[phpNuke] نصب رایگان آخرین نسخه نیوک فارسی php nuke

NAVIDAHWAZ

Member
سلام
در این تاپیک قصد معرفی خدمت جدیدی از پی سی پاتوق را داریم که برای دوستانی که به هر دلیلی برای نصب مشکل دارند بصورت رایگان نیوک نصب میشود + پشتیبانی و ارائه جدید ترین قالب ها.

با تشکر

آخرین ویرایش:

waran

New Member
سلام دوست عزیز من هر کاری می کنم که phpnuke روی هاستم نصب بشه با خطای 404 مواجه می شم اگه می تونی کمکم کنی به من خبر بده . با تشکر
[email protected]

farabi

Member
نصب نیوک

سلام دوست عزیز اگه ممکنه برای من هم نصب کنید
اطلاعات هاست را براتون فرستادم
ممنون

parmishost

Member
اگر به صورت دستی کار نصب را انجام بدید هیچ وقت با هیچ هاستی مشکل نخواهید داشت

znhost

Member
اگه به هر دلیلی دوستمون قادر به نصب نبود، میتونید درخواست یدید براتون نصب میکنیم.
اطلاعات هاستتون رات به آدرس ایمیل [email protected] با عنوان نصب رایگان ارسال کنید .
حتما نوع و ورژن سیستم مدریت محتوا قید بشه.

hapoogoon

New Member
دوستان من وقتی میخوام نیوک رو روی هاست های سی پنل نصب کنم ارور 500 میده . درحالی که نیوک رو به راحتی روی ویستا پنل هاست رایگان های دیگر نصب میکنم. تو سی پنل میگه رجیستر گلبال غیرفعال هست . فعالش میکنم باز ارور 500 میده . فایل .htacssec را هم دوباره آپ کردم اما نشد . توی هاست های ویستا پنل اگه رجیستر گلبال غیر فعال بود ، اولش ارور میداد . اما توی سی پنل اول صفحه اینستال میاد و بعد توی مرحله دوم میگه که رجیستر گلبال غیر فعال هست .

لطفا اگه کسی خواست کمک کنه برام نضب کنه بگه تا براش اطلاعات رو پی ام کنم .

ممنون

armandownload

New Member
سلام دوستان يك خواهش ااز تون دارم
اين آدرس سايت من در يوگيگ هست www.arman5.ugig.ir
اين هم نام كابراي من در يو گيگ:ugig_7284880
اين كلمه عبور:arman5
هر كي براش امكان داره بره وروش نيوك جديد رو نصب كنه

znhost

Member
ماشالله اینجا همه از این هاست مفتی استفاده میکنن.آخر و عاقبت هم نداره. پدر آدم هم در میاد
دوستان من وقتی میخوام نیوک رو روی هاست های سی پنل نصب کنم ارور 500 میده . درحالی که نیوک رو به راحتی روی ویستا پنل هاست رایگان های دیگر نصب میکنم. تو سی پنل میگه رجیستر گلبال غیرفعال هست . فعالش میکنم باز ارور 500 میده . فایل .htacssec را هم دوباره آپ کردم اما نشد . توی هاست های ویستا پنل اگه رجیستر گلبال غیر فعال بود ، اولش ارور میداد . اما توی سی پنل اول صفحه اینستال میاد و بعد توی مرحله دوم میگه که رجیستر گلبال غیر فعال هست .

لطفا اگه کسی خواست کمک کنه برام نضب کنه بگه تا براش اطلاعات رو پی ام کنم .

ممنون
اطبلاعات رو بفرستید انجام میدم.
مشکل از همون .htaccess هست . باید به صورت دستی ایمپورت کنی دیتابیس رو

armandownload

New Member
سلام دوستان
من هم هر كاري كردم تو يو گيگ آپلود نشد رفتم تو گيگفا عضو شدم خودش يك صفحه آپلود سريع داره با اون صفحه فايل ها ها را آپلود كردم-بعد انزيپ كردم
كسي ميتونه روش نيوك رو نصب كنه
رمز عبور:332244----نام كابري در گيگفا:gigfa_7122212
http://armandownload.gigfa.com

jokerred48

New Member
salam dadash kheli aghai man khodamoo chiz kardam natoonestam lotfan baram nasb kon etelatamo ham barat ferestadam

hamiddashab

New Member
سلام تو رو خدا یکی برا من نیوک نصب کنه من دیگه سرم داره میترکه از بس تو اینترنت گشتم دنبال آموزش آخرش هم نتونستم درستش کنم
تو رو خدا یکی نصبش کنه
الآن اطلاعات دایرتک ادمین رو براتون میفرستم

جدیدترین ارسال ها

بالا