::مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید::

lind

Well-Known Member

مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
از غم هجر مکن ناله و فریاد که دوش زده ام فالی و فریادرسی می آید
---------------------------
سلام به همه عزیزان
ماشاالله کار برای این مناسبت اینجا بچه ها زیاد درست کردن که کار من به پای هیچ کدوم نمیرسه!
romansmile.gif

حیلی وقت بود میخواستم کاری برای این روز بزنم ولی هیچ ایده ای به زهنم نمیرسد!!تا اینکه تصمیم گرفتم اینو بزنم البته کار یه مقدار زیادی جینگولیه و با خط وزین شکسته همخوان نسیت ولی خب با روح موضوع در ارتباطه!!
170fs799081.gif

نرم افزار استفاده شده: kelk2000 و photoshop (دیگه باید بابت سطح پایین کار عذر خواهی کنم دیگه همین از دستم براومد!)
character0144.gif

این روز فرخنده رو به همه عزیزان تبریک میگم!
download.aspx

آخرین ویرایش:

galagoola

Active Member
بابا شکسته نفسی می کنی
خیلی توپه
منو مجبور کردید یه پ.خ به شما بدم

h-akhavan

Member
شکسته نفسی ممنوع!

سلام:)

عیدتون مبارکا باشه
برعکس همه شکسته نفسیات، طرح خیلی قشنگی شده. به خصوص خط زیبایی که نوشتی!
فقط با نگاه سریع و ابتدایی که من انداختم دو تا ایراد کوچول موچولو داره. یکی اینکه اگه یه خورده رو متنت بیشتر کار کنی که اونو بیشتر از این شبیه یه متن دست نویس در بیاری، کارت جالبتر میشه منظورم اینه که جاهای کم رنگ تر و پررنگتر رو بیشتر ملموس کن و آخر حروفی که کشیدی رو می تونی یه جور دیگه تموم کنی، چون معمولا تو کارهای دست نویس آخر این حروف کامل و گرد از آب در نمیاد. (به آخریین جایی که اگه با یه قلم این کلمات رو می نوشتی دقت کن. کلماتی مثل: می - کسی - نفسی - خوشش و...)
دوم اینکه رنگ آبی خیلی رنگ جالبیه ولی تو طرحت خیلی ازش استفاده کردی: ترکیبی از آبی و سبز در زمینه - ترکیبی از آبی و قرمز ( که میشه بنفش) در پایین گوشه سمت چپ- ترکیبی از آبی و زرد (سبز میشه) پایین گوشه راست - آبی در بالای تصویر و این همه از یک رنگ استفاده کردن از جذابیتی که طرحت داره کم میکنه!

این همه روضه خودنم که با این حرفم مخالفت نکنی!
شوخی کردم! هر طور میلته!:wink:
همونطور که برای چند تا از دوستان هم نوشتم یه آقایی از من چند تا تصویر مربوط به امام زمان خواسته تا تو این چند روزه تو مسجد جمکران ازشون به صورت قاب کرده ( نه بنر و نه تابلوی بزرگ) استفاده کنه. اگه مشکلی نداری یه فایل با کیفیت چاپ برام بذار تا به اون آقاهه بدم. ممنوت میشم اگه هرچی سریعتر جوابمو بدی! در ضمن اگه شرایطی هم برای این کار داری بهم بگو.

بی تعارف کارت عالی شده.
موفق باشی:oops:

aj-graphic

Member
سلام
خیلی خشنگه!...
رنگ بندی بی نظیر هسش!
و متن هم زیبا نوشته شده.
موفق باشید!

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
منم كه قبلا نظرمو داده بودم.
خيلي خشنگ شده.
ايده ي جالب و بكري بود.
موفق باشي دوست جان.
كارتو ميذارم تو تاپ گالري.

بدن ايده شده اين!!!

اگه ايده داشتي چي ميشد؟؟؟

كار زيبايي شده

موفق باشي

mss_467

Active Member
تبريك عرض مي كنم
كار شما خوب از آب درآمده موفق باشيد
صادقي

lind

Well-Known Member
سلام:)

عیدتون مبارکا باشه
برعکس همه شکسته نفسیات، طرح خیلی قشنگی شده. به خصوص خط زیبایی که نوشتی!
فقط با نگاه سریع و ابتدایی که من انداختم دو تا ایراد کوچول موچولو داره. یکی اینکه اگه یه خورده رو متنت بیشتر کار کنی که اونو بیشتر از این شبیه یه متن دست نویس در بیاری، کارت جالبتر میشه منظورم اینه که جاهای کم رنگ تر و پررنگتر رو بیشتر ملموس کن و آخر حروفی که کشیدی رو می تونی یه جور دیگه تموم کنی، چون معمولا تو کارهای دست نویس آخر این حروف کامل و گرد از آب در نمیاد. (به آخریین جایی که اگه با یه قلم این کلمات رو می نوشتی دقت کن. کلماتی مثل: می - کسی - نفسی - خوشش و...)
دوم اینکه رنگ آبی خیلی رنگ جالبیه ولی تو طرحت خیلی ازش استفاده کردی: ترکیبی از آبی و سبز در زمینه - ترکیبی از آبی و قرمز ( که میشه بنفش) در پایین گوشه سمت چپ- ترکیبی از آبی و زرد (سبز میشه) پایین گوشه راست - آبی در بالای تصویر و این همه از یک رنگ استفاده کردن از جذابیتی که طرحت داره کم میکنه!

این همه روضه خودنم که با این حرفم مخالفت نکنی!
شوخی کردم! هر طور میلته!:wink:
همونطور که برای چند تا از دوستان هم نوشتم یه آقایی از من چند تا تصویر مربوط به امام زمان خواسته تا تو این چند روزه تو مسجد جمکران ازشون به صورت قاب کرده ( نه بنر و نه تابلوی بزرگ) استفاده کنه. اگه مشکلی نداری یه فایل با کیفیت چاپ برام بذار تا به اون آقاهه بدم. ممنوت میشم اگه هرچی سریعتر جوابمو بدی! در ضمن اگه شرایطی هم برای این کار داری بهم بگو.

بی تعارف کارت عالی شده.
موفق باشی:oops:
سلام
ممنون از توجهی که داشتید
thankyou.gif

در مورد خط باید بگم من عمدا نمیخواستم مثل خطی که با قلم مشق نوشته میشه باشه چون احساس میکنم یه جورایی این کار اصالت خوشنویسی رو زیر سوال میبره یه جوری انگار قراره تقلید باشه ولی اینطوری هویت خودشو داره قرار نیست هر کسی با ترکیب حروف خوشنویس بشه پس اینم اون خطاطی که ما میدونیم نیست پس دلیلی هم نداره مثل اون باشه!(حالا بماند که از نظر تکنیکی هم بلد نیستم!)
در مورد رنگم خب معمولا میگن رنگ غالب کار آبیه من تضادی نمیبینم!!
dontknow2.gif

در مورد آخرم باید بگم سایز اصلی کار 1408*2008پیکسل هست اگه به کارتون میاد با حفظ کپی رایت خوشحال میشم کمکی کرده باشم!
6gurhxk.gif

سلام
خیلی خشنگه!...
رنگ بندی بی نظیر هسش!
و متن هم زیبا نوشته شده.
موفق باشید!
سلام
ممنونم
flowerysmile.gif

زيبا شده ، رنگاشو دوسشون دارم . خيلي خيلي ممنونم ازتون
171fs126286.gif
ممنونم
bouquet2.gif

منم كه قبلا نظرمو داده بودم.
خيلي خشنگ شده.
ايده ي جالب و بكري بود.
موفق باشي دوست جان.
كارتو ميذارم تو تاپ گالري.
شما لطف داری استاد!
rose.gif

[EHSAN];544802 گفت:
بكگراندش خيلي عاليه.!
ممنون
download.aspx

بکگراندو بکنم تقدیم کنم!
170fs734091.gif

بدن ايده شده اين!!!

اگه ايده داشتي چي ميشد؟؟؟

كار زيبايي شده

موفق باشي
ممنونم شما لطف داری
1191.gif

تبريك عرض مي كنم
كار شما خوب از آب درآمده موفق باشيد
صادقي
خیلی ممنون شما هم همینطور
character0144.gif

NaviD.R.R

Member
تقارن متنت خیلی خوبه مهدی جان ، در کل کار خوب و متفاوتی شده ، موفق باشی.

hmdco

New Member
در نوع خودش بي بديل و بي نظيره
دست مريزاد
خلوص كار هنگام طراحي باعث ميشه كار بيشتر جلوه كنه(از نظر من)
نهايتها اين روز فرخنده بر همگان خوش

ehsan_3dmax

Active Member
وای ی ی ی.
خیلی زیبا شده.
بَکش که زندگیه!
فقط نمیدونم چرا با رنگ نوشته زیاد حال نمیکنم؟
موفق باشی.

Hamid_ahmadi

Well-Known Member
كارتون خيلي خوب شده يعني عاليه
ولي وقتي متن و كارايي كه روي اون انجام شده رو ديدم يه چيزي به ذهنم رسيد
اگه دقت كرده باشيد و قتي كاراي اصلي خوشنويسي رو ميبينيم همه خط با يه رنگ در نمياد و يه افكت طبيعي تو كار بوجود مياد
اول نوشته چون مركب زياد تو قلم جمع شده پر رنگ و رفته رفته به سمت كم رنگ شدن مياد و زيبايي خيلي قشنگي به خط ميده
اگه تو اين كار ،شما هم چنين كاري رو انجام داده بوديد خيلي طبيعي تر و زيبا تر ميشد كما اينكه الان هم خيلي زيبا هستش
به هر حال بازم ميگم كارتون زيبا شده و موفق باشيد

lind

Well-Known Member
تقارن متنت خیلی خوبه مهدی جان ، در کل کار خوب و متفاوتی شده ، موفق باشی.
ممنون استاد!
rose.gif

عالیه ! خیلی خوب شده !
تبریک میگم .
موفق باشی .
ممنونم
flowerysmile.gif

در نوع خودش بي بديل و بي نظيره
دست مريزاد
خلوص كار هنگام طراحي باعث ميشه كار بيشتر جلوه كنه(از نظر من)
نهايتها اين روز فرخنده بر همگان خوش
شما لطف داری!
من کاره ای نیستم هرچی هست وجود خودشه!
pinkglassesf.gif

وای ی ی ی.
خیلی زیبا شده.
بَکش که زندگیه!
فقط نمیدونم چرا با رنگ نوشته زیاد حال نمیکنم؟
موفق باشی.
ممنون استاد!
فکر کنم به این خاطره که اون شفافیتو نداره!
dontknow2.gif

كارتون خيلي خوب شده يعني عاليه
ولي وقتي متن و كارايي كه روي اون انجام شده رو ديدم يه چيزي به ذهنم رسيد
اگه دقت كرده باشيد و قتي كاراي اصلي خوشنويسي رو ميبينيم همه خط با يه رنگ در نمياد و يه افكت طبيعي تو كار بوجود مياد
اول نوشته چون مركب زياد تو قلم جمع شده پر رنگ و رفته رفته به سمت كم رنگ شدن مياد و زيبايي خيلي قشنگي به خط ميده
اگه تو اين كار ،شما هم چنين كاري رو انجام داده بوديد خيلي طبيعي تر و زيبا تر ميشد كما اينكه الان هم خيلي زيبا هستش
به هر حال بازم ميگم كارتون زيبا شده و موفق باشيد
حمید جان اول از حسن توجهت تشکر میکنم!
bouquet2.gif

اما در مورد اینکه چرا حطو به اون خوشنویسی اصیل نزدیک نمیکنم تو پست قبل به جناب اخوان گفتم!
4743.gif

به هر حال بازم ممنونم!
115.gif

Hamid_ahmadi

Well-Known Member
lind عزيز
نميخوام رو حرفم پا فشاري كنم ولي من تا حدي با خوشنويسي آشنام و كار كردم
اگه بخوايم اينجوري فكر كنيم پس اونايي كه نقاشي خط كار ميكنن هم دارن تقليد مي كنن و هنر اصيل خوشنويسي رو زير سوال ميبرن
ولي دوست عزيز اگه به كاراشون دقت كرده باشيد(خصوصا كاراي استاد كريم پور و استاد اخوين ) اونا يه جورايي دارن با شيوه خودشون اين هنر رو زنده نگه ميدارن و ما هم با شيوه خودمون
البته فرمايش شما هم درسته و بايد اصول حروف چيني اوليه رو بدونيم و بعد دست به كار شيم
خيلي خوشحالم كه پشت هر كاريتون فكر و انگيزه داريد و همين باعث موفقيتتون شده
موفق باشيد

lind

Well-Known Member
lind عزيز
نميخوام رو حرفم پا فشاري كنم ولي من تا حدي با خوشنويسي آشنام و كار كردم
اگه بخوايم اينجوري فكر كنيم پس اونايي كه نقاشي خط كار ميكنن هم دارن تقليد مي كنن و هنر اصيل خوشنويسي رو زير سوال ميبرن
ولي دوست عزيز اگه به كاراشون دقت كرده باشيد(خصوصا كاراي استاد كريم پور و استاد اخوين ) اونا يه جورايي دارن با شيوه خودشون اين هنر رو زنده نگه ميدارن و ما هم با شيوه خودمون
البته فرمايش شما هم درسته و بايد اصول حروف چيني اوليه رو بدونيم و بعد دست به كار شيم
خيلي خوشحالم كه پشت هر كاريتون فكر و انگيزه داريد و همين باعث موفقيتتون شده
موفق باشيد
خداعمرتم بده!!مثال از این بهتر نمیشد زد!
6gurhxk.gif

همونطور که فرمودین یه رشته ای داریم به اسم نقاشی خط که این کارایی هم که دوستان و بنده حصیر تنجام میدم یه جورایی تو هموین سبک کلاس بندی میشه!
اصلا چرا راه دور بریم دیگه فکر کنم همه کارای استاد جلیل رسولی رو دیده باشن! و حرف شما هم کاملا درست و متینه
اما یه فرقی این وسط وجود داره اساتیدی که نام بردین یا همون جناب رسولی خودشون خطو مینویسن و روش کار میکنن به عبارتی شابلون نمیزارن...
اما ما دقیقا داریم شابلون بازی میکنیم!در واقع گل پلاستیکی تولید میکنیم!و به نظر من یه گل پلاستیکی رو هر چقدم ظریف تولید کنی مثل گل طبیعی نمیشه!و در واقع اگه بخوام متال رو تکمیل کنم حرف شما این میشه که به گل پلاستیکیت که مثلا گل محمدی هست عطر گل رو هم بزن تا همه فکر کنن گل محمدیه!!
dontknow2.gif

من به شخصه دلم نمیخواد گل محمدی پلاستیکی مثل واقعی تولید کنم تا یادو خاطر گل محمدی حفظ بشه!!
doofywave%5B1%5D.gif

البته مخالفت من بیشتر یه نظر شخصیه!!
birgits_snill.gif

بازم از حسن توجهتون ممنونم!
download.aspx

pythoN

Active Member
سلام .
من همیشه دیر میرسم :D
کار خیلی خوبه از نظر نو آوری وفقط به نظر من یه دور خط کم داره . همین .:wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا