مشکل در فتوشاپ در بیشتر وقت ها

king75

Member
سلام

کمک :cry: یک ارور دیوانه ام کرده این ارور چیه وقتی می خواهم بزرگ کنم یک عکس رو یا ... این ارور رو میده

پیوست ها

• 2011-11-28_184651.jpg
    2011-11-28_184651.jpg
    31 کیلوبایت · بازدیدها: 27

ArTaBaZ

Well-Known Member
دوست عزیز احتمالا درایوهاتون خیلی پر هست ، همچنین رم نمیکشه
رزولوشون بالایی قرار دادید ؟ اگه قرار دادین به خاطر سنگینی هست
احتمالا رم کامپیوترتون نمیکشه یا درایوی که برای فتوشاپ تعیین کردین برای استفاده حافظه پر هست !

the_king

مدیرکل انجمن
سلام

کمک :cry: یک ارور دیوانه ام کرده این ارور چیه وقتی می خواهم بزرگ کنم یک عکس رو یا ... این ارور رو میده

در اصل کمبود حافظه RAM ئه، هر وقت حافظه RAM کافی نیست، فتوشاپ مجبور به استفاده از Scratch Disks میشه،
اما زمانی که هارد دیسک ها هم با اطلاعات فتوشاپ پر شدند دیگه منبع حافظه دیگری برای فتوشاپ باقی نمی مونه.

1) منوی Edit گزینه Preferences گزینه Performance
میزان حافظه RAM مورد استفاده فتوشاپ (Memory Usage) رو بالا ببرید، البته نه 100 درصد، قدری هم برای ویندوز
و سایر برنامه ها فضا بدید.

2) در همون صفحه درایو های هارد دیسک تون رو به Scratch Disks اضافه کنید و تیک بزنید. اینها قرار است
به عنوان حافظه مجازی استفاده شوند، به مراتب کند تر از RAM اند اما برای عملیات هایی که به حافظه زیادی نیاز دارند
و کمبود RAM هست ناچارید. دقت کنید که درایوری که تا خرخره پر است بدرد اینکار نمی خوره، اگر همه درایو ها پر اند
فضا شون رو تا حد امکان خالی کنید.

3) مقادیر History States و Cache Levels رو کم کنید تا حافظه RAM کمتری براشون مصرف بشه، روی سرعت کار
فتوشاپ تاثیر نامطلوب میذاره اما اگر کمبود حافظه RAM دارید قدری حافظه مورد نیاز رو کمتر می کنه.

4) بصورت مکرر در حین ویرایش تصویر منوی Edit گزینه Show All Menu Items گزینه Purge گزینه All رو انتخاب کنید
تا حافظه هایی که برای نگه داری سوابق عملیات قبلی و قابلیت Undo / Redo صرف شده اند خالی شوند.

fire1360

Member
دوست عزیز من هم همیشه این مشکل رو دارم ولی در گزینه edit این گزینه ای که شما گفتین پیدا نکردم اگه میشه راهنمایی بفرمایید

stax.ir

New Member
سلام ببخشید رم من بالا هستش قبلا هم اصلا این مشکل رو نداتم حتی دیروز ویندوزمو عوض کردم و هارد رو کلا فرمت کردم ولی باز هم ارور رم میده وقتی قلم رو بزرگ میکنم و میخوام بکشم این راه هایی هم که گفتید وقتی میرم باز یه ارور دیگه میده که انگار نمیشه اون تنظیمات رو دست کاری کرد
تو رو خدا کمک کنید من حتی ویندوز رو هم عوض کردم و هارد رو فرمت کردم کارام عقب مونده چاره ندارم :(upload_2018-6-24_19-51-29.pngupload_2018-6-24_19-51-40.png

the_king

مدیرکل انجمن
سلام ببخشید رم من بالا هستش قبلا هم اصلا این مشکل رو نداتم حتی دیروز ویندوزمو عوض کردم و هارد رو کلا فرمت کردم ولی باز هم ارور رم میده وقتی قلم رو بزرگ میکنم و میخوام بکشم این راه هایی هم که گفتید وقتی میرم باز یه ارور دیگه میده که انگار نمیشه اون تنظیمات رو دست کاری کرد
تو رو خدا کمک کنید من حتی ویندوز رو هم عوض کردم و هارد رو فرمت کردم کارام عقب مونده چاره ندارم :(
جدیدترین نسخه فتوشاپ رو نصب کنید، این یک خطای شناخته شده مربوط به باگ های فتوشاپ ئه که باید برای رفع اش نسخه Photoshop CC 19.1.5 و جدیدترش نصب بشه :
Error: An integer between 96 and 8 is required | Windows 10

جدیدترین ارسال ها

بالا