مقالات من

senged

Member
سلام
اول به خاطر غیبت چند روزم حسابی معذرت
خیلی وحشتناک گرفتار بودم
000201B8.gif

در عوض دو تا مقاله توپ نوشتم در حد تیم ملی
یکیش که مال قسمت ترفند هاست 7 نرم افزار رایگان مربوط به لپ تاپ معرفی کردم که با اون امنیت لپ تاپ به حد اکثر میرسه
این مقالرو از یه سایت خارجی ترجمه کردم
عکسارم به جز یکیش خودم گرفتم ،از جایی کپی نکردم
مقاله بعدی معرفی چند قطعه به برادران گیم خور هست که مطمئنم خیلی طرفدار پیدا می کنه .این یکیرو خودم نوشتم
عکساشم همه از خودمه
بعضی قسمتاشم البته از سایت میوا ترجمه کردم.
امیدوارم خوشتون بیاد
اگه غلت املایی هم داشت به خوبی خودتون ببخشید

پیوست ها

• Archive.zip
    975.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

Silver PC

Well-Known Member
سلام ،

ممنون که زحمت میکشی ... !

ولی خب اینو میذاریم شماره بعد چون این شماره 20 صفحش تکمیل شد ! امشب یا فردا میذارم واسه دانلود ! البته اول اینجا تا دوستان نظر بدن !

موفق باشی !

POP2

Member
من هنوز نگاه نکردم ، انشاالله بعدا میبینم و نظرم رو میدم.
چون الآن سیستمم بهمریخته هستش.

ava282009

Member
مهاجرت به ایتالیا و تحصیل در کشور ایتالیا می‌تواند یک تجربه جذاب باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در ایتالیا اشاره شده است1. **انتخاب دوره تحصیلی:** - بر اساس تعهدات و علاقه‌های تحصیلی خود، یک دوره تحصیلی (لیسانس، فوق لیسانس یا دکترا) و یک رشته تحصیلی انتخاب کنید.2. **آموزش زبان ایتالیایی:** - بسیاری از برنامه‌های تحصیلی در ایتالیا به زبان ایتالیایی ارائه می‌شوند. بنابراین، ممکن است نیاز به یادگیری زبان ایتالیایی باشد. آزمون‌های مانند CELI یا CILS می‌تواند برای اثبات مهارت زبانی مورد نیاز باشد.3. **انتخاب دانشگاه:** - ایتالیا دارای دانشگاه‌های با تاریخچه معتبر و برنامه‌های تحصیلی متنوعی است. قبل از انتخاب دانشگاه، به شرایط پذیرش، سطح شهرت، و موقعیت جغرافیایی دانشگاه توجه کنید.4. **درخواست پذیرش:** پس از انتخاب دوره و دانشگاه، درخواست پذیرش را به دانشگاه ارسال کنید. معمولاً این مرحله شامل ارسال مدارک، اطلاعات تحصیلی، و گاهی نیاز به مصاحبه است.5. **ویزای تحصیلی:* - پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی را درخواست کنید. بررسی نیازمندی‌ها و مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزا مهم است6. **آمادگی برای زندگی در ایتالیا:** - مطالعه درباره فرهنگ محلی، سیستم آموزشی، و زندگی روزمره در ایتالیا اهمیت دارد. همچنین باید مسائل مالی، مسکن، و بیمه را مدیریت کنید.قبل از شروع هر مرحله‌ای، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی، و الزامات مهاجرت به ایتالیا را بررسی کنید و در صورت نیاز از مشاوره مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت بهره‌مند شوید.

جدیدترین ارسال ها

بالا