معرفی نرم افزار های طراحی ، ویرایش و خطایاب Css

asheri

Member
سلام دوستان
برطرف کردن ارور های Css تو سئو سایت اهمیت زیادی داره؟

دوست عزیز علاوه بر رفع ایراد بایت کدهای CSS بهینه نمائید .به عنوان مثال کدهای زیر :

کد بهینه:.
{ content{width:250px;height:250px;margin:10px 10px 10px 10px

کد غیر بهینه:
} content .
; width:250px
; height:250px
; margin-bottom:10px
; margin-left:10px
; margin-right:10px
; margin-top:10px
}

Mds

Active Member
بعد از مدت زیادی که دارم کار می کنم به نظرم نرم افزارهای ساده ای مثل 3 Sublime Text و یا Notepad++ نرم افزارهای مناسبی هستند
برای تست ولید بودن هم w3c بهترین گزینه هست

tarenoco

Member
تو این سایت هم نمونه های خوبی برای نمایش وجود داره
htmldrive.net

the_king

مدیرکل انجمن
سلام.
من متاسفانه درست متوجه نشدم این شش موردی که فرمودید برای چی هستن؟؟؟؟؟
می شه بیشتر توضیح بدید؟؟؟؟
تاپیکی در انجمن HTML باشه و موضوع تاپیکش "معرفی نرم افزار های طراحی ، ویرایش و خطایاب Css" باشه در مورد چی میتونه باشه؟ در مورد طراحی و ویرایش و خطایابی CSS ئه دیگه. CSS یا Cascading Style Sheets هم زبانیه که استایل فایل HTML تعریف میشه. اگه با HTML و CSS آشنایی نداشته باشید قطعا اینجور تاپیک ها براتون کاربردی نخواهند داشت.

vahid320

New Member
دوستان سایتی رو میشناسین که مثل سایت w3schools باشه ولی به صورت فارسی یاد بده؟

gozine2

New Member
توصیه ما این است که داوطلب هر رتبه ای که به دست آورده است، نباید از انتخاب رشته غافل شود. ما در گزینه دو تمامی امکانات لازم برای انتخاب رشته آگاهانه و دقیق را برای داوطلبان آزمون سراسری آماده کرده ایم. برای دسترسی نرم افزار انتخاب رشته 1402 همه خدمات مذکور، حتماً پیش از انتخاب رشته اصلی خود، به سایت گزینه‌دو مراجعه کنید.

آخرین ویرایش:

baharrrr2000

New Member

تفاوت های ژل میکروسیلیس اصل و فیک​

ژل میکروسیلیس یکی از انواع روان کننده بتن است که به طور عمده از سیلیس فعال تولید می شود. در بازار، ژل میکروسیلیس اصل و فیک وجود دارد که تفاوت های آن ها عبارتند از:

1- محتوای سیلیس: ژل میکروسیلیس اصل دارای محتوای سیلیس بالاتر است و به همین دلیل قابلیت جذب آب و افزایش مقاومت بتن را بیشتر دارد.

baharrrr2000

New Member

روان کننده بتن را از کجا بخریم ؟ توضیح کامل​

روان کننده بتن یک ماده شیمیایی است که به بتن اضافه می‌شود تا خواص آن را بهبود بخشد، از جمله قابلیت جریان، پایداری و مقاومت. این ماده معمولاً به عنوان یک افزودنی به بتن اضافه می‌شود و می‌تواند به صورت پودر، مایع یا پسته‌ای باشد.
برای خرید روان کننده بتن می‌توانید به فروشگاه‌های ساختمانی و فروشگاه‌های مواد شیمیایی مراجعه کنید. همچنین، شرکت‌های تولید کننده روان کننده بتن نیز وجود دارند که می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید و محصولات آن‌ها را خریداری کنید.
قبل از خرید روان کننده بتن، بهتر است اطلاعات لازم را درباره نوع و مقدار مورد نیاز آن در پروژه خود به دست آورید و با توجه به این اطلاعات، محصول مناسب را انتخاب کنید. همچنین، باید به مواردی مانند قیمت، کیفیت و نحوه استفاده از محصول توجه کنید تا بهترین تصمیم را در خرید روان کننده بتن بگیرید.
خرید روان کننده بتن

baharrrr2000

New Member

فیلتر سیلو سیمان چه ساختاری دارد؟​

فیلتر سیلو سیمان از چندین قسمت تشکیل شده است که شامل موارد زیر می‌باشد:
1. بدنه: بدنه فیلتر سیلو سیمان معمولاً از فولاد کربنی یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است و دارای یک درب ورودی برای خروج گرد و غبار است.
2. المان‌های فیلتر: المان‌های فیلتر شامل کیسه‌های فیلتر، دیافراگم‌های فیلتر، پلاک‌های فیلتر و لوله‌های فیلتر می‌باشند. این المان‌ها باعث جذب گرد و غبار درون سیلو می‌شوند.
3. پوشش: پوشش فیلتر سیلو سیمان معمولاً از پلی‌پروپیلن یا پلی‌استر ساخته شده است و به عنوان یک لایه محافظ بر روی المان‌های فیلتر نصب می‌شود.
4. سامانه خروج گرد و غبار: سامانه خروج گرد و غبار شامل پمپ هوا، کولر هوا و شبکه لوله‌های هوای خروجی می‌باشد که به منظور خروج گرد و غبار از داخل سیلو استفاده می‌شود.
5. سامانه کنترل: سامانه کنترل شامل سنسورها، کنترلرها و تجهیزات الکترونیکی است که برای کنترل عملکرد فیلتر سیلو سیمان استفاده می‌شود.

baharrrr2000

New Member

بک فیلتر سیلو سیمان برای چه مواردی مصرف میشود؟​

بک فیلتر سیلو سیمان برای جذب گرد و غبار درون سیلوهای سیمان، کارخانه‌های تولید سیمان، کارخانه‌های آسفالت و همچنین در صنایع مرتبط با مواد پودری مانند ذغال‌سنگ، گچ، آهک و ... استفاده می‌شود. این دستگاه برای بهبود کیفیت هوا، کاهش آلودگی هوا و حفظ سلامت کارکنان و محیط زیست مورد استفاده قرار می‌گیرد.

alikah

New Member
به عنوان یک مدل زبان مصنوعی با دانش تا سال 2022، نمی‌توانم اخبار و رویدادهای جاری بیان کنم. اطلاعات در مورد مهاجرت به آمریکا ممکن است به سرعت تغییر کند و وابسته به سیاق و زمان فعلی باشد. برای دریافت اخبار و اطلاعات جدید در مورد مهاجرت به آمریکا، می‌توانید به منابع خبری رسمی مانند وب‌سایت سفارتخانه و کنسولگری آمریکا در کشور خود یا وب‌سایت سازمان ملی مهاجرت آمریکا مراجعه کنید.
مهاجرت به فرانسه
در ضمن، اگر سوال خاصی در مورد مهاجرت به آمریکا دارید، من می‌توانم تلاش کنم تا حد ممکن به شما پاسخ دهم. لطفاً سوال خود را مطرح کنید تا من بتوانم کمک کنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا