میخوام با v-ray رندربگیرم ولی نمیشه

zakarianemati

New Member
سلام خدمت همه ی دوستان گلم
من V-ray رو نصب کردم لود هم کردم ولی میخوام رندربگیرم کارنمیکنه از دوستان اگه کسی با V-ray کارکرده خواهشا کمکم کنه
ممنون

zakarianemati

New Member
وقتی رندر میگیرم یه صفحه ی کاملا آبی میاد هیچی نشون نمیده ضمنا متریال هاشم سیاه هستن مثل متریال های خود مایا شکل کره نیست یه آیکن مشکی هست شاید با این تصویر منظورمو بهتر متوجه بشینchw9bqpxhy0l67q6vrzl.jpg
این error میده:(Error: Could not obtain a license (10061

amir-cg

Active Member
دوست عزیز....لطفا کنید از آدرس زیر وی ری نسخه 64 بیت برای مایا 2011 رو دانلود کنید...توش یه پوشه به اسم crack داره....توش دو تا فایل هست...اون فایل ها رو در پوشه اصلی مایا کپی کنید....یعنی این فایل ها رو با فایل های قبلی عوض کنید....
اینم آدرس:::
http://p30download.com/fa/entry/47313/

zakarianemati

New Member
امیر جان دستت درد نکنه داداش درست شد فایلای کرکشو داشتم کپی نکرده بودم الان کپی کردم درست شد بسیاربسیار تشکر

zakarianemati

New Member
چراوقتی با وی ری رندر میگیریم آبجکتایی که حالت smoothness3 دارن با همون حالت اولیه(smoothness1) نشون میده؟

amir-cg

Active Member
والله همه این مشکلو دارن....منم نمیدونم چه جوری باید حلش کرد...اما بدترین و مزحرف ترین کار اینه که سابدیویژن های آبجکت رو بیشتر کنیم...

zakarianemati

New Member
پیداش کردم برو تو render settings تب VRay قسمت global option گزینه ی render weiwport subdivison تیک بزن درست میشه

جدیدترین ارسال ها

بالا