نحوه افزایش تعداد متریال ها در پنجره map browser

Fanous

Well-Known Member
سلام
یه سوال داشتم که شاید واسه خیلی ها پیش پا افتاده باشه . یه وقت ضایعمون نکنیدا .
فرض کنیم توی یه کار صدتا متریال مختلف احتیاج باشه . توی پنجره متریال ها فقط یه تعداد محدودی میشه متریال ایجاد کرد . وقتی اونها تموم شد چطوری میشه یه متریال جدید ایجاد کرد بدون اینکه بخواهیم متریال های قبلی رو سیو کنیم و به جای یکی از متریل ها ، متریال جدید تعریف کنیم ؟ واضح تر بگم ، من میخوام تمام صد متریالی رو که احتیاج دارم در کنار هم ببینم و هرموقع خواستم ازشون استفاده کنم .
با تشکر

امین تری دی

Active Member
در قسمت Utilities توی متریال گزینه Reset Material Editor Slots رو بزن دباره می تونی

متریال بدی و اگر خواستی متریالی رو دباره تنظیم کنی بااستفاده از Pick Material From Object

می تونی این کار رو انجام بدی

Fanous

Well-Known Member
سلام .
آقا ممنون خیلی لطف کردین . ولی خب من اینا رو بلد بودم . دنبال روشی هستم که تعداد متریال های موجود زیاد بشه ، نه اینکه یک متریال رو ریست کنیم و به جای اون متریال جدید درست کنیم . من دنبال روشی هستم که احتیاجی به این کارها نباشه . و هرچقدر متریال که احتیاج باشه بسازیم و همه رو در کنار هم داشته باشیم.
باز هم ممنون

mehralex

Member
سلام
به صورت پیش فرض شما 24 slot برای متریال های مورد نیاز دارید . حالا اگر به متریال بیشتری نیاز دارید میتونید از multy / sub-object استفاده کنید . در این صورت شما برای هر slot مورد نظر 1000 متریال میتونید مشخص کنید که در کل میشه 24000 تا . بازم کمه ؟

موفق باشید .

دنیا صیاد

New Member
سلام
یه سوال داشتم که شاید واسه خیلی ها پیش پا افتاده باشه . یه وقت ضایعمون نکنیدا .
فرض کنیم توی یه کار صدتا متریال مختلف احتیاج باشه . توی پنجره متریال ها فقط یه تعداد محدودی میشه متریال ایجاد کرد . وقتی اونها تموم شد چطوری میشه یه متریال جدید ایجاد کرد بدون اینکه بخواهیم متریال های قبلی رو سیو کنیم و به جای یکی از متریل ها ، متریال جدید تعریف کنیم ؟ واضح تر بگم ، من میخوام تمام صد متریالی رو که احتیاج دارم در کنار هم ببینم و هرموقع خواستم ازشون استفاده کنم .

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا