مشکل نصب نشدن آفیس 2010

kian100

New Member
سلام. من نسخه 32 بیت آفیس 2010 رو که میخوام نصب کنم نوار پروگرس تا آخر میره و دوباره برمیگرده و همه برنامه ها Unistall میشن. ویندوز رو عوض کردم ولی باز هم همین طوری بود حتی نسخه آفیس رو عوض کردم ولی بازهم جواب نداد. یه بار هم بعد از نصب ویندوز اول آفیس رو نصب کردم ولی باز هم نشد! . تقریبا تمام برنامه های runtime رو نصب کردم. عکس زیر رو آخر سر نشون میده. چیکار کنم؟

cea2358d3cc5.jpg

pbteco

Member
با سلام
دوست گرامی شما چه نسخه ای از سیستم عامل رو نصب دارید؟
بهتره است ابتدا کلیه فایل ها رو بر روی سیستم کپی نمایید و سپس setup را اجرا نمایید.

kian100

New Member
با سلام
دوست گرامی شما چه نسخه ای از سیستم عامل رو نصب دارید؟
بهتره است ابتدا کلیه فایل ها رو بر روی سیستم کپی نمایید و سپس setup را اجرا نمایید.
سلام . ویندوز من 7 نسخه 32 بیتی هستش . تمام فایلها رو هم روی هارد کپی کردم ، ایمیج هم گرفتم ولی باز هم همون مشکل رو داشت

nima_dsnr

کاربر VIP
نیازی به تعویض ویندوز نبود.
اولا من نمیبینم عکسی که گذاشتید
فکر کنم لینک عکس مسدود باشه
با این تفاسیر حتما مشکل از فایل نصب هست.
باید از یک سی دی معتبر نصب کنید.

kian100

New Member
من از چند تا شرکت خرید کردم. حتی نسخه پرتابل رو هم از اینترنت دانلود کرئم ولی نشد. جالبه همین آفیس های من روی سیستم دوستام نصب میشه

kian100

New Member
فایل رو پیوست کردم
cea2358d3cc5.jpg

پیوست ها

• office.jpg
    office.jpg
    38.3 کیلوبایت · بازدیدها: 6

nima_dsnr

کاربر VIP
از این ارور هیچی من نفهمیدم.
فقط میگه حین نصب با مشکلی مواجه شده
اینکه میگی رو سیستم های دیگه نصب شده عجیبه.
ولی تنها یک راه میمونه...
احتمالا تو نصب های قبلی به مشکل خورده که همون مشکل نمیزاره نصب تکمیل بشه.
باید یک جوری برنامه رو بطور کامل از سیستم و رجیستری پاک کنی
اینکار رو میتونی با برنامه های uninstaller انجام بدی.
بعدش بعید میدونم مشکلی تو نصب پیش بیاد.

kian100

New Member
خوب من ویندوز رو عوض کردم. روی ویندوز هفت و ویستا و ایکس پی امتحان کردم ولی نشد. در ضمن من قبلا اون رو نصب نکرده ام و اولین بارم هست. یه بار هم بعد از تعویض ویندوز اولین کارم نصب همین آفیس بود ولی باز هم همون مشکل همیشگی پیش اومد

جدیدترین ارسال ها

بالا