نحوه آپلود کردن وب سایت

dokhtariroooni

New Member
سلام
اگه یک سایت رو مجددا طراحب کنیم و حالا بخوایم upload کنیم همونجا با همان نام چی کار باید انجام بدیم؟:cry:

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام.
عنوان تاپیک رو یه چیز مناسب با زبان فارسی بنویسید.
سوال خودتون رو هم واضح تر مطرح کنید.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
شما با چه زبان تحت سروری نوشته اید؟ آیا نیاز به نصب دارد؟
در صورتی که به تنها به زبان html نوشته اید کافیست فایل ها را در همان مکان قبلی replace کنید

dokhtariroooni

New Member
upload

این سایت قبلا طراحی شده ،کد نویسی داره ،کد های جاوا و c# رو برای نوشتن سایت استفاده کردن ،من این کدها رو گرفتم و با html دارم تغییرات مورد نیاز رو ایجاد می کنم
می خوام این سایت رو با همون آدرس سر جاش قرار بدم به طوری که سایت جدید با تغییرات جای سایت قبلی قرار بگیره ،اما اصلا این کار و بلد نیستم
لطفا کمکم کنید

MJ Rayaneh

Well-Known Member
جناب/ سرکار dokhtariroooni
لطفا قبل از فعالیت در انجمن، قوانین انجمن رو با دقت مطالعه کنید و روش کار با انجمن رو هم اول یاد بگیرید.
شما یه تاپیک باز کردی گفتم عنوانش رو درست کن و ... و دوستان هم جوابت رو دادن حالا دوباره رفتی یه تاپیک دیگه (بدون تذکرات قبلی که دادم) باز کردید و ادامه سوال رو اونجا مطرح کردید.
من هم دو تاپیک رو با هم ادغام کردم.
لطفا به موارد گفته شده توجه کنید. در غیر اینصورت در سایت با شما برخورد خواهد شد ...

mamoolhacker

Active Member
جوش نزن Mj جون

جناب/ سرکار dokhtariroooni
لطفا قبل از فعالیت در انجمن، قوانین انجمن رو با دقت مطالعه کنید و روش کار با انجمن رو هم اول یاد بگیرید.
شما یه تاپیک باز کردی گفتم عنوانش رو درست کن و ... و دوستان هم جوابت رو دادن حالا دوباره رفتی یه تاپیک دیگه (بدون تذکرات قبلی که دادم) باز کردید و ادامه سوال رو اونجا مطرح کردید.
من هم دو تاپیک رو با هم ادغام کردم.
لطفا به موارد گفته شده توجه کنید. در غیر اینصورت در سایت با شما برخورد خواهد شد ...

عزيز جوش نزن بي خيال دنيا ماست و دوغه :wink:
شما به اينجا برس

آخرین ویرایش توسط مدیر:

XYZ2007

New Member
سلام دوستان
من تازه تونستم با برنامه Expression Web کار کنم خیلی باحاله ولی سوالی داشتم لطفا منو راهنمایی کنید

به چه صورت باید سایتی رو که درست کردم رو آپلود کنم

متشکرم...

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
سلام دوستان
من تازه تونستم با برنامه Expression Web کار کنم خیلی باحاله ولی سوالی داشتم لطفا منو راهنمایی کنید

به چه صورت باید سایتی رو که درست کردم رو آپلود کنم

متشکرم...

درود بر شما
به انجمن مجید آنلاین خوش آمدید.
لطفا سوال خود را در یک تایپیک جدید مطرح فرمایید.
پاینده باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا