مقاله: طریقهء نصب PHP

Mds

Active Member
منون از جواب شما .
اما من Apache2.2 را نصب کردم و از وجود C:/Program Files/Apache2.2/modules/php4apache2.dl"l" هم مطمئن
هستم.
اما باز هم این مشکل را دارم

Mds

Active Member
پس یعنی با Apache 2.2 نمیشه ؟؟؟؟:shock:

خوب آخه تو Apache 2.2 کلی باگ های ورژن های قبلی تصحیح شده
http://httpd.apache.org/

آخرین ویرایش:

Payam30

Active Member
اقا ماشاالله من هوشم زیاده هیچی نفهمیدم.
عزیزان من اچ تی ام ال رو یاد گرفتم با اون یکی اکس تی ام ال. اومدم پی اچ پی رو یاد بگیرم اما از طرز نصبش هیچی نفهمیدم. باد برای استفاده از پی اچ پی Dream weaver داشت؟ اقا یکی کمک کنه من نمیفهمم این رو؟ اگه ممکنه طرز نصب پی اچ پی رو به صورت تصویری بذارید. مرسی

Mds

Active Member
:neutral: راستش تا اونجایی که من میدونم فرقی نداره و بازم دوستان کمک کنن بهتره

aslani606

Member
با سلام
در برنامه WAMP5
زماني كه ميخواهم صفحه لوکال هست را ببينم صفحه اي مي يد كه در آن نام كاربري و كلمه عبور براي چك كردن ايميل ميخواهد
در ضمن بعد از اجراي phpMyAdmin SQLiteManagerو پيغام زير مي ايد

Resource not found
لطفا كمك

ava282009

Member
مهاجرت به آلمان تحصیل در آلمان می‌تواند یک تجربه مفید باشد. در زیر، مراحل مهم برای تحصیل در آلمان آورده شده است:. **انتخاب برنامه تحصیلی:**- ابتدا، باید رشته تحصیلی و سطح دلخواه خود را انتخاب کنید. دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی آلمان برنامه‌های متنوعی ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان آلمانی:** - بسیاری از برنامه‌های تحصیلی به زبان آلمانی ارائه می‌شوند. بنابراین، برخی از دانشگاه‌ها ممکن است از دانشجویان بخواهند که یک سطح مشخص از زبان آلمانی را مسلط باشند. آزمون‌های زبانی معمولاً مانند TestDaF یا DSH مورد نیاز هستند.3. **تقدیرنامه (Zulassungsbescheid) دریافت کنید:** - پس از پذیرش شما توسط دانشگاه، تقدیرنامه به عنوان تأییدیه پذیرش برای شما ارسال می‌شود.4. **درخواست ویزا:** برای تحصیل در آلمان، باید ویزا تحصیلی را درخواست کنید. برای این کار، باید با سفارت یا کنسولگری آلمان در کشور خود تماس بگیرید.5. **تأیید مالی:**- برای اثبات توانایی مالی خود برای تحصیل و زندگی در آلمان، باید یک حساب بانکی با موجودی کافی داشته باشید.6. **ورود به آلمان:** - پس از دریافت ویزا، می‌توانید به آلمان وارد شوید و با شروع کلاس‌ها به تحصیل خود ادامه دهید.توصیه می‌شود که پیش از هر مرحله، با دقت اطلاعات مربوط به دانشگاه‌ها و الزامات مهاجرت به آلمان را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا