نرم افزار تایپ مستقیم فارسی در افتر افکت

mralisix

Member
میخواستم ببینم نرم افزاری هست که بدون واسطه و بطور مستقیم بشه باهاش تو نرم افزار هایی مثل افتر فارسی نوشت

aligraphic

Well-Known Member
سلام فکر نکنم چون همچین نرم افزاری رو باید ایرانی ها بسازن ، بیخیال چشم آب نمی خوره!
استفاده از مریم به نظرم بهترین راهه

samadionline

Well-Known Member
بهترین نرم افزار فعلا مریم هست.
ولی یک راه حل دیگه برای اینکه شما یک متن طولانی از سایت و یا فایل ورد میخواهید وارد افترافکت کنید باید برید تو مریم دوباره تایپ کنید ولی نرم افزار شتاب که یک نرم افزار ایرانی هست و تو سایت ها نیز لینک دانلودش هست این امکان رو به شما میده که متن رو از فایل ورد یا هر جای دیگه کپی گرفته و داخل برنامه به صورت متن فارسی نویس مریم پیست می کنید.و اون موقع متن رو ببرید توی افتر. این کار رو شاید 10 ثانیه طول نکشه. ولی بهتر از دوباره تایپ کردن متنه.

mhdpr

New Member
پروین مستقیم تایپ میکنه ولی توی ویندوز 64 بیت مشکل داره و قراره درستش کنن!

aligraphic

Well-Known Member
دوست عزیز این کلمه بنده خدا خیلی واسم آشناس!!!!! شاید مقصر خود من بودم!
این نرم افزار پروین که ایشون گفتند فکر کنم شبیه به ipt هستش ipt هم مستقیم تایپ می کنه البته من تونستم فقط تو ادیوس باهاش مستقیم بنویسم افتر نشد!

khoushechin

Well-Known Member
بهترین نرم افزار فعلا مریم هست.
ولی یک راه حل دیگه برای اینکه شما یک متن طولانی از سایت و یا فایل ورد میخواهید وارد افترافکت کنید باید برید تو مریم دوباره تایپ کنید ولی نرم افزار شتاب که یک نرم افزار ایرانی هست و تو سایت ها نیز لینک دانلودش هست این امکان رو به شما میده که متن رو از فایل ورد یا هر جای دیگه کپی گرفته و داخل برنامه به صورت متن فارسی نویس مریم پیست می کنید.و اون موقع متن رو ببرید توی افتر. این کار رو شاید 10 ثانیه طول نکشه. ولی بهتر از دوباره تایپ کردن متنه.

با سلام فارسی نویس مریم هم همین امکان رو داره و میشه متن رو جایی دیگه نوشت و در داخل نر افزار مریم ک‍‍بی کرد !

mohammad moeini

Active Member
سلام عزیزان
نیازی به این همه چالش نیست:wink:
برای همیشه با مشکل فارسی نویسی در افتر افکت خداحافظی کنید!!!!:shock:
یک روش ساده بهتون معرفی میکنم::shock:
یک روشی دوستان پیدا کردن که بدون استفاده از هیچ گونه پلاگین، اسکریپت و یا هیچ نرم افزاری میشه در افتر افکت بصورت مستقیم فارسی نویسی کرد
میتونید توی لینک زیر مشاهده کنید که به چه راحتی میشه داخل افتر افکت فارسی نویسی کرد:

لینک دانلود:http://host17.aparat.com//public/us...28/962a611b308860a536e10bab688f42ab983973.mp4
لینک مشاهده: http://www.aparat.com/v/sf30u
:paint:

جدیدترین ارسال ها

بالا