مشکل در نصب مکینتاش بر روی سیستم مجازی (در سیستم عامل ویندوز)

Mi▬Mi

New Member
سلام
من آخرین نسخه مکینتاش رو از اینترنت دانلود کردم و زمانی که از فایل زیپ اکسترکتش کردم یه فایل ایمیج dmg در اومد
حالا که می خوام اون رو به ویرچوال باکس و یا وی ام وار بشناسونم تا اون رو نصب کنم به هیچ وجه نمی شناسنش
زمانی هم که با استفاده از نرم افزارای متفاوت این فایل رو به یه فایل ایزو تبدیل می کنم باز اول اینکه اصلا بوت نداره و دوما هیچ یک از دو نرم افزار یاد شده این فایل ایزو رو هم شخیص نمی دن
لذا می خوام کسایی که تونستن یه فایل dmg رو به یه ویرچوال ماشین بشناسونن و مک رو نصب کنن من رو راهنمایی کنن و بگن کجای کارم می لنگه
ممنون

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من آخرین نسخه مکینتاش رو از اینترنت دانلود کردم و زمانی که از فایل زیپ اکسترکتش کردم یه فایل ایمیج dmg در اومد
حالا که می خوام اون رو به ویرچوال باکس و یا وی ام وار بشناسونم تا اون رو نصب کنم به هیچ وجه نمی شناسنش
زمانی هم که با استفاده از نرم افزارای متفاوت این فایل رو به یه فایل ایزو تبدیل می کنم باز اول اینکه اصلا بوت نداره و دوما هیچ یک از دو نرم افزار یاد شده این فایل ایزو رو هم شخیص نمی دن
لذا می خوام کسایی که تونستن یه فایل dmg رو به یه ویرچوال ماشین بشناسونن و مک رو نصب کنن من رو راهنمایی کنن و بگن کجای کارم می لنگه
ممنون

ظاهرا باید از 7zip و dmg2img استفاده بشه، چون یک dmg اصلی داخل این dmg فشرده هست که باید با 7zip از حالت فشرده خارج بشه و بعد
با dmg2img به iso تبدیل بشه :

Tutorial: How to Install Mac OS X 10.7 Lion on VMWare Workstation

dmg2img-1.6.4-win32.zip

7Zip 9.20 for 32-bit Windows

Mi▬Mi

New Member
ظاهرا باید از 7zip و dmg2img استفاده بشه، چون یک dmg اصلی داخل این dmg فشرده هست که باید با 7zip از حالت فشرده خارج بشه و بعد
با dmg2img به iso تبدیل بشه :

Tutorial: How to Install Mac OS X 10.7 Lion on VMWare Workstation

dmg2img-1.6.4-win32.zip

7Zip 9.20 for 32-bit Windows

سلام
والا با 7zip که نه، اما اون یکی فایل dmg رو به نحوی در آورده ام اما اون رو نمی شه به فرمت دیگه ای از ایمیج تبدیل کرد (فایل اولی dmg رو می شه با dmg2img یا dmg2iso تبدیلش کرد اما اون داخلیه رو نه
حالا چه کنم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا