من دستگاه چاپ بنر دارم منتظر سوالات شما هستم.انواع بنر و فلکس . فرمت . نرم افزارها...

sana25266

New Member
ممنون برای توضیحات ، شما چاپخانه دارید؟ یعنی بیزینس کارت و این جور کار ها رو هم انجام می دید که در مورد اون سوال بپرسم؟

Dave.Mans

New Member
دوست عزیز اطلاعاتی درباره Crystal Jet CJ-180 می خواستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنی و اینکه ارزش خرید رو داره (عرض 1.80)

mf_sign

Member
دوست عزیز اطلاعاتی درباره Crystal Jet CJ-180 می خواستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنی و اینکه ارزش خرید رو داره (عرض 1.80)
.
.
.
سلام بستگی داره کار شما و تیراژ شما چقدر باشه معمولا این دستگاهها با این سایز های کوچک کاربرد زیادی ندارند و قیمت خروجی و تمام شده گرونه هم برای شما هم برای مشتری
ولی اگه دستگاه لارج فرمت (سایز بزرگ) دارین در کنارش داشتن همچین دستگاهی برای چاپ کارهای خاص و با کیفیت مشکلی نداره ولی اگه دستگاه لارج فرمت ندارین به شخصه خرید این طور دستگاهی رو چیزی جز ضرر نمیبینم. چون سایز چاپ 180 را هم دستگاههای لارج فرمت انجام میدن ولی این دستگاه چاپ 320 رو انجام نمیده و محدود هست
موفق باشین

Loco_desing

New Member
سلام خدمت اساتید ... آیا کسی هست هنوز که به سوالای من جواب بده
در مورد دستگاه Lotus-Xaar 128 و ریپر فتوپرینت یه سری سوال حیاتی دارم...

mohammad@er

Well-Known Member
سلام ..
وقت بخیر ..

mf_sign خیلی ممنون که اطلاعات گرانبهاتون رو در اختیار ما میزارید ..

برای اینکه رنگ نسوزه باید چطور پس رو تشخص بدیم ..

مثلا بعضی از کارا رو با پس 3 میزنن و رنگ نمیسوزه ..

ولی بعضی کارارو با پس 2 هم میزنن رنگ میسوزه ...

دلیلش چیه ؟؟؟ باید نسبت به عکس پس رو بهش داد ؟

در ضمن در مورد گرفتگی حد هم توضیح بدید ...

مثلا من چند نمونه رو می دونم ..اگر رنگ بنفش باشه و خط قرمز رو کار بندازه .. باید هد cyan رو تمیز کرد .

سوال بعدی اینکه چرا وقتی حتی یک تصویر با کیفیت هم چاپ می کنیم بعضی اوقات حالت picor picor میشه ؟

ممنون .

Eagle07

New Member

سلام
....
توجه: اندازه فایل شما اگه یک بنر 3*4 باشه اگه توی فتوشاپ در قسمت Image size اندازه را 30*40 گذاشتید رزولوشن را روی 300 اگه 300*400 اندازه واقعی طراحی میکنید رزولوشن را روی 72 تنظیم کنید. در بنرهای بزرگ مثلا 30 متر در 3 متر ما به نسبت این کار رو انجام میدیم مثلا بنر را 1500 سانتی متر در 150 سانتیمتر طراحی میکنم. بعد فایل در نرم افزار RIP (کالر پرینت یا فتو پرینت) اندازه اصلی را برای فایلمون تعریف میکنیم (اگه متوجه نشدین بازم توضیح میدم)

....

سلام، ممنون وقت شما بخیر
من می خواهم یک بنر 3 متر ونیم در 60 سانت می خواهم بدم بیرون چاپ کنند، باید اندازه عکس در چه ابعاد و رزولیشنی باشه؟ و آیا رنگ بندیش مهمه؟
با سپاس از توجهتون.:rose:

mosisms

New Member
سلام، ممنون وقت شما بخیر
من می خواهم یک بنر 3 متر ونیم در 60 سانت می خواهم بدم بیرون چاپ کنند، باید اندازه عکس در چه ابعاد و رزولیشنی باشه؟ و آیا رنگ بندیش مهمه؟
با سپاس از توجهتون.:rose:
سلام
بهتره تو همین سایز و با رزولیشین 72 و نوع رنگ cmyk طراحی کنین
رنگبندی زیاد مهم نیست مگر اینکه کاربرد خاص داشته باشین
مثلا برای تابلو بخواین که اگر رنگ رو به روش های خاصی تنظیم کنین باعث میشه ماندگاری بشتری داشته باشه تابلو شما

موفق باشید

mosisms

New Member
سلام من می خواستم یه دستگاه بنر بخرم اما نمی دونم از کجا؟ می شه کمک کنید؟

سلام
مدل دستگاه رو انتخاب کردین ؟
اگر انتخاب کردین من میتونم کمکتون کنم تا از واردکننده ها تهیه کنین

و اگر انتخاب نکردین ، میزان چاپ تقریبی در روز چند متر هستش؟
اینکه چقد سرمایه دارین؟
برای چه شهری میخواین؟
تجربه کار با دستگاهدارین یانه رو بفرمایین تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم :)

moji_beti

New Member
سلام خسته نباشید
من اپراتور دستگاه کونیکا 1024 هستم و از شیت کردن بنر های کوچیک روی عرض 3 یا هر عرضی خسته شدم
آیا برنامه ای هست که همهی فایل هارو بهش بدیم با عرض بنر بعد خودش شیت کنه ؟

siamak.tq

New Member
سلام دوستان
در مورد تعمیرات دستگاه چاپ بنر سوال دارم.
من میخوام تعمیرات دستگاه چاپ بنر رو یاد بگیرم . به نظرتون بازار کارش چطوره؟ از کدوم آموزشگاه ها یاد بگیرم بهتره؟ و اینکه به نظرتون با شرکت ها قرارداد ببندم بهتره یا خودم مستقل کار کنم؟
اگه میدونید ممنون میشم جوابمو بدید .

poorya33

New Member
سلام خواستم ببینم من تازه میخوام دستگاه چاپ بنر بگیرم و با فوتوشاپ تا حدودی آشنایی دارم ولی خواستم بدونم برای اینکه یه بنر طراحی کنیم وقت زیادی میبره و جوابگو نیس ...باید چکار کرد ؟؟؟؟؟ ممنون

poorya33

New Member
سلام
مدل دستگاه رو انتخاب کردین ؟
اگر انتخاب کردین من میتونم کمکتون کنم تا از واردکننده ها تهیه کنین

و اگر انتخاب نکردین ، میزان چاپ تقریبی در روز چند متر هستش؟
اینکه چقد سرمایه دارین؟
برای چه شهری میخواین؟
تجربه کار با دستگاهدارین یانه رو بفرمایین تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم :)

سلام ببخشید منم تازه میخوام بیام توی این کار ...با سرمایه 30 تومن چه دستگاهی میتونم بگیرم روزی 70 متری کار دارم و تجربه کار با دستگاه هم ندارم ...ممنون میشم راهنماییم کنید

ahmad.rzr2020

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید
اول ممنون بابت سایتتون و اطلاعاتی که در اختیار کاربران میزارین
من دستگاه چاپ بنر با هد کونیکا دارم میخواستم دلایلی که باعت میشه یکی از رنگها اخطار بده و دستگاه بوق بزنه رو بدونم و اینکه چطور این مشکل رفع میشه ؟

magnet392

New Member
بله هنگامی که شما دستگاه را خریداری میکنید این دو نرم افزار به شما داده میشه نرم افزار rip دارای دانگل هست( قفل نرم افزاری مثه usb) که به سیستم شما وصل میشه اگه نباشه نرم افزار کار نمیکنه.
سلام چطور میشه مشکلمو بپرسم یه دستگاه چاپ بنر xaar128 داریم الان کار نمیکنه میگن مشکل از دانگلشه میشه یه شماره بدید باهاتون تماس بگیریم

جدیدترین ارسال ها

بالا