مشکل راست به چپ و چپ به راست تو نسخه های Adobe 2017 رو چطور باید حل کرد؟ هر نسخه ای دنلود کردم نداره

jedivssith

Member
درود

تو پنل Paragraph تو نرم افزارهای Photoshop, InDesign و Illustrator در نسخه های 2017 که Adobe منتشر کرد؛ گزینه چپ به راست و راست به چپ برای زبانهای راست به چپ (مثل فارسی، عربی و عبری) و چپ به راست (مثل زبانهای لاتین) وجود نداره و این کار رو هنگامی که می خواهید در یه پاراگراف ترکیبی از دو زبان مختلف مثل فارسی و انگلیسی رو با هم تایپ کنید سخت و مشکل می کنه. تو نسخه های قبلی این مشکل نبود و از هر سایتی دنلود می کردم این گزینه های رو داشت اما تو نسخه 2017 نداره. عکس آیکونهای این دو گزینه رو در پنل Paragraph گذاشتم و با رنگ قرمز مشخص کردم تا متوجه منظورم بشید کدوم آیکونها رو می گیم.
آیا شما نسخه های 2017 رو دارید که این گزینه ها رو داشته باشه؟ اگر اینطور است بفرمائید از کدام سایت فایل برنامه رو دنلود کردید؟

سپاس
81520382774508881483.jpg

the_king

مدیرکل انجمن
درود

تو پنل Paragraph تو نرم افزارهای Photoshop, InDesign و Illustrator در نسخه های 2017 که Adobe منتشر کرد؛ گزینه چپ به راست و راست به چپ برای زبانهای راست به چپ (مثل فارسی، عربی و عبری) و چپ به راست (مثل زبانهای لاتین) وجود نداره و این کار رو هنگامی که می خواهید در یه پاراگراف ترکیبی از دو زبان مختلف مثل فارسی و انگلیسی رو با هم تایپ کنید سخت و مشکل می کنه. تو نسخه های قبلی این مشکل نبود و از هر سایتی دنلود می کردم این گزینه های رو داشت اما تو نسخه 2017 نداره. عکس آیکونهای این دو گزینه رو در پنل Paragraph گذاشتم و با رنگ قرمز مشخص کردم تا متوجه منظورم بشید کدوم آیکونها رو می گیم.
آیا شما نسخه های 2017 رو دارید که این گزینه ها رو داشته باشه؟ اگر اینطور است بفرمائید از کدام سایت فایل برنامه رو دنلود کردید؟

سپاس
مشاهده پیوست 111811
تو سایت خود Adobe که میگه باید در Creative Cloud desktop app لاگین کنید و درPreferences اش قسمت Apps گزینه App Language رو انتخاب کنید و زبان English - Arabic رو انتخاب کنید تا دانلود بشه و اون قابلیت ها فعال بشه. حالا در نسخه های کرک شده که کلا Creative Cloud desktop app قابل استفاده نیست، چطور این کار رو باید انجام داد رو نمیدونم.

behzad1533

New Member
درود

سپاس
مشاهده پیوست 111811
هنگام نصب محصولات adobe باید زبان عربی رو انتخاب کنید تا در پنل پاراگراف این گزینه نصب بشه
در پک های نرم افزاری جدید در محصولات adobe cc این قابلیت وجود داره و میتونید گزینه یدعم العربی یا یه همچین چیزی رو هنگام نصب انتخاب کنید تا مشکلتون حل بشه
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا