نتایج مسابقه ماده دهی و نورپردازی اتومبیل

ehsan_3dmax

Active Member
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز.
خیلی خوشحالم از اینکه اولین دوره ی مسابقات کوچک هم با خوبی و خوشی و در جوی صمیمی به پایان رسید. مخصوصا از این بابت خوشحالم که پیشرفت بعضی از دوستان در این مسابقه مثال زدنی بود. که این نشون میده میشه روی جنبه ی آموزشی این نوع مسابقات حساب ویژه ای باز کرد.
بعد از بحث و تبادل نظر با حامد جان نفرات اول تا سوم رو به این صورت معرفی میکنم:
1- نفر اول آقای Moralist-Boy
2- نفر دوم آقای Divine Love
3- نفر سوم آقای h.khafan
ضمن اینکه کارهای آقایان Miladbat و DIMO هم شایسته ی تقدیره.
باور کنید داوری کار بسیار سختی بود چرا که کارها اکثرا در یک سطح بودن و اگر به نظر بعضی از دوستان مشکلی در داوری وجود داره به من pm بدن تا راضیشون کنم ما همه ی فاکتورها رو در نظر گرفتیم!:lol:
این عزیزان میتونن برای دریافت جایزشون به آقای IRANFOX COMPANY عزیز پی ام بدن تا هماهنگی های لازم صورت بگیره.
در پایان جا داره بازهم تشکر کنم از حامد عزیز، از شرکت کنندگان در مسابقه و علی الخصوص از آقای IRANFOX COMPANY که جوایز مسابقه رو متحمل شدن.
موفق باشید.

Sherlock_Holmes

Active Member
:lol::lol::lol:
هيپ هيپ هورا...
هيپ هيپ هورا....
آفرين....
Moralist عزيز خوشحالم كه اولين نفري هستم كه بهت تبريك ميگم! نميدوني چقدر خوشحال شدم كه اول شدي.
شايستش بودي و زحمت بسياري براش كشيدي...
اميدوارم در مسابقات بعدي هم موفق باشي....

Divine Love عزيز به شما هم كسب مقام دوم رو تبريك ميگم... شما هم زحمت بسيار كشيده بودي ... دستت درد نكنه..

h.khafan عزيز تبريك شخص منو پذيرا باشيد... زحمت بسيار كشيده بوديد تبريك ميگم...
Miladbat و DIMO عزيز . به شما هم تبريك ميگم . وقتي كه گذاشته بوديد و زحمتي كه كشيده بوديد ستودني بود و هست...
موفق باشيد...
Aloke عزيز هم زحمت زياد كشيده بودند.. به شما هم تبريك ويژه ميگم و اميدوارم در مسابقات بعدي هم حضور داشته باشيد...

آخرین ویرایش:

Divine Love

Well-Known Member
سلام و تشکر!
یه پیشنهاد داشتم. این که توی تاپیک دیگه اگه امکانش هست نقاط ضعف و قوت کارهای ارئه شده و هم چنین نکاتی که در داوری به عنوان پوین مثبت و منفی در نظر گرفته شده رو توضیح بدید.
خیلی ممنون!

DIMO

Active Member
من هم سلام میکنم خدمت همه ی دوستان عزیز.
خیلی خوشحالم از اینکه اولین دوره ی مسابقات با خوبی و خوشی به پایان رسید.امیدوارم در مسابقات بعدی سعی و تلاشم رو بیشتر کنم تا برنده بشم چون چیزهای خوبی از این مسابقه یاد گرفتم.
به Moralist-Boy و Divine Love و h.khafan تبریک میگم.:D

hamed-ddd

Well-Known Member
واقعا داوری مشکل بود ....امیدوارم تجربه خوبی باشه چون رندر با موتورهای رندر پیشرفته زمان میبره و بدست آوردن یه نتیجه خوب خیلی مشکله....البته نکته مهم در داوری ، واقعی در آوردن تنظیمات وی ری یا منتال و ....نبوده...بلکه تنظیمات درست صحنه بوده...بعضی از دوستان از carpaint منتال ری استفاده کردند که جز یه نفر بقیه اشتباه کرده بودند و اندازه flak ها رو خیلی درشت گرفته بودند...بعضی دیگه هم در انتخاب منابع نور اشتباه کرده بودند ...امیدوارم که با مراجعه به منابع مناسب آموزشی به خصوص در مورد نور پردازی صحیح به نتیجه درستی در مسابقات بعد برسیم
به هر حال از همه دوستان شرکت کننده ...کمیته داوری!! و اسپانسر ها متشکرم
به نفرات برتر هم تبریک میگم
ولی بازهم تاکید میکنم که این فقط شروع بود ....کارهای بسیار زیباتری از دوستان خواهیم دید

آخرین ویرایش:
با سلام به همه دوستان
ما هم بسیار خوشحال شدیم و به Moralist-Boy و Divine Love و h.khafan و بقیه دوستانی که زحمت بسیار کشیدند تبریک میگوئیم

دوستان عزیز تا پس فردا هم که قرار بود 3 تا ماشین 3 بعدی برای نفر اول و نفر دوم 2 و نفر سوم 1 بود بدهیم در جوایز داده شده تغییر کوچکی دادیم
نفر اول 6 ماشین 3 بعدی
نفر دوم 4 ماشین 3 بعدینفر سوم 3 ماشین 3 بعدی
از تمام دوستان هم شرمنده هستیم که جوایز بسیار ناچیز هستند ولی از مسابقات بعدی جوایز به صورت نقدی میباشد

ما بعد از اپلود کردن جوایز لینک دانلود رو به دوستان پیغام خصوصی میزنیم

و در مورد دوست عزیز Divine Love هم که گفته بود داوران بر چه نقاط ضعف و قوت کارها برندگان را علام کرده بودند خود اقا احسان اگر مایل باشند مسائل رو حتما میگن تا دوستان ضعف کارهای خودشان را بدانند

با تشکر از تمام دوستان iranfox co film

[REZA]

Member
من هم به نوبه خودم به تمامی دوستان برنده(Moralist-Boy و Divine Love و h.khafan) صمیمانه تبریک میگم.
cheerleader3.gif
grouphug.gif

من که توفیق شرکت در این مسابقه رو نداشتم ولی کارهای دوستان رو دنبال می کردم.
از برگزار کننده های این مسابقه هم تشکر می کنم.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

ali3dtech

Member
با سلام به تمامی دوستانی که در مسابقه شرکت کردند و تمامی دوستانی که در طول مسابقه دوستان شرکت کننده رو یاری کردند.
به برندگان مسابقه تبریک میگم و برای دیگر دوستان هم آرزوی موفقیت دارم.

موفق و پیروز باشید.

سلام به همه دوستاي گلم .

Sherlock_Holmes جان ممنونم .
mamali132002 : واقعا تشكر.

از همه واقعا تشكر مي كنم مخصوصا باقي دوستان كه توي مسابقه شركت كردند و جدي پاي كار ايستادند و باعث شدند تا همه پيشرفت بكنيم .

از داورها هم تشكر مي كنم .
كار من هم حتما نقاط ضعف زياد داره از همه دوستان خواهش مي كنم كه به من بگند نقاط قوت و ضعف رو .

اميدوارم كه همه خوب و خوش و موفق باشيد .

جدیدترین ارسال ها

بالا