مشکل تایپ فارسی در ویندوز سون

r.nosratabadi

New Member
سلام دوستان
من از زمانی ویندوز سون نصب کردم وقتی ورد باز میکنم تا تایپ کنم، در حالی که زبان روی فارسی تنظیم شده ولی انگلیسی مینویسه. چندین بار به شیوه های متفاوت انواع زبان رو نصب و حذف کردم اما مشکلم رفع نشده.
لطفا کمکم کنید. این موضوع کلافم کرده:sad:
ممنونم

javad2493

Member
در قسمت region and language در کنترل پنل ، قسمت keyboards & languages وقتی روی change keyboards کلیک میکنید توی لیستی که باز میشه بخش مربوط به persian(یا همون FA) آیا keyboard رو هم شامل شده؟ اگر keyboard در اون قسمت وجود داره آیا روی persian تنظیم شده؟
لزوما با تغییر زبان روی فارسی کیبورد فارسی نمیشه. باید تنظیمات بالا انجام شده باشه.

r.nosratabadi

New Member
در قسمت region and language در کنترل پنل ، قسمت keyboards & languages وقتی روی change keyboards کلیک میکنید توی لیستی که باز میشه بخش مربوط به persian(یا همون FA) آیا keyboard رو هم شامل شده؟ اگر keyboard در اون قسمت وجود داره آیا روی persian تنظیم شده؟
لزوما با تغییر زبان روی فارسی کیبورد فارسی نمیشه. باید تنظیمات بالا انجام شده باشه.

بله،بله، تمامی این تنظیمات رو به شیوه های متفاوت انجام دادم. اما در بعضی شیوه ها با مشکل دیگه ای مثل حرکت نکردن نشانگر به همراه متن مواجه شدم(چون زبان انگلیسی بوده اما زبان کیبرد رو فارسی انتخاب کرده بودم).

جدیدترین ارسال ها

بالا