مشکل مودم

شروع موضوع توسط webroamer ‏20 نوامبر 2005 در انجمن سخت افزار

1. webroamer

webroamer Member

امتیاز دستاورد:
    16
    سلام خدمت دوستان عزیز
    اقا من مودمم یه مشکل پیدا کرده , هر بار که سیستم رو روشن می کنم وقتی می خوام به اینترنت وصل بشم ارور 633 رو می ده وقتی از نو نصبش می کنم یه دور ریست می کنه سیستم رو اونوقت جواب می ده اینطوری نبود جدیدا اینطوری شده ! مشکلش به نظر شما چیه ؟

پیشاپیش از محبت همه دوستان ممنونم

نوشته شده توسط webroamer در ‏20 نوامبر 2005
  2. dangermsh

dangermsh New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    به نظر من دوباره ویندوز نصب کن

نوشته شده توسط dangermsh در ‏20 نوامبر 2005
  3. Parham

Parham Active Member

امتیاز دستاورد:
    36
    این اشکال به خاطر این ایجاد می‌شه که معمولا پورت مربوط به مودم در اختیار برنامه دیگه هستش مثل برنامه های فکس یا Hyper Terminal یا ... پس اول مطمئن بشو که این مشکل نباشه ، یک راه ساده این هستش که Ctrl+Alt+Delete بزنی‌ و ببینی‌ که آیا برنامه ای هستش یا نه ، یک مشکل دیگه هم که این پیغام ایجاد می‌شه مشکل در فایل telephon.ini هستش من لینک یک مقاله که رفع این اشکال را گفته برات در اینجا قرار میدم که ببینی‌، امیدوارم که مشکلت حل بشه ، مقاله را از اینجا ببین ... اگر باز هم حل نشد یک بار از ابتدا مودم را نصب کن ، باید حل بشه ...

نوشته شده توسط Parham در ‏20 نوامبر 2005
  4. webroamer

webroamer Member

امتیاز دستاورد:
    16
    پرهام جان خیلی ممنون از توصیه شما
    حتما مقاله رو می خونم ولی در مورد اینکه گفتین یه بار دیگه نصب کن باید بگم که من هر بار که می خوام وصل بشم به اینترنت باید یه دور نصبش کنم و بعد کانکت بشم تا حالا شاید 20 بار بیشتر از نو نصبش کردم اینطوری نبود در ضمن من هیچ برنامه هایپرترمینال یا فکسی نصب نکردم یا با اونا اصلا کار نمی کنم ولی حالا اون مقاله رو که توصیه کردین حتما می خونم ببینم چی می شه به هر حال از اینکه راهنمایی کردین ممنونم

نوشته شده توسط webroamer در ‏21 نوامبر 2005

به اشتراک بگذارید