مشکل در نصب کرک 3Dsmax 2012

wiki5435

New Member
من هی سعی میکنم تا 3d max رو نصب کنم نصب میشه ولی کرک نمیشه یکی از کرک هاش میگه قابل دسترسی نیست یکی هم میگه باید پنجره license باز باشه :mad: خوشحال میشم کسی بگه چرا اینطوری میشه در ضمن ویندوزم ویندوز 8 هستش

آخرین ویرایش:

javad2493

Member
کدوم ورژن رو نصب میکنید؟
من Autodesk 3Ds max 2012 رو روی ویندوز7 نصب کردم مشکلی نداشت با کرک.

wiki5435

New Member
مال منم روی ویندوز 7 کرکش خیلی خوب اجرا میشد ولی نمیدونم چرا رو ویندوز 8 نمیشه ورژنش هم 2012 هستش

mokhtar3d

Member
فکر کنم، وقت که صفحه لایسنس باز می شود. فعال کردن انترنتی میخواهد. وشما از طریق کرک میخواهید فعال کنید، بعد از ظاهر شدن صفحه لایسنس یکبار آن صفحه را از قسمت بالا سمت راست بسته کنید. درین حالت تمام صفحه بسته نمی شود. دوباره روی کلید Activetion کلیک کیلیک کنید. اینبار صفحه I have code number مثل این ظاهر میشود، حالا میتوانید از بالا Request code را کاپی کرده، کرک کنید.

Maya2013

New Member
من هی سعی میکنم تا 3d max رو نصب کنم نصب میشه ولی کرک نمیشه یکی از کرک هاش میگه قابل دسترسی نیست یکی هم میگه باید پنجره license باز باشه :mad: خوشحال میشم کسی بگه چرا اینطوری میشه در ضمن ویندوزم ویندوز 8 هستش
سلام دوست عزیز روی فایل کرک راست کلیک کن و پراپرتیز رو انتخاب کن، تب Compatibility رو باز کن از لیست کشویی ویندوز هفت رو انتخاب کن و حالا فایل کرکت رو اجرا کن...اگه این روش هم نشد یه سرچ بزن تو گوگل کرک 3dmax 2013 میاد راه حل هایی:eye:

جدیدترین ارسال ها

بالا