مشکل مودم

webroamer

Member
سلام خدمت دوستان عزیز
اقا من مودمم یه مشکل پیدا کرده , هر بار که سیستم رو روشن می کنم وقتی می خوام به اینترنت وصل بشم ارور 633 رو می ده وقتی از نو نصبش می کنم یه دور ریست می کنه سیستم رو اونوقت جواب می ده اینطوری نبود جدیدا اینطوری شده ! مشکلش به نظر شما چیه ؟

پیشاپیش از محبت همه دوستان ممنونم

Parham

Well-Known Member
این اشکال به خاطر این ایجاد می‌شه که معمولا پورت مربوط به مودم در اختیار برنامه دیگه هستش مثل برنامه های فکس یا Hyper Terminal یا ... پس اول مطمئن بشو که این مشکل نباشه ، یک راه ساده این هستش که Ctrl+Alt+Delete بزنی‌ و ببینی‌ که آیا برنامه ای هستش یا نه ، یک مشکل دیگه هم که این پیغام ایجاد می‌شه مشکل در فایل telephon.ini هستش من لینک یک مقاله که رفع این اشکال را گفته برات در اینجا قرار میدم که ببینی‌، امیدوارم که مشکلت حل بشه ، مقاله را از اینجا ببین ... اگر باز هم حل نشد یک بار از ابتدا مودم را نصب کن ، باید حل بشه ...

webroamer

Member
پرهام جان خیلی ممنون از توصیه شما
حتما مقاله رو می خونم ولی در مورد اینکه گفتین یه بار دیگه نصب کن باید بگم که من هر بار که می خوام وصل بشم به اینترنت باید یه دور نصبش کنم و بعد کانکت بشم تا حالا شاید 20 بار بیشتر از نو نصبش کردم اینطوری نبود در ضمن من هیچ برنامه هایپرترمینال یا فکسی نصب نکردم یا با اونا اصلا کار نمی کنم ولی حالا اون مقاله رو که توصیه کردین حتما می خونم ببینم چی می شه به هر حال از اینکه راهنمایی کردین ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا