نظرات و سوالات مسابقه ی هفتگی مدلینگ

ssevil

Well-Known Member
اینجا تعطیل شده؟؟؟؟؟؟
یه مسابقه ی جدید
مثلا طراحی یه چراغ مطالعه
یعنی یه چراغ مطالعه ای که از همش از میخ درست شده باشه
یا از کنسرو لوبیا یا................
یعنی هر کی یه ایده هم طراحی می کنه هم اختراع می کنه هم مدل
مجید بدو بیا تو تاپیکت
کیا موافقن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
سلام
زیادی گفتم اما یکبار بخونید.:rose:

چند وقتیه توی کاغذ گیر کردم.
دوست داشتم میومدم و همه رو هل میدادم و شارژ میکردم.
دوستان اگه خودتون رو جدی نگیرین هم مسابقه بی ارزش میشه و هم نتیجه مفیدی نخواهد داشت.
مقایسه نمیکنم جزئیاتش رو اما مسابقه اکستریور شور بیشتری داره. شاید دو مسابقه شدن باعث افت شده. شاید ترکیب و یکی در میون شدن یه راه حل باشه. شاید چون سال تحصیلی شروع شده دوستان وقت کمتری دارن.
من چون محدود میتونم همکاری کنم و گلبازی بلدم و البته صبحو عصر میرم سر کار خب کمتر در کنار دوستانم. اما همینجوری هم میشه کارایی کرد.
خانم مهندس ایده جالبی داد. کافیه دوستان از یه زاویه مطلوب تر و جالب تر به مسابقه توجه کنن. به اینکه میشه کاری کرد که تو کلاس و تو بازار بدست نیاد. میشه طراحی کرد و به کاربرد اندیشید. میشه هر کی مسابقه رو به دید تجربه ببینه. شاید این حرکت توی یه کار دسته جمعی باشه یا مسابقه طراحی و در واقع دیزاین یه محصول. شاید یه برخورد فانتزی باشه در فرم و اجرا مثل یک درخت جدید از نوع هر شخص. میتونه تست پست پروداکت باشه ... جنبه های مسابقه میتونه خیلی زیاد باشه.
اگه دوستان وقت کمتری دارن به نظرم بهتره کارهای سبک تری بردارین. اگه میل کمتری هست شاید بیشتر بشه رو ایده و هدف فکر کرد. اگر احساس میشه فعلا حسش نیست پس موقت ولی با برنامه توقف کنید.
چون زیاد نبوده و نیستم فقط در حد پیشنهاد حرف میزنم. زحمت ها و رقابت های خودتون مهمترین دلیل بر ادامه هست. اگه مهارت شما رو داشتم ... اگه تو گالری فتوشاپ همچین شرایطی بود بیش فعالی من رو میدیدین. البته من اونجا اینجو.ری هستم اما بیشتر هم جا داره ...

یا علی

*farshid*

کاربر VIP
وقتی مسئول برگزاری مسابقه میگه دوستان شرکت نمیکنن باید فاتحه مسابقه رو خوند ...
مجید جان شما باید انرژی بیشتری داشته باشی و این انرژی رو به بقیه منتقل کنی ...
انتخاب ماشین برای مسابقه قبلی انتخاب مناسبی نبود ... و این تنها دلیل عدم استقبال بود.
باید موضوعی انتخاب کنید که همه بتونن شرکت کنن .

هر چقدر ساده تر بهتر
مثلا یکی دو سال پیش مسابقه زیباترین قوری رو داشتیم ... هم خلاقیت درش دخیل بود هم فن مدلینگ و هم رندرینگ ...
موضوع ساده انتخاب کن و شرکت کننده ها رو آزاد بذار تا ایده های خودشون رو وارد کار کنن ... بهتره یه اثر هنری خلق بشه
اینجوری مشارکت بالا میره
نظر سوین و محمد برهانی رو تایید میکنم

::reza::

کاربر VIP
سلامم
یادش بخیر مسابقه هفتگی. شروع و پایانش یه هدفی دنبال میکرد و هزار تا نتیجه خوب برای بچه ها به جای گذاشت. خیلی از دوستان مثل من چیزای مهمی از مدلسازی یاد گرفتند. من که واقعا مبتدیه مبتدی بودم (الان هم هستم) اولین دوره مسابقه همزمان با روزهای اولی بود که من عضو این سایت شدم.
وقتی مسابقه شروع شد منم دلمو به دریا زدم و با یه بسم الله شروع کردم. موضوع هفته اول هم هدست بود. وقتی من کارارو دیدم خیلی خوشم اومد و دوست داشتم برای دوره های بعدی هم شرکت کنم. هر دوره بیشتر ترغیب میشدم تا دوره بعدی رو هم حتما شرکت کنم. هر هفته موضوعات جذابیت بیشتری پیدا میکرد. نا گفته نمونه بچه ها واقعا کارهای خوبی ارائه کردند.
در کل اینا گفتم که بدونید مسابقات میتونه کمک خیلی بزرگی تو پیشرفت داشته باشه.
در مسابقه همراه خودش یه سری نکات جدید رو به همراه داره و هر نکته جدید مساویه با یک تجربه جدید.
امیدوارم مسابقه مدلسازی همینطوری به حال خودش رها نشه. ممکنه دوستمون مجید یا وقتشو نداشته باشه و یا ... . در کل نباید مسابقه به این نحو بخوابه. من مطمئنم اگه مسابقه برگذار بشه خود مجید هم شرکت میکنه.

اگه از دوستان کسی میتونه وقتی برای اداره این مسابقه بزاره ممنونش میشم. من خودم هر کمکی که از عهدم بر بیاد بهش میکنم.
دوست دارم مسابقه مدلسازی جدید دوباره کار خودش رو شروع کنه.

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

hesam_sn

کاربر VIP
تو این مسابقه اکستریور یه مبل تو صحنه بود که از آبجکت آماده استفاده شد. میشه مسابقه مدلینگ رو به طراحی آبجکتایی اختصاص داد که تو مسابقه اکستریور دوره بعد هست. اینجوری کسایی که تو اون مسابقه شرکت میکنن اینجا هم میان. فقط باید موضوع اون مسابقه جوری باشه که توش یه آبجکتی دیده بشه که بشه براش مسابقه گذاشت

Majid CG

کاربر متخصص مدلینگ
دوستان من یه نظری دارم همه ی تصمیمها گرفته بشه یعنی مثلا موضوع مسابقه داورا و ....

بعد من میتونم بیام و مسابقه رو هدایت کنم مگرنه دیگه وقته انتخاب موضوع یا پیغام دادن به دوارا و کاربرا رو ندارم...

ممنون

max vray

کاربر VIP
سلام
واقعا حق داری دلسرد بشی یک علتش ادمایی مثل منند که واقعا بهم خیلی پیغام دادی تو مسابقه شرکت کنم اما از اونجایی که واقعا مدلم ضعیفه دست پلی استیشن و کلت ساختم اما شرکت نکردم چون به مسابقه نرسیدم اما مسایقات بعدی واقعا در حد من نبود و واسم سخت بود واسه همین اصلا دیگه سراغ مسابقه نیومدم.شما حق دارین من و امسال من ضعیفیم و این یک مسابقه تخصصی و مسلما باید در سطح بالایی اجرا بشه اما اگه لطف کنی تو دوتا سطح اجراش کنین عالیه. مثلا میگم تو wip مسابقه اعلام بشه و بهترین کار بره تو تاپ گالری اینجوری خیلیا مثل من به طمع تاپ گالری جونشونم میدن چه برسه به مسابقه.
بازم شرمنده روی ماهتم از دور میبوسم که تاحالا شرکت نکردم.
:oops::oops::oops::oops:

amirz1376

Well-Known Member
آقا حیفه که مسابقرو کنسل کنید من خیلی دوس داشتم ببینم طرحارو مخصوصا اون گیتارارو که توپه !!! اگه آسون باشه منم حتما هستم !! :)

::reza::

کاربر VIP
ایول خیلی خوبه. مسابقه رو سعی میکنیم همین روزا راه بندازیم. فقط قبلش نیازه یه کوچولو نظر سنجی بشه. سعی میکنیم مسابقه رو با مدلهای ساده تری شروع کنیم تا همه بتونند شرکت کنند.
چون نمیخواستم مسابقه بخوابه با آقا مجید هماهنگ کردم که مسابقه دوباره شروع بشه.. همینجا ازش به خاطر زحمتهایی که تاالان برای مسابقه کشیده تشکر میکنم.
خود مجید هم شرکت میکنه.البته برای مجید هم فرصتی خوبی میشه که باخیال راحت تو مسابقه شرکت کنه.
همگی موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا