معرفی جدیدترین کارت اکسترنال میکس

با تقدیم بهترین درودها
سروران گرامی چنانچه به بهترین و کامل ترین کارت میکس که با پریمایر سازگاری کامل داشته و ضمنا در خارج از
سیستم قابل نصب باشد آشنایی دارند خواهشمند است معرفی نموده و نمایندگی فروش آن را معرفی کنند.

polaris2005

New Member
با سلام

امروزه همگام با رشد ساير بخش هاي سخت افزار تراشه اي شتاب دهنده گرافيكي نيز توسعه زيادي داشته است.
بسته به نياز و بويژه اينكه ويرايش ريل تايم در تصاوير چند لايه برايتان اهميت دارد انتخاب هاي گوناگوني پيش رو داريد.

با كسب اجازه از بزرگان به نظر حقير محصولات Canopus و Matrox با در نظر گرفتن جميع جهات تكنيكال از بهترين هاي بازار ميباشند . از اعتبار Matrox همين بس كه شبكه CNN هم در زمينه LE و هم NLE (ويرايش خطي وغير خطي) از محصولات اين
شركت استفاده ميكند.
البته قيمت بالاي Matrox از جذابيت آن ميكاهد.

آخرین ویرایش:

chahrzad

New Member
فقط فقط Maxtor برای پریمایر خوبه بعد اون کنپوس و در ضمن اکسترنال برای تدوین وجود ندارد چون سرعت بالای کپچر اجازه نمیدهد برای Usb2چون شما در هر ثانیه باید 600 مگابایت فایل بفرستید پس اینترنال هست و یه باکس اکسترنل داره برای ارتباط شما با ویدیو یا چیزهای دیگه در ضمن ماتروکس گرون نیست قیمتش هست تو بازار ایران 670 هزار تومان. بای بای

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

عرض خیر مقدم خدمت دوست جدیدمون chahrzad عزیر.
فقط فقط Maxtor برای پریمایر خوبه
البته این کارت با پریمیر خیلی خوب کار می کنه، ولی کیفیتش اصلاً درجه یک نیست.

اکسترنال برای تدوین وجود ندارد
چرا نیست؟!
همین Liquid اکسترناله. البته قبلاً در مورد کارت ها توضیح دادم و گفتم که کارت های اکسترنال، فقط پانل ورودی و خروجی تصویر هستن و توی رندر، هیچ دخالتی نمی کنن.

ماتروکس گرون نیست قیمتش هست تو بازار ایران 670 هزار تومان
درسته.
ولی خب هیچ کس همچین هزینه ای رو واسه کارهای خونگی در نظر نمی گیره.

التماس دعا
یا علی

polaris2005

New Member
با سلام و احترام

در ايران Matrox را بيشتر با RT.X100 ميشناسند كه البته در سال 2002 يكي از موفق ترين در نوع خود بود. قيمت ذكر شده توسط مدير محترم انجمن نيز مربوط به اين كارت ميباشد. ليكن مقصود حقير توليدات اخير اين شركت ميباشد كه يكي از بهترين نسبت به قيمت مدل RT.X2 كه معماري سخت افزار آن كاملا متفاوت و بر اساس حداكثر بهره گيري از پردازنده هاي چند هسته ايي و پي سي آي اكسپرس بنا شده است. همچنين با همكاري نزديك با شركت معظم ادوبي حداكثر سازگاري و توان پردازش را در PPro2 را دارد. اين كارت را سال گذشته سه ماه پس از راهيابي آن به بازار از خارج از كشور به قيمت بيست و دو ميليون ريال خريداري كردم و كاملا از آن راضي هستم.

Matrox مدل قدرتمندتري بنام Axio دارد كه LE آن در حدود $4500 و مدل HD آن در حدود $30,000 ارزش دارد.
براي طراحي و تدارك سيستم NLE خود هفته ها مطالعه و بررسي كردم و با اطمينان عرض مينكم با سرمايه گذاري حدود هفتاد ميليون ريال و در نظرگرفتن جميع جهات فني بهترين انتخاب ميتواند RT.X2 باشد.

عزيزان براي دسترسي به ساير اطلاعات ميتوانند به http://www.matrox.com/video مراجعه كنند.

در پايان اطلاعات مختصري در مورد RT.X2 پيوست كرده ام كه اميدوارم مفيد فايده قرار گيرد.

پیوست ها

• rtx2.jpg
    rtx2.jpg
    22.9 کیلوبایت · بازدیدها: 62
  • rtx2-vs-axiole.jpg
    rtx2-vs-axiole.jpg
    153.8 کیلوبایت · بازدیدها: 61
  • rtx2_top10_wedding.rar
    94.3 کیلوبایت · بازدیدها: 117

sayeh007

New Member
به نظر اینجانب ماتروکس بهترین سخت افزاری هست که با پریمایر ست شده و من با شهرزاد موافق هستم یعنی واقعا از دوستی که میگه خوب نیست من نمی دونم حتما مشکلی داره سیستم اون یا مشکل از فیلم برداری هست من تو صدا و سیما شبکه 4 هستم و تو قسمت تدوین خط انلاین مسولیت دارم نمیخوام به طور کامل توظیح بدم چون از بحث خارج هست اما اونجا هم ما با همین ماتروکس بهترین نتیجه رو با پریمایر میگیرم و با سیستم اچ دی کاملا هم خوانی داره لیکوید ماله پناکل هست و شرکت ادوب به هیچ عنوان که نمیشه گفت ولی خیلی خوب ساپرت نمیکنه و مشکلاتی بوجود میاره خلاصه همون که میتونید با ماتروکس بهترین نتیجه رو بگیرید
بازم من در خدمت بچه های انجمن هستم و فقط در قسمت پریمایر یا تدوین می تونم کمکتون کنم با تشکر

saeed_tan

New Member
با تقدیم بهترین درودها
سروران گرامی چنانچه به بهترین و کامل ترین کارت میکس که با پریمایر سازگاری کامل داشته و ضمنا در خارج از
سیستم قابل نصب باشد آشنایی دارند خواهشمند است معرفی نموده و نمایندگی فروش آن را معرفی کنند.
سلام سروش جان
کارت میکسهایی که با پریمایر سازگاری داشته باشه همه داخل سیستم نصب میشن و تا به الان به گوشم نخورده که چنینی کارتی با چنین مشخصاتی باشه ولی تنها کارتی که در خارج سیستم با کابل usb2کار میکنه کارت کپچر avid liquid هستش که اونم محیط کار خاص خودشو داره که پیشنهاد من این کارته هم محیط کار آسان و حرفه ای داره موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا