تغییرات فایل 1 مشکل بزرگ آقا کمک ( مشکل کارت گرافیک و نصب دوباره افتر افکت در لپ تاپ ) ؟

arman14

New Member
آقا دستم به دامن همتون کمک کنید که مثل چی تو گِل گیر کردم...
آقا من لپ تاپ دل مدل n5110 core i5 ram4 hard 640 و اینکه ویندوز 7 64 بیتی بیچاره شدم از بس این افتر افکت و نصب کردم پاک کردم شبا کابوس افتر میبینم :cry:
جونم براتون بگه که من اول CS5 نصب کردم که یعد از چند ثانیه کار کردن با افتر این ارور رو میداد و نرم افزار هنگ میکرد..
49586083187573241549.jpg

بعد کارت گرافیک رو ارتغاع دادم باز هم همین آش و همین......

یکی گفت که باید از کنترل پنل NVIDIA فایل EXE افتر افکت رو ادد کنی و تنظیماتش رو .....اینکارم کردم نشد

حالا از روی ناچاری CS4 نصب کردم هزاران بار وبندوز عوض کردم هزاران بار پاکش کردم ...2 روز برام کار میکنه بعد از 2 روز ارور سریال میده و دیگه بالا نمیاد و من دوباره نصب میکنم و بعد از 2 روز دویاره ......

جون من اگه کسی هست این مشکل رو برام حل کنه....:cry:

yousef_bs

Member
من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم و به ناچاری از cs4استفاده میکنم.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
شما کلاً کار کردن با لپ تاپ برای کار حرفه ای بذار کنار :rose: مشکلات اینجوری که میگند لپ تاپ برای کارهای سنگین خوب نیست

arman14

New Member
ممنون از دوستان ...
الان من با CS4 هم مشکل دارم..الان CS6 اومده من روز بروز دارم میام پایین برم CS3 هم نصب کنم فکر کنم از بد شانسی من اونم مشکل پیدا کنم....

و اینکه شهریار عزیز من مشکلی با کرک ندارم...مشکل من گرفیک لپ تاپ:rose:

واینکه دوست عزیز یعنی من pc بگیرم جای لپ تاپ ؟:sad:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
دوست عزیز شما چرا دریور کارت گرافیکتو آپدیت نکردی وقتی داری با نرم افزار های تخصصی کار میکنی :mad:

ورژن شما 268.30 هست در حالی که در حال حاضر 296.10 چندین مرحله آپدیت شما عقب تره حتما بروز رسانی کنین

JEYDI7

Active Member
سلا منم همین مشکلو داشتم ولی با به روز رسانی درایور کارت گرافیک مشکلم حل شد ، به این آدرس مراجعه کن شاید مشکلت حل بشه :

آخرین ویرایش:

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
مرسی از راهنمایی سهیل جان اما من این کاری رو که میگی انجام دادم
از اینجا
http://www.softgozar.com/webpage/do...ries-for-all-windows-updated-until-1389-10-28
دانلود کردم اما نصب نمیشه :shock:
مطمئنی ورژن و 32 بیتی بودنش رو درست انتخاب کردی اگه اره که به هر حال سیستمت داره ارور نصب نبودن درایور هماهنگ با کارت گرافیکت رو میده مشکل از چیز دیگه ایی نیست

arman14

New Member
مطمئنی ورژن و 32 بیتی بودنش رو درست انتخاب کردی اگه اره که به هر حال سیستمت داره ارور نصب نبودن درایور هماهنگ با کارت گرافیکت رو میده مشکل از چیز دیگه ایی نیست

مشکل از DVD برنامه بود فکر کنم الان یکی دیگه گرفتم نصب شده ولی این ارور رو میده..البته CS5.5 رو نصب کردم

39701778426528559420.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا