مشکل در فرخوانی نشدن عکس در SlideShow

با سلام به دوستان.
من یه سلاید شو گذاشتم تو صفحه بدین صورت که دوتا کامبو باکس گذاشتم که اولی ماه های سال را نشون میده و دومی براساس اولی پر میشه مثلا تو ماه فروردین 4 تا پوشه دارم با عنوان های مختلف، حالا میخوام وقتی کاربر روی ماه فرودین کلیک کرد و هر مقدار توی کامبوباکس دومی ظاهر شد( مثلا ماه فروردین - گزارش بازدید از نرم افزار اداری) عکس های اون فولدر در سلاید شو نشون داده بشه ، خودم یه کد نوشتنم ولی کار نمیکنه بدین صورت:
کد:
SecandCmbSelect = ComboBox.GetText("ComboBox4");
if SecandCmbSelect=="qÇXÌ qáÞj CI OÏs ÆÚB ÍÔáÐCaÓj Ó Ø¬ËY ØËÞB jBgâf" then
SlideShow.SetVisible("SlideShow2",true)
SlideShow.FillFromFolder("SlidShow2", "AutoPlay\\Images\\pic\\News Picture\\qÇXÌ qáÞj CI OÏs ÆÚB ÍÔáÐCaÓj Ó Ø¬ËY ØËÞB jBgâf", false, false)
SlideShow.Play("SlideShow2");
end

کد:
RootPathForPDF = _SourceFolder.."\\AutoPlay\\Docs\\News\\News Picture\\"
if FirstCmbSelect~=nil and SecandCmbSelect~=nil then
.SetVisible("SlideShow1", true);
PDF.LoadFile("SlideShow1",RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".pdf")

SlideShow.FillFromFolder("SlideShow1",RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".jpg"

با سلام به دوستان.
من یه سلاید شو گذاشتم تو صفحه بدین صورت که دوتا کامبو باکس گذاشتم که اولی ماه های سال را نشون میده و دومی براساس اولی پر میشه مثلا تو ماه فروردین 4 تا پوشه دارم با عنوان های مختلف، حالا میخوام وقتی کاربر روی ماه فرودین کلیک کرد و هر مقدار توی کامبوباکس دومی ظاهر شد( مثلا ماه فروردین - گزارش بازدید از نرم افزار اداری) عکس های اون فولدر در سلاید شو نشون داده بشه ، خودم یه کد نوشتنم ولی کار نمیکنه بدین صورت:
ممنون میشم کمک کنید:
PHP:
RootPathForPDF = _SourceFolder.."\\AutoPlay\\Docs\\News\\News Picture\\"
if FirstCmbSelect~=nil and SecandCmbSelect~=nil then
.SetVisible("SlideShow1", true);
PDF.LoadFile("SlideShow1",RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".jpg")

SlideShow.FillFromFolder("SlideShow1",RootPathForPDF..FirstCmbSelect.."\\"..SecandCmbSelect..".jpg"

جدیدترین ارسال ها

بالا