت About کار رو هم هماهنگ با قالبت درست کنی این که الان هستش اصلن جالب نیست و دیگه قدیمی شده

اما رنگ بندی و گرافیک کارت رو واقعن دوست دارم جلوه جالب و قوی ای به کارت داده

MahmoodM30

مرسی دادا پیمان ممنون خجالتم میدیا:green: همش به خاطر داشتن دوستای خوبی مثل شماهاست خودت،جواد،لوسیفر, محمد ,حامد, سامان و ... از همه همینجا تشکر میکنم به خاطر کمک ها و راهنمایی هاشون توی این چند ساله

خدایی خیلی دوستون دارم :oops:

امیدوارم هر جا که هستید موفق باشید.

اما در مورد نظرت در مورد اتوران همه رو لحاظ میکنم و میخوام تغییرات جدید و قابلیت تغییر تم رو هم براش در نظر بگیرم

این قابلیت ها و تغییرات رو اعما و این دفه فایل اجراییش رو قرار میدم. اما یه مدت دیگه که سرم خلوت تر بشه

mbz2

Member
سلام
خیلی زیبا بود و کلی ایده گرفتم ازش
البته تو نگاه اول یک لحظه فکر کردم مربوط به جام جهانی (رنگ قرمزش و طرح صفحه لودینگ باعث شد اینجوری فکر کنم)
اما یک سوالی هم داشتم که امیدوارم جواب بگیرم بلاخره:cry:
در مورد عکس یکی مونده به آخر که مربوط میشه به صفحه Support و ارسال نظر...
باور کنید من تویه انجمن رو کلی سرچ کردم و همه تاپیک ها رو هم بررسی کردم
1-2 تا نمونه و پلاگین هم دیدم برای اینکار اما از هیچ کدومشون نتونستم استفاده کنم و نتونستم راه بندازمشون(شاید من درست یاد نداشتم)
چندبار هم تویه تاپیکش راهنمایی خواستم ولی هیچ کس جوابم نداد
ای کاش یک راهنمایی کلی ما رو میکردین و یک نمونه ای که کار کنه معرفی کنید
واقعا ممنون میشم و لطف بزرگی بهم میکنید

mbz2

Member
آقا کسی چرا جواب منو نمیده؟
هر چی کمک میخوام هیچ کس تحویلم نمیگیره:cry:

BlueMMB

Well-Known Member
سلام .

محمود جان واقعا عالیه خداییش کیف کردم . البته کارات همیشه همینطوری بوده ! :wink:

MahmoodM30

ای شلوغ این که سورس محمد هستش تغیر قالب داده شده

خب هرکی از نمونه کد های توی انجمن استفاده کنه میشه آی شلوغ ؟!!!!

در ضمن بهتره اول اطلاعات کامل داشته باشید بعد در مورد چیزی که میخوایید حرف بزنید

من از روش محمد با تغییرات جزئی توی نمونه خودم استفاده کردم

بالاخره ما هرچی داریم از بچه های انجمن داریم

آخرین ویرایش:

+Mohammad+

Well-Known Member
گرافیک خیلی ضعیفه و هنوز جای کار داره ...
بعضی از متن ها سایز بزرگی دارند .. هر چی فکر میکنم دلیل خاصی برای بزرگ بودنشون نمی بینم ...
کلیت کار زیادی قرمز هستش ...
چیدمان هم که خیلی ضعیفه ...
Gui یه مقداری پیچیدگی داره ...

در ضمن آقای چترروز اسمش پژمان هستش ... نه امید.

موفق باشید آقا محمود :)

MahmoodM30

گرافیک خیلی ضعیفه و هنوز جای کار داره ...

ولی از نظر خودم و خیلی ها گرافیک خوب و کاربر پسندی داره... حالا شما نظر خودت رو گفتی ممنون

بعضی از متن ها سایز بزرگی دارند .. هر چی فکر میکنم دلیل خاصی برای بزرگ بودنشون نمی بینم ...
کلیت کار زیادی قرمز هستش ...
چیدمان هم که خیلی ضعیفه ...
Gui یه مقداری پیچیدگی داره ...

به نظر خودم به کار میومد که متن ها بزرگ قرار داده شدن درضممن بالاخره باید بعضی قسمت ها که معرف برنامه و ... هستن بزرگتر از باقی قسمت ها باشن

قرمز بودن هم فکر نکنم زیاد مشکلی داشته باشه و درکل بازم کاربر پسند هستش

چیدمان هم بنظرم مناسب کار هست و مشکلی نداره

کار باهاش هم انقدر ها که فکر میکنید سخت نیست

در ضمن آقای چترروز اسمش پژمان هستش ... نه امید.

بله خودم میدونم ولی ما از همون اولاش پژمان رو با نام امید میشناسیم

موفق باشید آقا محمود

همچنین دادا...

یادم رفت بگم شما به عنوان یه گرافیست به همه چی نگاه میکنید در حالی که بقیه اینطور نیستن

آخرین ویرایش:

OMiD

Well-Known Member
عالی دمت گرم، فکر کنم ایده‌ی کلیش همون تاپ تولز من باشه درسته داداش؟

خوشحالم انقد فعالی و هنوز توی زمینه مالتی مدیا کار میکنی ما که بوسیدیم گذاشتیم کنار؛ دم شما گرم که ادامه میدید.

real1998

Active Member
این آتوران بی نظیره فکر کنم تو کشور جزو 10 اتوران برتر باشه
امیدورام یه نسخه مجموعه نرم افزار اندروید هم درست کنی چون میدونم میتونی
موفق باشی دوست عزیز

real1998

Active Member
عالی دمت گرم، فکر کنم ایده‌ی کلیش همون تاپ تولز من باشه درسته داداش؟

خوشحالم انقد فعالی و هنوز توی زمینه مالتی مدیا کار میکنی ما که بوسیدیم گذاشتیم کنار؛ دم شما گرم که ادامه میدید.

یه شباهت هایی داره ولی از تاب تولز شما خیلی پیشرفته تر به نظر میرسه

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دوستان این اتوران رو خیلی وقت پیشا ساخته بودم یه ذره کاملترش کردم میخواستم دوستان نظرشونو بدن و بهتره چه قابلیت های دیگه ای داشته باشه

جا داره از امید چتروز هم تشکر کنم

از تصاویرم که معلومه چی به چی هست نیازی به توضیح بیشتر نیست

فقط گزینه های Like TopTools با انتخاب این گزینه اتوران یه ایمیل حاوی کلمه پسندیدم با نام کاربری طرف برای ما ارسال میکنه و میفهمیم که چند نفر از این مجموعه خوششون اومده البته فقط هر کاربر یک بار میتونه اینو بفرسته

در مورد گزینه Create Collection هم کاربر میتونه نرم افزار های مورد نظرش رو لیست کنه و مسیری رو برای خروجی کالکشن انتخاب و دکمه ایجاد رو بزنه اینجوری نیازی نیست کاربر هر دفه که ویندوز عوض کرد این اتوران رو اجرا و دنبال تک تک نرم افزار ها بگرده فقط کافیه سی دی رو داخل سی دی رام قرار بده و کالکشن رو اجرا کنه و اقدام به نصب نرم افزار ها بکنه البته اگر تیک گزینه Redirection and software
installation without DVD رو بزنید موقع ایجاد کالکشن فایل نصب نرم افزار ها هم کنار کالکشن کپی میکنه اینجوری دیگه نیازی هم به اجرای سی دی نیست.

با استفاده از قسمت Support هم میتونید نظرات و پیشنهادات و ... رو برای ما ایمیل کنید اون به راحتی:oops:

1.png

2.2.png

2.png

4.png

9.png

5.png

6.png

سلام خیلی خوبه اما من استاد برنامه نوسی نیستم و سوالاتی دارم البته یه کم زیاده ولی راهنمایی شما میتونه خیلی به من کمک کنه
این برنامه که نوشتید همش با خود بیلدر یعنی استفاده از پلاگین نیست
اگر هم پلاگینه خودتون نوشتیدش با چه زبانی
اگر پلاگین رو با زبان دیگه ای نوشتید چرا از هون زبان از صفر تا صد استفاده نکردید مثلا سی شارپ
سوال مهم مهم
بیلدر یه برنامه سی و دو بیته و از منابع سیستم اگر سیستم بالایی هم داشته باشیم کمتر ازش استفاده میکنه مثلا اگر رممون 16 باشه چون برنامه سی و دوبیتیه از 4 گیگ رم بیشتر نمیشه استفاده کنه ای راه حلی برای این مشکل هست

من علاقه زیادی به برنامه نویسی دارم و این که برنامه نویسی رو با بیلدر و اتوپلی مدیا استادیو شروع کردم و یه جورایی معتاد برنامه نویسی باهاشون شدم اما یه جورایی شکست خوردم چون زبانهای اصلی سی شارپ
جاوا-سی پلاس پلاس هستن آیا من راه رو اشتباه رفتم البته وقتی برنامه نویسی با بیلدر رو شروع کردم و تموم شد آموزشش رو البته با پی دی اف حتی یه اتورن تجاری هم ساختم وقتی سی شارپ رو باز کردم بخونم یه چیزاییش مشترک بود سوالم اینه که آیا از همون اول باید میرفتم سراغ سی شارپ بهتر نبود

شما خودتون وقتی وارد این حوزه شدید چه راهی رو طی کردی من تسلط کامل روی بحث مولتی مدیا در بخش گرافیک و رسانش رو دارم و حدود هشت سال تجربه دارم از طراحی دو بعدی و سه بعدی -میکسو مونتاژ
انیمیشن دو بعدی و سه بعدی -عکاسی و فیلمبردرای
ولی به برنامه نویسی مولتی مدیا علاقه و نیاز شدید دارم چون کارم تبلیغاته همه کار رو میخام خودم انجام بدم چون مولتی مدیا ساختن را به این نتیجه رسیدم چندان دشوار نیست ولی توی برنامه نویسی های حرفه ایا و خا ص موندم مثل برنامه نویسی مولی مدیا برایی اندرویدیعنی قهار نشدم به نطر شما چی کار کنم ایا دوباره از اول باید شروع کنم
توانم در برنامه نویسی اصول برامه نویسی رو بلدم جملات شزطی-حلقه ها و... بیلدر و اوتوپلی رو هم تا حدی بدم کدهاشون

اما ترکیب کدها رو با این که اصول رو بلدم نمیتونم انجام بدم مثلا سلاختن ازمون مجازی یا مثلا این که میدنم تغییر ریزولیشن کدش چیه اما نمی دونم چطوری ترکیب کنم که مثلا وقتی برنامه اجرا میشه اتوماتیک ریزولیشن تغییر کنه البته نه با پروجکت ستتینک با کد نویسیی

خیلی خیلی حرف زدم اما این سوالات چند وقتی ذهنم رو مشغول کرده و پیش خودم میگم یه برنمه نویس هم برای وب هم برای ویندوز هم برای موبایل همه رو باید بتونه بنویسه ایا این طرز فکر م اشتباهه و هر برنامه نویسی روی یک سیستم عامل باید تمرکز کنه مثلا موبایل یا ویندوز چون توی گرافیک وقتی که فتوشاپ رو بلد شدی نرم افزارای طراحی دیگه برات کاری نداره مثلا paint ولی اگر paint رو بلد بشی اصلا نمیتونی فتوشاپ کار کنی طرز فکر من هم نسبت به بیلدر و سی شار پ و اگر سی شارپ رو بلد باشی راحت تر بتونی اندروید هم کار کنی همینه شاید بتونم در خواست یه نفر رو توی مولتی مدیا انجام بدم اما چون تسلط ندارم حس خراب کردن کار رو دارم

آخرین ویرایش:

amin fear

New Member
سلام ، جناب MahmoodM30 عزیز...

در صورت امکان یک لینک دانلود از این اتوران برای تست و عیب یابی قرار بدهید.

amin fear

New Member
حیفه که این اثر در معرض دید " چشم های جستجوگر " قرار نگیره و فقط به چند عکس بسنده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا