مشکل فارسی نویسی در Dream Weaver و نسخه ME

شروع موضوع توسط AliAzizi88 ‏10 سپتامبر 2003 در انجمن نرم‌افزارهای توسعه‌وب‌سایت (Sublime, VSCode و ...)

1. nassirim

nassirim New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    سلام دوستان

برای فارسی‌نویسی اعداد در وب یا هر جای دیگه یک راه خیلی ساده و مطمئن وجود داره که اصلا به کد نویسی یا نتظیمات مرورگر مربوط نمی‌شه!
    از برنامه TrayLayout استفاده کنید و تنها یکبار پس از نصب این برنامه برای اصلاح کاراکترها (نویسه‌ها) تنظیمات لازم را انجام دهید. این برنامه خیلی کم حجم است و خیلی هم به دردبخور.
    برای آشنایی و توضیحات کامل مراجعه کنید به:

http://viraiesh.ir/new/Tips/148-shivename.html

نوشته شده توسط nassirim در ‏15 فوریه 2014
  2. parsian2host

parsian2host New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    آموزش نصب و کار با آن

[​IMG] توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

[​IMG] پسورد فایل: www.downloadha.com

[​IMG] لینک دانلود – ۹۴۲٫۷ مگابابایت | لینک کمکی

نوشته شده توسط parsian2host در ‏15 فوریه 2014
  3. bayat.amir

bayat.amir New Member

امتیاز دستاورد:
    1
    دوستان من یک مشکلی برخورد کردم توی Dreamweaver CC 2015 اون اینکه توی قسمت کد نویسی وقتی دارم فارسی تایپ می کنم ساختار نوشتاری از چپ به راست هستش ولی توی debug in browser مشکلی نیست یعنی درست نوشته شده از راست به چپ هستش از کدوم قسمت نرم افزار می تونم برم این درستش کنم و Encoding UTF-8 هستش.
    in code
    <p/> نویسی کد قسمت در فارسی متن نوشتار ساختار در مشکل<p>
    in web browser
    مشکل در ساختار نوشتار متن فارسی در قسمت کد نویسی

نوشته شده توسط bayat.amir در ‏24 سپتامبر 2016

به اشتراک بگذارید