مودم USB سیمکارت خور ، روی ویندوز 10 کارنمیکنه !

meysam arch

Active Member
دوستان و اساتید عزیز ...
روی ویندوز 7 اوکی هست.
ولی روی 10 UFI که تازه نصب کردم ، مودم نصب میشه ولی پین کد سیمکارت داخل مودم رو ازم نمیخواد که اپلیکیشنش کار کنه !
نمیدونم تنظیمات امنیتی ویندوز 10 ufi اینجوریه و نمیزاره یا به قول خدمات کامپیوتری 10 ساپورت نیست مودمم !
Modem d link ... model : dwm -156
مودم یو اس بی سفید رنگه.

the_king

مدیرکل انجمن
دوستان و اساتید عزیز ...
روی ویندوز 7 اوکی هست.
ولی روی 10 UFI که تازه نصب کردم ، مودم نصب میشه ولی پین کد سیمکارت داخل مودم رو ازم نمیخواد که اپلیکیشنش کار کنه !
نمیدونم تنظیمات امنیتی ویندوز 10 ufi اینجوریه و نمیزاره یا به قول خدمات کامپیوتری 10 ساپورت نیست مودمم !
Modem d link ... model : dwm -156
مودم یو اس بی سفید رنگه.
درایورش با یه کاربری که Administrator باشه باید نصب بشه.

آخرین ویرایش:

meysam arch

Active Member
ممنون ولی ... زیر دیپلم کامپیوتر میشه توضیح گام به گام بدید ؟
نرم افزارشو پاک کنم از اول نصب کنم یعنی ؟

the_king

مدیرکل انجمن
ممنون ولی ... زیر دیپلم کامپیوتر میشه توضیح گام به گام بدید ؟
نرم افزارشو پاک کنم از اول نصب کنم یعنی ؟
توصیه خوبیه. پاک کردنش ضرری نداره. پاکش کنید و وقتی کاربر تون Administrator شد مجددا نصب اش کنید.
چطور باید از کاربر ادمین نصبش کرد ؟
کاربری که باهاش ویندوز تون بالا میاد هم میتونه از نوع Administrator باشه که دسترسی های کامل داره و موقع نصب کردن درایور ها محدودیتی نداره و هم میتونه Standard باشه که موقع نصب کردن درایور ها یسری محدودیت ها داره و درایور درست و کامل نصب نمیشه. مشکل معمولا وقتی پیش میاد که کاربری که نوعش Administrator نیست درایور رو نصب می کنه.
توی منوی Start ویندوزتون بخش Settings و داخلش Account و داخل Family & other people یا Other people رو انتخاب کنید. یک گزینه Change account type داره که اگه کاربر از نوع Standard ئه باید به نوع Administrator تغییرش بدید و تایید کنید و بعد مجددا درایور رو نصب کنید.
win10.jpg

meysam arch

Active Member
ممنون از همه . خودش اتومات روی admin بوده از قبل نصب. حالا یه بار پاک میکنم ، و این بار با راست کلیک از گزینه run as adminنصبش میکنم ببینم فرقی داره یا نه ... اگه نشه باید قید 10 رو بزنم ... چه زندگیه اخه :(:rolleyes:

جدیدترین ارسال ها

بالا