مشکل در Reinstall کردن 3Ds Max !!!

majidred2012

New Member
با سلام خدمت دوستان گل مجید آنلاینی!

یک چند وقت هست که سر همین مشکل اصلا نتونستم 3Ds Max رو نصب کنم!:cry:
من اول 3Ds Max 2013 داشتم و وقتی 2014 اومد 13 رو پاک کردم!
بعد که خواستم 2013 رو نصب کنم ( چون خیلی از پلاگینا برای 2014 نیومده و یا کرک نشده )! نمیزاشت نصب کنم! یعنی ستاپ فکر میکرد نصبه! و نمیزاشت نصبش کنم و فقط تو لیست اونایی که میزاره نصب شه 3Ds Max SDK بود و Network ـش! و خود 3Ds Max نبود!
بعد دوستم گفت 2014 رو پاک کن تا بزاره 2013 رو نصب کنی بعد میتونی 2014 رو نصب کنی!
من 2014 رو پاک کردم حالا 2014 هم نصبش همونطوری شده و فکر میکنه نصبه و نمیزاره نصب کنم! :mad:

در ضمن کلا رفتم هر گونه رجیستری تو سیستم بود رو کامل پاک کردم و حتی طبق دستور العملی که خود سایت AutoDesk واسه فول Uninstall کردن 3ds max گفته عمل کردم اما بازم فکر میکنه نصبه و نمیزاره نصب کنم!:sad:
نصب دستی رو هم امتحان کردم! برای 2013 ارور Mi-raysatMentalRay میده و برای 2014 یک ارور دیگه ای میده اما نصب کامل میشه اما وقتی که روی برنامه کلیک میکنم Close Program میاد و نمیره داخل نرم افزار!

بنظرتون هیچ راهی غیر از عوض کردن ویندوز نیست؟:cry:

اینم عکسش!

نسخه 2013:

نسخه 2014:

لطفا کمک کنید! ویندوزمم 8.1 هست نسخه 64 بیتی!

آخرین ویرایش:

Barnara

کاربر متخصص 3ds max
اول پوشه ی زیر رو پاک کن
C:\Users\HAMED\AppData\Local\Autodesk\3dsMax\2013 - 64bit

بعد توی سرچ ویندوز Regedit رو تایپ کن و از بخش سمت چپ مسیر HKEY_CURRENT_USER > Software > Autodesk برو و 3ds max 2013 رو پاک کن و همینطور از بخش HKEY_LOCAL_MACHINE هم همون مسیر رو برو و مکس 2013 رو پاک کن
امیدوارم جواب بده

majidred2012

New Member
اول پوشه ی زیر رو پاک کن
C:\Users\HAMED\AppData\Local\Autodesk\3dsMax\2013 - 64bit

بعد توی سرچ ویندوز Regedit رو تایپ کن و از بخش سمت چپ مسیر HKEY_CURRENT_USER > Software > Autodesk برو و 3ds max 2013 رو پاک کن و همینطور از بخش HKEY_LOCAL_MACHINE هم همون مسیر رو برو و مکس 2013 رو پاک کن
امیدوارم جواب بده
مرسی اما اینکارم قبلا کرده بودم!

حتی با یک نرم افزاری که تک تک فایلای رجیستری رو میگرده و هر چی که به 3ds max مربوط میشه رو پاک میکنه هم پاکش کردم اما بازم نمیتونم نصبش کنم!

دوستان کمک!!!

mohammad@er

Well-Known Member
اگر 3d max نصب هم باشه بهت پیغام repier یا همون بازسازی رو می ده .
از یه سی دی دیگه استفاده کن باید نصب بشه!
اگر نشد.
برنامه your unistaller رو نصب کن بعد autodesk 3d max رو پیدا کن و روی انیستال کلیک کن تا به طور کامل پاک بشه.

ولی اگر نشد!
1-سی دی ویندوز رو بزار تو دستگاه بعد از طریق run دستور زیر رو تایپ کن.
sfc
بعد اینتر کن.
اگر ویندوز مشکلی داشته باشه بهت پیغام میده که باید مسیر فایل های اصلی ویندوز رو بهش بدی.
حالا همه برنامه هات هست و ویندوزت تعمیر شده.

بازم اگر جواب نداد تنها راه نصب مجدد ویندوزه.
سوالی داشتید در خدمتیم!

majidred2012

New Member
اگر 3d max نصب هم باشه بهت پیغام repier یا همون بازسازی رو می ده .
از یه سی دی دیگه استفاده کن باید نصب بشه!
اگر نشد.
برنامه your unistaller رو نصب کن بعد autodesk 3d max رو پیدا کن و روی انیستال کلیک کن تا به طور کامل پاک بشه.

ولی اگر نشد!
1-سی دی ویندوز رو بزار تو دستگاه بعد از طریق run دستور زیر رو تایپ کن.
sfc
بعد اینتر کن.
اگر ویندوز مشکلی داشته باشه بهت پیغام میده که باید مسیر فایل های اصلی ویندوز رو بهش بدی.
حالا همه برنامه هات هست و ویندوزت تعمیر شده.

بازم اگر جواب نداد تنها راه نصب مجدد ویندوزه.
سوالی داشتید در خدمتیم!
ممنون بابت پاسختون!

خودمم موندم این چه مشکلیه!
الان کامل ویندوزو عوض کردم و گفتم اینطوری حتما دیگه نصب میشه! ولی بازم همین آش و همین کاسه :|
2014 و 2013 رو داشتم گفتم شاید فایلاش خراب شده! رفتم 2012 رو هم از رفیقم گرفتم 2012 هم دقیق همین مشکلو داره!

فقط الان میتونم 2011 رو نصب کنم چون مدل نصب شدنش با 2012-2013-2014 کامل فرق داره درست نصب میشه :|

راه حلی وجود نداره؟ :(

amirnejati

New Member
ممنون بابت پاسختون!

خودمم موندم این چه مشکلیه!
الان کامل ویندوزو عوض کردم و گفتم اینطوری حتما دیگه نصب میشه! ولی بازم همین آش و همین کاسه :|
2014 و 2013 رو داشتم گفتم شاید فایلاش خراب شده! رفتم 2012 رو هم از رفیقم گرفتم 2012 هم دقیق همین مشکلو داره!

فقط الان میتونم 2011 رو نصب کنم چون مدل نصب شدنش با 2012-2013-2014 کامل فرق داره درست نصب میشه :|

راه حلی وجود نداره؟ :(

!!WTF!!

من همین مشکلو داشتم اول از همه هر چی 3dmax و autodesk بود رو تو ریجستری سرچ کردم و پوشش رو کامل حذف کردم خوب شد
ولی تو که میگی با تعویض ویندوز هم درست نشده!!!!!

موقع نصب ویندوز درایو رو فرمت کردی؟؟

من کلا رفتم هر گونه رجیستری تو سیستم بود رو کامل پاک کردم و حتی طبق دستور العملی که خود سایت AutoDesk واسه فول Uninstall کردن 3ds max گفته عمل کردم اما بازم فکر میکنه نصبه و نمیزاره نصب کنم!:sad:
نصب دستی رو هم امتحان کردم! برای 2013 ارور Mi-raysatMentalRa
یک چند وقت هست که سر همین مشکل اصلا نتونستم 3Ds Max رو نصب کنم!:cry:
من اول 3Ds Max 2013 داشتم و وقتی 2014 اومد 13 رو پاک کردم!
بعد که خواستم 2013 رو نصب کنم ( چون خیلی از پلاگینا برای 2014 نیومده و یا کرک نشده )! نمیزاشت نصب کنم! یعنی ستاپ فکر میکرد نصبه! و نمیزاشت نصبش کنم و فقط تو لیست اونایی که میزاره نصب شه 3Ds Max SDK بود و Network ـش! و خود 3Ds Max نبود!
بعد دوستم گفت 2014 رو پاک کن تا بزاره 2013 رو نصب کنی بعد میتونی 2014 رو نصب کنی!
من 2014 رو پاک کردم حالا 2014 هم نصبش همونطوری شده و فکر میکنه نصبه و نمیزاره نصب کنم! :mad:

در ضمن کلا رفتم هر گونه رجیستری تو سیستم بود رو کامل پاک کردم و حتی طبق دستور العملی که خود سایت AutoDesk واسه فول Uninstall کردن 3ds max گفته عمل کردم اما بازم فکر میکنه نصبه و نمیزاره نصب کنم!:sad:
نصب دستی رو هم امتحان کردم! برای 2013 ارور Mi-raysatMentalRay میده و برای 2014 یک ارور دیگه ای میده اما نصب کامل میشه اما وقتی که روی برنامه کلیک میکنم Close Program میاد و نمیره داخل نرم افزار!

بنظرتون هیچ راهی غیر از عوض کردن ویندوز نیست؟:cry:
سلام
چرا از max uninstaller استفاده نمیکنی؟
اینم لینک دانلود

جدیدترین ارسال ها

بالا