معرفی و شناسایی آهنگ های سرضربدار مخصوص فیلم عروسی

adame_haji

Member
معرفی و شناسایی آهنگ های سرضربدار مخصوص فیلم عروسی --> ميخوني معرفي هم بكن !!!

سلام دوستان بیایید اینجا رو تبدیل کنیم به شناسایی آهنگ هایی که بدرد میکس فیلم عروسی میخوره و نام آهنگ و آلبومی از خوانندگان رو که خوراک میکس بخشی از فیلم عروسی هست رو معرفی کنیم تا دوستان دیگر هم از این آهنگ ها استفاده کنن
آهنگ مخصوص گل فروشی و ماشین سواری رقص و خدا حافظی

قبلا یه تاپیکی زده بودم با همین عنوان
حالبه که 3000 نفر بازدید کننده داشت و فقط 11 پاسخ
پس برای همه جالب و مورد توجه بوده
ولی خساست باعث پیشرفت اون تاپیک نشد
لطفا دوستان همکاری کنن
توی یکی از فارومها دیگه یکی از دوستان لطف کردن و به اشتراگ گذاشته بودن مطالب پایین رو

آهنگ کلیپ باغ : آهنگ شبا مستم ( فلاحی ) قلب یخی / آهنگ مریم ( آرتین) اگه اسم عروس مریم باشه جالبه/اهنگ چقدر تو خوبی ( شهاب رمضان) / آهنگ چقدر برام خوبه ( محسن یاحقی)/آهنگ شینانای ( فریدون)/آهنگ انت القالی ( عمرودیاب)/آهنگ خاطره ها ( معین)/
آهنگ بردن عروس : نامزدمو بدین برم / بعضی از وایسونکها که هنوز جالبن مثل : یار مبارک ( سرشار) / جینگ و جینگ ساز ( نوری) / تو بگو به دوماد که مبارکت باد

شما هم بخوندید و گسترش بدید خواهشا

آدرس تاپیک قبلی
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=132123

آخرین ویرایش:

adame_haji

Member
دوستان شما هم آهنگهای خودتونو معرفی کنید

یه آهنگ خوراک ماشین سواریه
Eddy Wata - I Love My People

دوستان اگه خواستید یه آهنگ رو پیدا و دانلود کنید بیشتر مواقع اینججوری به نتیجه میرسید
توی گوگل اسم خواننده رو به لاتین بنویسید یعد اسم آهنگ آخرش هم یه کلمه 4sheared بزارید . اکثرا آهنگ ها رو اینجوری توی سایت 4sheared پیدا میکنید . مثل این لینک :
http://www.google.com/search?hl=fa&client=opera&hs=eXo&rls=en&sa=X&ei=zvQjT_aXBsaK0AWb6NnOCg&ved=0CBcQBSgA&q=Eddy+Wata+-+I+Love+My+People+4shared&spell=1&biw=1024&bih=608
توی لینک 2 و 3 میتونید دانلود کنید

adame_haji

Member
Sohrab Pakzad & Amir Tabari - Zire Baroon - 03 In Che Hesieh.mp3
عجب آهنگ جالبی بود این آهنگ
خوراک خلاصه فیلمه
البته بدرد ماشین سواری هم میخوره
ولی بخاطر سرضرب های بسیاری که داری بیشتر خلاصه فیلم استفاده میکنم
مثلا ثانیه 02:04 تا 02:18 میتونید 15 - 16 تیکه 1 ثانیه ای از اومدن و رقص داخل تالار و خوش آمد گویی و پدر و مادر عروس داماد بزارید اول و آخر هر 15-16 تا رو Fade to black بزنید خیلی ناز میشه
توی اولهای آهنگ توی قسمت 1:12 میتونید تصویر کیلومتر ماشین رو بزارید که دور موتور رو با گاز دادن برده باشی بالا
موقع فیلم برداری لازم نیست حرکت کنید . یعنی زوم کنید روی کیلومتر ماشین و ماشین رو خلاص کنید و به داماد بگید گاز خلاص بده به ماشین و دور موتور رو یه لحظه تا 6 و 7 ببره بالا . ماشین هم هیچیش نمیشه و بقولی خراب نمیشه
این صحنه رو توی حرکت نمیخواد بگیرید . یموقع داماد ناشیه میزنه تصادف میکنه
یه بار یکی از همکارا داماد و برده بود پبست اسب سواری داماد از روی اسب افتاده بود و شلوارش پاره شده بود و گل و شلی !!!!
http://www.4shared.com/mp3/RgRLjzcp/Sohrab_Pakzad__Amir_Tabari_-_Z.html

adame_haji

Member
واقعا خيلي جالبه
توي اين 2-3 هفته اي 200 نفر اومدن اين تاپيك و ديدن . حتي يه نفر هم پاسخ نداده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خيلي كم لطفيه . شايدم بي معرفتي !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه آهنگ ایرانی واسه مسیر میخواید ehsan paye(booye atret)خیلی خوبه

http://www.4shared.com/get/671dVXPs/Ehsan_Paye_-_Booye_Atret_wwwJi.html

calej2009

New Member
Milad Moghaddam Ft. Havva - Chi Shod

واسه اونایی که میخوان با هم کات بزنن ولی تمایلی به این کار ندارن :cry:

آهنگ زیر هم میذارم واسه اونایی که میخوان زن دوم بگیرن ولی روشون نمیشه به زن اولشون بگن:snap:

می تونن این آهنگ رو لب خونی کنن و یه شاخه گل تقدیم به همسر سابقشون کنن:green:

Saied Bakhtiyari - Moje Gham

ببخشید که ربطی به فیلم های عروسی نداشت ، ولی کلا با عروس و داماد سر کار داشت :oops:

adame_haji

Member
فکر کنم این تاپیک منتقل بشه بهتره
از مدیر خواهش میکنم با توجه به بازید 2000 نفری تا این لحظه و اینکه هنوز کسی جواب نداده اینه که این تاپیک بهتره توی انجمن ادیوس که اونجا همه میکسر هستن قرار بگیره
ممنون میشم مدیر این کار انجام بده

masi_mas

New Member
یه نفر بیاد شروع کنه دیگه
خداییش دیگه آهنگ نمیزارم[/quote]

سلام من عضو جدید هستم کارم هم میکس فیلم امیدوارم بتونم کمک کنم.

masi_mas

New Member
آهنگ جدید تو چشمای منی از بابک جهانبخش
برای باغ مناسب خودم هم کار کردم خوب شد .

tara2u

New Member
Emaad TalebZade - Man Ashegh Shodam

Emad Talebzadeh - Hame Donyami

Emad_Talebzadeh_Dooset_Daram

farshid sheykh - miboosamet az door

Hamid Asgari_Ta On Vare Donya

Moein - Majnoon

من اینا رو پیشنهاد میدم.....خیلی عالین......امتحان کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا