افزونه نرم افزار دستیار هک ورژن 1.4

amirhmz2

Member
با سلام خدمت شما دوستان گرامی ؛ در این پست قصد داریم یکی از بهترین نرم افزار های ایرانی و کاربردی را به شما معرفی نمایم . این نرم افزار که نرم افزار دستیار هک (ابزار پسورد) به انگلیسی Hack Assistant Password Tools نام دارد به درد دوستانی که قصد اذیت کردن و هک کردن رایانه های دوستان ، اقوام و دیگران را دارند میخورد .
این نرم افزار توسط هانی سافت طراحی شده و قیمت آن 1500 تومان میباشد .
امکانات این نرم افزار نسبت به سایر برنامه های این چنینی :
- پاک کردن پسورد تنها با یک کلیک (بدون داشتن پسورد رایانه)
- تغییر پسورد تنها با یک کلیک (بدون داشتن پسورد رایانه)
- اضافه و حذف کاربر تنها با یک کلیک
- زبان کاملا فارسی و سرعت بالا

light.png
تصویری از محیط اصلی برنامه

لینک دانلود برنامه : http://honeysoft.tk/wp-content/uploads/2013/02/Hack-Assistant.exe
دانلود با استفاده از QR Code :

code.png

روش فعالسازی : مبلغ 1500 تومان به شماره کارت 6273811023157792 به نام امیر عباس حمزه علی واریز نمایید سپس شماره پیگیری تراکنش را همراه با ای دی رایانه (که در نرم افزار نمایش داده شده) به شماره موبایل 09383652026 اطلاع دهید . تا کد فعالسازی برایتان پیامک شود .

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
برنامه رو در پست اول پیوست کنید و لینک به خارج از سایت رو حذف کنید. لینک ها نباید ماهیت تبلیغاتی داشته باشن

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
من اصلا به این تاپیک توجه نکرده بودم الان دیدم نمیخوام ناراحتتون کنم ولی واقعا خنده دار هست

در ضمن فکر نکنم این رو شما درست کرده باشی !! آخه سورسش رو منم دارم

براتون پیوست کردم.

پیوست ها

• Fire User Password Remover.rar
    1.7 کیلوبایت · بازدیدها: 99

m javad

کاربر متخصص
اولین با در جهان !!!!
:shock:
ای کاش برنامه رو خودتون نوشته باشید. اونوقت دیگه مهم نیست چندمین بار در جهان بوده باشه. مهم اینه که خودتون تلاش کردید و موفق شدید و این برنامه رو ساختید و در جهت افزایش مهارت خودتون خوب هست.
اگر هم از روی اون نمونه ای که دوستان پیوست کردند الگو گرفتید باز هم کارتون برای افزایش مهارت خودتون خوب هست.
شاید هم یه قسمتهایش رو خودتون اضافه کردید که خب خیلی هم خوب هست
ولی بهتر بود تو متنی که نوشتید کمی صرف نظر می کردید
با آرزوی پیشرفت شما
موفق باشید

amirhmz2

Member
من اصلا به این تاپیک توجه نکرده بودم الان دیدم نمیخوام ناراحتتون کنم ولی واقعا خنده دار هست

در ضمن فکر نکنم این رو شما درست کرده باشی !! آخه سورسش رو منم دارم

براتون پیوست کردم.

نه دوست عزیز از سورسی که شما معرفی کردید استفاده نشده اگر برنامه تجاری نبود حتما سورس رو بهتون نشون میدادم .

Singular

Active Member
سلام دوست عزیز کنجکاو بودم محیط برنامه رو ببینم... ولی پولی بود ... شرمنده برنامه تو هک کردم :d هدف دیدن محیط برنامه بود
کاربرد برنامه کد اون چنانی نداره خودمم بلد هستم...زیر مجموعه داس هست
به هر حال جالب بود چون منم همچین برنامه رو درست کردم .
موفق باشی...

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
دوست عزیز بیفایدست این هایی که میسازی خیلی بهترش هست و رایگان ! حالا تجاری هم هست ؟:lol:
واسه تمرین خوبه اما واسه فروش نه !
به هر حال بسیار بسیار
بسیار
بسیار
بسیار
بسیار
بسیار
موفق باشی

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
دوستان خواهشن به تاریخ تاپیک توجه کنن که مال چه تاریخی هست و بیخودی بالا نیارنش

diberater

Member
با سلام.
آقای amirhmz2 برنامه ای شما ساختید قدرت اینو داره که از اکانت لیمیت پسورد اکانت administrator رو بزنه؟
با تشکر

diberater

Member
سلام
زیبا شده ولی ای کاش کمی حقوق کپی رایت رعایت میشد
منم حقوق کپی رایت رو زیر پا نزاشتم،اگه دقت کرده باشید نوشته بود دست کاری شده توسط ... بعد من اینو از روی سورسی که آقای MahmoodM30 گذاشته بودن درست کردم.
درستش میکنم و تا امشب آپ میکنم
با تشکر

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
چرا الکی وقت با ارزشت رو حدر میدی ؟
الان شما اینو بسازی دوباره که چی بشه !

amirhmz2

Member
درسته شما اسم خودت رو به عنوان ویرایشگر نوشتی ولی اسم سازنده اول برنامه چه بنده چه سورس آقای ... رو باید بنویسید

جدیدترین ارسال ها

بالا