نسخه فارسی ام ام بی (4.9.8.14)

POP2

Member
نسخه فارسی ام ام بی (4.9.8.13)

سلام دوستان عزیز::rose:

attachment.php

- بعد از چند وقت مشکل و گرفتاری دیشب تونستم نسخه 4.9.8.13 نرم افزار ام ام بی رو به زبان فارسی ترجمه کنم و تموم شد. (با یکم کمک؟؟)

- اما در مورد راهنما انشاالله به زودی زود (معلوم نیس کی؟؟) اون رو هم انجام میدم.

-------------------------------------------------------------------------

خب اما در مورد برنامه فایلهای مورد نظر را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید و بعدا در پوشه برنامه کپی نمایید.

دانلود برنامه:

مشاهده پیوست Persian MMB-POP2.part1.rar

مشاهده پیوست Persian MMB-POP2.part2.rar

اینم یه نمونه تم که قبلا قولش رو داده بودم که فقط فایل PSD هستش که میتونید از قسمت تم دانلود نمایید.

attachment.php

پیوست ها

• multimedia builder.jpg
    multimedia builder.jpg
    58.3 کیلوبایت · بازدیدها: 137
  • MMB FF.jpg
    MMB FF.jpg
    117.6 کیلوبایت · بازدیدها: 145
آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
دوست عزیز، لطفاً از قرار دادن برنامه های کرک شده و انتشار مطالبی که موجب نقض حقوق مولفین میشه خودداری کنید

اخطار و یاد آوری برای کاربران تالار Mmb و قوانین تالار
1- مطرح کردن هر گونه مسئله پیرامون کرک، هک و نقض حقوق مولفین و ارائه کرک برنامه ها و برنامه های کرک شده و امثالهم ممنوع می باشد و با کاربر خاطی به شدت برخورد خواهد شد.
درصورت امکان برنامه رو بدون سریال و فقط با محیط فارسی ارائه کنید، و اطلاعات مربوط به رجیستر کردن برنامه رو حذف کنید و برنامه رو دوباره قرار بدید
درغیراینصورت بر طبق قوانین امکان ارائه ی برنامه وجود نخواهد داشت !

nevercom

در نسخه ای که بنده دانلود کردم، اطلاعات زیر رو مشاهده کردم:
attachment.php

این تصویر مربوط به رجیستر کردن برنامه، توسط اطلاعاتی که شما در بخش Registration برنامه ی ارائه شده قرار دادید هست.

لطفاً این قسمت رو حذف کنید و برنامه رو دوباره قرار بدید.
ضمن اینکه انتشار برنامه با مشخصات زیر هم خلاف قوانین هست:
- اما در مورد راهنما و حذف قسمت کامنت انشاالله به زودی زود (معلوم نیس کی؟؟) اونها رو هم انجام میدم و یه نسخه کامل بدون سریال وبا محیطی زیبا تر و کاربر پسند برای شما دوستان قرار میدهم.

پیوست ها

• Registration.PNG
    Registration.PNG
    34.4 کیلوبایت · بازدیدها: 111

POP2

Member
بازم ممنون،

چشم عوضش میکنم.

اما این قوانین سایت و این انجمن جالبه.

دوتا کوچه اونورتر یه نرم افزار رو که قیمتش 20 برابر اینه با 100 نوع کرک قرار میدن ،هنوز جالبه که خود مدیران طریقه

کرک اون رو هم به کاربران آموزش میدن (انجمن فتوشاپ) اما این انجمن هم ...

خب باشه ما که همجا بهمون زور گفتن شما هم روش.(بابا چی گفتم:green:)

nevercom

قوانین دو دسته هستن، یکی قوانین عمومی فروم و یکی قوانینی که خاص هر انجمن هستن، اگر به قوانین انجمن مولتی مدیا بیلدر توجه کنید متوجه این موضوع خواهید شد.

ضمن اینکه زورگویی درکار نیست، این قوانین از مدتها پیش در انجمن مطرح شده و مبحثش هم مهم شده هست.

Amit13

Well-Known Member
خيلي زحمت كشيدي.اي ول داره.
ولي حوصله ي دانلود ندارم،6-7 ساله ديگه به اصليه عادت كرديم.
من كه ميگم،راهنما رو ترجمه كن و بذار واسه فروش شايد خريدن.حتما ميخرن.

sorooshk

Active Member
سلام
دستت درد نكنه. من خودم اون اوائل كه MMB اومد كل MMB را فارسي كردم ولي خوب فقط براي كسب تجربه بود و به جايي هم ندادم و بعدش هم از رو كامپيوترم متاسفانه طي عمليات Format پاك شد.

الان ديگه دوره و زمونه برنامه هاي فارسي گذشته يعني اين كه بيشتر كاربرها اين را قبول كردند كه بايد با زبان انگليسي برنامه ها كار كنند چون استاندارد هست و كمتر كسي به سراغ برنامه هاي ترجمه شده ميره.

ضمنا به نظر من استفاده از برنامه هاي انگليسي بهتر هست تا ترجمه اونها. چرا؟
چون مثلا يك نفر ميره يك كتاب آموزش MMB ميخره بعد مياد ميشينه پاي برنامه شما در چنين حالتي نميتونه از برنامه و كتاب به صورت همزمان استفاده كنه چون كتاب گزينه هاي منو و ديگر قسمت ها را به انگليسي نوشته ولي برنامه شما فارسي هست و از زمين تا آسمون فرق ميكنه بنابراين خيلي فوري برنامه شما را حذف ميكنه و ميره برنامه اصلي MMB را نصب ميكنه.

ولي در كل خسته نباشيد چون ميدونم كار راحتي نيست فارسي سازي.
اون موقع كه من فارسي كردم دقيقا 1 ماه طول كشيد و صبح تا شب روي اون كار مي كردم. با برنامه Resource Hacker.

Silver PC

Well-Known Member
خيلي زحمت كشيدي.اي ول داره.
ولي حوصله ي دانلود ندارم،6-7 ساله ديگه به اصليه عادت كرديم.
من كه ميگم،راهنما رو ترجمه كن و بذار واسه فروش شايد خريدن.حتما ميخرن.

سلام ،

راهنما رو که جناب سیلورکاور گذاشتن فارسیشو !!!

و برای html :

معمولا html رو فعال نمیکنند !

چون ممکنه کدهای مخرب قرار بدن !
مثلا میشه کدی قرار داد که تا وارد صفحه شده به یه صفحه ویروسی منتقل بشه و و و

اینطور دسترسی ها رو معمولا فقط مدیر کل داره !

موفق باشید

Silver PC

Well-Known Member
سلام ،

همه جاش هم فارسی نیستا !

خیلی جاهش هم فارسی نشون نمیده و در اینکه من فارسی دارم شکی نیست ! به نظرم اون قسمت رو توی برنامه روی utf8 نذاشتن !

بعضی جاهش هم حروف فارسی بهم چسبیده کلا جمله

و و و

فایلهای پیوست هم ببینید . البته خیلی بیشتر هست ولی حوصله ندارم بذار:دی

موفق باشید

پیوست ها

• 4.PNG
    4.PNG
    4.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 3.PNG
    3.PNG
    2 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • 2.PNG
    2.PNG
    1 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • 1.PNG
    1.PNG
    6.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • 5.PNG
    5.PNG
    3.5 کیلوبایت · بازدیدها: 5

BEHESHT

Well-Known Member
کار ارزنده ای بود شایسته تقدیر هست من به نوبه خودم به خاطر خدمتی که کردید سپاس گذاری می کنم

امیدوارم آخر کار به همین جا ختم نشه و سراغ برنامه های دیگه هم بری

بنده هم کمکت می کنم اگه کاری از دستم بر بیاد

موفق باشی

ehsan58

Member
اين تم كجاست

سلام دوستان عزیز::rose:

attachment.php

- بعد از چند وقت مشکل و گرفتاری دیشب تونستم نسخه 4.9.8.13 نرم افزار ام ام بی رو به زبان فارسی ترجمه کنم و تموم شد. (با یکم کمک؟؟)

- اما در مورد راهنما انشاالله به زودی زود (معلوم نیس کی؟؟) اون رو هم انجام میدم.

خب اما در مورد برنامه فایلهای مورد نظر را دانلود و از حالت فشرده خارج نمایید و بعدا در پوشه برنامه کپی نمایید.

دانلود برنامه:

مشاهده پیوست 45903

مشاهده پیوست 45904

اینم یه نمونه تم که قبلا قولش رو داده بودم که فقط فایل psd هستش که میتونید از قسمت تم دانلود نمایید.

attachment.php

سلام آقاي پاپ 2 اين تم كجاست من كه نتونستم پيداش كنم

ehsan58

Member
سلام دوست عزيز توي منوي About نوشته بود بيش از 50 قالب و 100 نمومه كاربردي اينا كجاست

POP2

Member
سلام به تمام دوستان و ممنون از نظراتتون:

اما چند تا سوال بود که بهتره جوابش رو بدم:

سلام دوست عزيز توي منوي About نوشته بود بيش از 50 قالب و 100 نمومه كاربردي اينا كجاست؟

خیلی جاهش هم فارسی نشون نمیده و در اینکه من فارسی دارم شکی نیست ! به نظرم اون قسمت رو توی برنامه روی utf8 نذاشتن !

بعضی جاهش هم حروف فارسی بهم چسبیده کلا جمله.

من نميدونم لينكش كدومه!ميشه لطف كنيد،يك بار ديگه بذاريد؟

----------------------------------------------------------

در مورد تم اون شب یادم رفت که امشب قرار دادم میتونید دانلود کنید.

ممنون از سیلور پیسی ، درسته این یه مجموعه هستش که هنوز کامل نیست و اگر دقت کرده باشید این فقط یه فایل برنامه هست و بقیه قسمتهایی که فارسی نشده برای مثال : نکات روز در یه فایل txt به نام tilps در پوشه اصلی قرار داره که اون رو هم باید ترجمه میکردم و میخاستم نکات دیگری هم به اون اضافه کنم که در مجموعه کامل قرارش بدم.

یه نکته دیگه هم که در مورد فارسی کردن و خطاها هم که حق با شماست اونها رو هم برطرف میکنم. ممنون

در مورد لینک دانلود هم که در همون پست اولی قرارش دادم.

saadatmsg

Active Member
كار جالبيه ،

اميدوارم تو كاراي ديگه هم موفق باشي

البته دوستان راست مي گن الان همه به mmb به همين صورت عادت كردن و تغيير عادت اونا كار سختيه مگر براي كسايي كه تازه مي خوان با اين برنامه كار كنن.

البته اينم بگم كار كردن با زبان اصلي خود برنامه باعث ميشه كاربران با اصطلاحات آشنا بشن و در نرم افزارهاي ديگه كه با واژه هاي مشابه برخورد كردن بدونن چه كارايي اي داره و اين روند يادگيريو بهتر و سريعتر ميكنه

به هر حال كار شما هم كار بسيار ارزنده ايه

موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا