مهدی حسنی حلم/شیطنت/3da max , photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

m3d

کاربر VIP
سلام . منم دقیقه ی نود ثبت نام کردم. راستش تو انتخاب سوژه خیلی مردد بودم آخرشم شد شیطنتهای دوران بچگی.
امیدوارم کار خوبی بشه البته با نظرات سازنده هنرمندان و اساتید عزیز. دارم رو مدل پسر بچه رو میسازم یکم پیش بره چندتا پیشنمایش ازش میذارم

---------------------

ببخشید بچه ها اصلا هواسم نبود پست اول رو آپدیت کنم . فعلا کار رو به اینجا رسوندم . یه گرم کن از اون سورمه ای قدیمیا هم پاش کردم یادش به خیر... به زیرپوشش هم یه چین و چروک اضافه کردم.

----------------------
سلام مجدد . امشب یه سری آته آشغال آوردم :lol: بیل و جعبه میوه و ... خوب سوژه ی خاک بازی بهتر از این هم نمیشه دیگه ! راستش خواستم تا جایی که از دستم برمیاد بریم اون قدیما تو خونه های بی ریا و ساده خودمون . محله هایی که از آپارتمان توش خبری نبود و همسایه ها از هم نون قرض میکردن ... . حیاط و دیوارها رو با باکس و پلان مدل کردم و تکسچر گذاشتم . برا باغچه هم یه پلان برا خاکش با سکمنت بالا و یه دیسپلیس ساده و بعدش تکسچر . شیر آب حیاط رو هم از اون برجنی قدیمیا مدل کردم با لافت و بعد پالیکان و اسموس . قفل در حیاط هم با همون باکس مدلینگ . جعبه میوه هم که یه سری باکسه با سگمنت بالا که نویز دادم تا تخته هاش طبیعی تر بشه . بیل هم یه پلانه با سه چهار سگمنت که با کپی یالهاش به شکل بیل و یه اسموس مدل کردم. ببخشید زیاد حرف زدم . گفتم طبق قانون مسابقه باید توضیحات رو بدم دیگه . ایرادهای کار هم بگید که ببینم میتونم درست کنم یا نه:paint:
از همه تون یه دنیا ممنونم که اینقدر صمیمانه همراهی میکنید . برای همتون آرزوی پیشرفت روز افزون دارم:oops:
سلام .
این هم رندر نهایی کار . امیدوارم ایراداشو به بزرگی خودتون ببخشید . خداییش دیگه نمیتونم بیشتر روش کار کنم الان هم ساعت سه و نیم نصفه شبه مخم ترکیده و دیگه چشمام داره از حدقه بیرون میزنه پای مانیتور:shock:
*********************************************************************************************

رندر نهایی :

do.php

*************************************************************************************************

تصاویری از مراحل ساخت و تست های رندر :

do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

do.php

این هم بقیه تکسچر هاست :

do.php

پیوست ها

• Final.jpg
    Final.jpg
    544.5 کیلوبایت · بازدیدها: 69
آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
بهبه خوش اومدی بلادل.بی صبرانه منتظریم ببینیم چطور پیش میره
موفق بباشی:rose:

• Like
Reactions: m3d

hosienmax100

3D Artist
خوش اومدی مهدی جان

امیدوارم بتونی به موقع کار رو تموم کنی فقط رو ایده بیشتر تمرکز کن که یه چیز جالب بشه ../

منتظریم /

• Like

mhattaran

کاربر VIP
خوش اومدی موضوعت میتونه چیزه جالبی ازش دربیاد، ولی اینطوری که گفتی خیلی جامع شده و معلوم نیست که چه شیطنتی
موفق باشی

• Like
سلام
استاد خوش اومدی

به نظرم بازیگوشی و شیطنت رو جدا کن از هم. امیدوارم ازون شیطونی ها باشه که از نوع اوله.
خدا بخیر کنه بلوطی ها هم که دارن شربازی در میارن.
یکی بیاد احساسات پاک ما رو هم به تصویر بکشه...

منتظر و مراقبتم! رقیب شرور!:wink:

یا زهرا

m3d

کاربر VIP
دمتون گرم بابا خیلی با معرفتین هنوز کار شروع نشده اینقدر امید میدین از همتون ممنونم .:rose::rose::rose:

m3d

کاربر VIP
راستش فکر کم خاک بازی سوژه ی بدی نباشه من تو ماشین اسباب بازی خاک پر میکردم و با نخ میکشیدم ولی اینقدر خاکه زیاد بود از خود ماشین سنگین تر میشد و همش میریخت زمین و کثیف کاری میشد که نگو ! امیدوارم سوژه مناسبی باشه . مدل پسربچه تقریبا تموم شده که با همون تکنیکای پالیگان و کپی کردن وجه ها کشیدم . مدل هم از روی یه مدل شیت که یکی از دوستام قبلا کشیده بود ساختم. باید برم تو کار بقیه آبجکتها .
do.php

do.php

آخرین ویرایش:

ali3dm

کاربر VIP
راستش فکر کم خاک بازی سوژه ی بدی نباشه من تو ماشین اسباب بازی خاک پر میکردم و با نخ میکشیدم ولی اینقدر خاکه زیاد بود از خود ماشین سنگین تر میشد و همش میریخت زمین و کثیف کاری میشد که نگو ! امیدوارم سوژه مناسبی باشه . مدل پسربچه تقریبا تموم شده که با همون تکنیکای پالیگان و کپی کردن وجه ها کشیدم . مدل هم از روی یه مدل شیت که یکی از دوستام قبلا کشیده بود ساختم. باید برم تو کار بقیه آبجکتها .
do.php

do.php

واو

عجب ایده ای

آدم از همون کودکی خاک و خاک بازی رو دوس داره

ایده ی بسیا بسیار قشنگی رو انتخاب کردی
:rose:

سلام

کله گنده بامزه ای هست. ممنون از اینکه بازی بیخطری رو انتخاب کردی!
البته بمونه که من از کوچکی اینقدر خاک و مهر خوردم که تو راهنمایی آپاندیسم صدا کرد!
حتما یه تابلو خاک خوردن ممنوع هم بزن!

موفقباشی

یا زهرا

• Like

M O R T E Z A

Son of South Darkness
آفرین مهدی جان

مدل خیلی خوب شده ولی

یه چیزی که به نظرم اومد بگم اینه که

آستین و دست با هم ترکیب شدن انگاری

یا یه آستین باز درست کن و یا اینکه یه کش بزار !

و یه چیز دیگه این لباسش یقه نداره چرا ؟

موفق باشی :rose:

m3d

کاربر VIP
مرتضی جان هنوز لباسشو مدل نکردم فقط پایین شلوارشو درست کردم که با پاهاش ادغام شده . برای موهاش یه خورده لنگ موندم نمیدونم از مش استفاده کم یا hair خود مکس:-?

Farrokh

Active Member
من با این کار یاد بچگی های خودم افتادم
تک پسر بودم و همیشه خودم همبازی خودم بودم

کف حیاط برگای خشک رو با کامیون بار می زدم و این ور و اون ور می بردم

یه ویژگی اون دوران اینه که هرگز هیچ چیزی برامون کافی نیست
و همیشه دلمون می خواد خاک ها و برگ های بیشتری رو بار کنیم
یا اینکه زمان بیشتری رو بازی کنیم

کلا یادش بخیر
امیدوارم کار خیلی خوشکلی از آب در بیاد

m3d

کاربر VIP
سلام اساتید عزیز . همگی خسته کار نباشید :paint:. مدل رو تقریبا تکمیل کردم و یه یو وی گرفتم و یه تکسچر هم انداختم روش ببینید چطوره؟

سعی کردم لباسش همون لباس تو خونه باشه (زیرپوش و یه شلوار گله گشاد!) مبخوام . راستش بیشترین سعیم رو حالت چهره و نگاه کودکه . امیدوارم بتونم حس معصومیت رو القا کنم ...

do.php

آخرین ویرایش:

mhattaran

کاربر VIP
قیافش که خیلی با مزه شده و همون حسی رو که میخواسی داره، ولی دور چشماش به نظرم زیادی مژه گذاشتی و برای چین و چروک لباساش از bump استفاده کنی بهتر میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا