موتور رندر ( vray یا Arnold )

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
اصل خود نورپردازی هست ، به نظر من بهترین کار این هست که شما هر کردوم رو امتحان کنید و بهترین برای شما خودش رو نشون میده ، چون هر کسی با یک موتوری راحته و مهم اصول هست که شما در حال یاد گیری هستید . پس با اطمینان کامل جلو برید ... اصول رو بلد باشید بقیه چیز ها خودش براتون مشخص میشه .

ویری 3 مکس و مایا هم تفاوتی ندارند .

اصل خود نورپردازی هست ، به نظر من بهترین کار این هست که شما هر کردوم رو امتحان کنید و بهترین برای شما خودش رو نشون میده ، چون هر کسی با یک موتوری راحته و مهم اصول هست که شما در حال یاد گیری هستید . پس با اطمینان کامل جلو برید ... اصول رو بلد باشید بقیه چیز ها خودش براتون مشخص میشه .

بازم سپاس فراوان . آخه اموزش زیاد دارم برای و ری و منتال برای آرنولد هم در حد آشنایی . اما گفتید که و ری 3 مکس با مایا فرق نداره آخه یه سری آموزش 3مکس دارم میخواستم ببینم میشه با وری مایا هم اونا رو پیاده سازی کرد؟

shayan24

Member
سلام
حمید جان به نظرم همون اخلاق قبلیت رو دوباره شروع کن چون از وقتی خوش اخلاق شدی بعضی ها فک کردن خبریه:))
davoodice:داوود جان شما اگه تونستی سطح کارات رو به سطح گار های آقای آقاجانی برسونی بعد در مورد سابقه ی ایشون سحبت کن شاید ایشون سنشون خیلی زیاد نباشه ولی در زمینه cg خیلی حرفه ای هستن خیلی بیشتر از بعضیا
در مورد نور پردازی هم باید بگم که نورپردازی و متریال دهی از مهمترین عوامل در رندر خوب به حساب میان همون طور که حمید خان گفتند بهتره یکم در زمینه گرافیک مطالعه داشته باشین اینو بدونین که حمید رشته اصلیش گرافیکه و اون طور که من فهمیدم خیلی مطالعه در این زمینه داشتن
در هرصورت موفق باشین

خیلی دوست داری همه چیز دان باشی !!!!!!
از اون موقع که نام کاربریت عوض کردی میشناسمت هنوز یه کار حرفه ای نشون ندادی و فقط صحبت از قله قاف می کنی !!!!
به قول یکی از دوستان همین انجمن کلت داغه !

LinkinForEver

mr_animation عزیز
خب پس اشتباه گرفتید چون من تو عمرم تاحالا نام کاربریم رو عوض نکردم ! :)
در ضمن من از 90 اینجا بودم با همین نام شما از 92 اومدین فکر نمیکنید ... یکمی ... چیز ... یکی دیگه رو ... چمیدونم ادمیزاده دیگه :D

این بحث مال خیلی وقت پیش من مخلص داوود عزیز هم هستم . درسته کلم یکم داغ هست اما خوب کار میکنه :D

کار حرفه ای هم که چه عرض کنم ... ندارم راستشو بخواین !

اما فکر کنم این کار پاسخگو باشه ( موتور رندر هم منتال ری ) :

66074464785476318347.jpg

73201078129169298098.jpg

اینم کار جدیدی از بازیمون هست :
79307878482948466624.jpg

80726085577573475876.jpg

73941536725103202530.jpg

بقیشم تو انجمن هست ...

دوست من ما برای جنگ نیومدیم که ... بهتری این جو رو خراب نکنیم .

آخرین ویرایش:

mohammad@er

Well-Known Member
اول سلام ..

داوود جون گزاشتی دنده 5 دور 9000 داری تخته می کنی ...

داداشم ترمزات درام هست قفل میکنه میزنه نا کارت می کنه .

راستشو بخای اگه ارزش نقل قول داشتی دیست می کردم ...

نمی دونم فازت چیه ؟

4.لطف کنین از کارای قویتون که اصولی کار شده بزارین تا ما هم بهره مند بشیم.(کار های حرفه ای تون)

5.اولش میگین شما تجربی کار میکنی بعد اسم همه موتور رندرایی که بلدین میارین و بعدش میگین یکم تجربه هم بد نیست.

6. اول میگین در حال کار روی یک پروژه هستین که کیفیتی مثل اون کمتر تو ایران و برای ایران ....بعد میگین اصلا ادعایی نداری.

7.در آخر هم اتهام دید سطحی رو مطرح کردین....
با این حال در اولین خط ...نوشتین دعوا نداری.....

بهتره همیشه سعی کنیم علم و تجربه دیگران رو بقاپیم نه اینکه روی اطلاعات خودمون پافشاری کنیم و......

رضا جان می خاستم تک تک جواب بدم !

ولی دلم سوخت ..

آخه تو چرا ؟؟؟

خداوکیلی تو علم حمید رو میدونی چقدره...

واقعا متوجه نمیشم چرا اینجا با تیکه و کنایه می گید کار های حرفه ایتون ..

شک داری تو این موضوع ؟

تجربه با تجربی کار کردن فرق داره !

تجربه منظور از عملی کار کردن نیست .

منظور اینه که ادم تئوری رو بدونه و بیاد طبق اصول و قواعد تجربه کسب کنه ..

بخدا اگه میخاستم تک تک پاراگراف هارو جواب بهتون بدم هیچ جوابی برا گفتن نمیزاشتم ..

ولی به حرمت انجمن رفتم رو مود سایلنت ...

داوود جان مشخصه شما سن کمی دارین ... چون واقعا اینجاست که به amir cg vs rlmd افتخار می کنم ...

اون درکش از شما بیشتره ...

یه گونی بیسواد با تظاهر به درجه اجتهاد !!!

تو جهل خودتون خوش باشید ..

از همگی خاهش دارم این بحث رو تموم کنید ..

چون اگر این بحث ادامه پیدا کنه .... مجبورم پاراگرافی جواب بدم .. (خودتون می دونید چطور می گم دیگه ) ...

یا علی ..

LinkinForEver

دوستان خواهش میکنم به بحث ادامه ندید . این موضوع قدیمی هست ، حل شده رفته ...

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا