مشکل با multimedia builder : عدم نمایش محیط کار

miladanimator

Active Member
با سلام

من امروز نسخه 4.9.8.13 مالتی مدیا بلیدر رو نصب کردم . اما هنگام باز کردن برنامه (پروژه جدید و یا پروژه های آماده) محیط کار برنامه (محیطی که صفحه پروژه و اشیا موجود باید نمایش داده بشه) به صورت خالی نمایش داده میشه . واقعا مشکل عجیبی هست .

عکس رو ضمیمه کردم ببینید .

من از ویندوز ویستا 64 بیتی استفاده می کنم .

مشکل از سیستم عامل هست یا ...؟؟؟

دوستان دیگه هم به این مشکل برخوردند ؟؟؟ راه حلی داره ؟؟

پیوست ها

• Untitled-1.gif
    Untitled-1.gif
    25.8 کیلوبایت · بازدیدها: 77

BEHESHT

Well-Known Member
اگه اشتباه نکنم یک بار در موردش بحث شده

اون بار یادمه طرف ویندوز ویستا بود ولی آخرین نسخه mmb رو نداشت

اگه آخرین نسخه رو داری یه سرچ کن حتما یه چیزی دست گیرت میشه

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من روی seven 64 بیت همین مشکلو داشتم ، که مجبور شدم سیستم عامل رو عوض کنم.
به احتمال زیاد ، ماله شما هم ناسازگاری با سیستم عامل هستش.

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
مشکل از بیلدر هست ، سیستم عامل های 64 بیتی رو درست پشتیبانی نمیکنه .

قرار بود تو 7 یه سری تغییرات رو کرنل ایجاد شه که این مشکل رو رفع کنه ولی با گفته سامان جان مثل اینکه باز هم بیلدر شاملش نشده ، :mad: من نمیدونستم 7 نسخه 64 هم اینطوره و سفارش ویندوز 7 اورجینال 64 بیت رو دادم :green: ، بیلدر پرید...

miladanimator

Active Member
مشکلم از ویندوز 64 بیتی بود . اما راه حلش هم پیدا کردم !!!

دوستانی که این مشکلو دارند ، باید پس از نصب روی آیکون برنامه mmb کلیک راست کنند . (توجه : روی آیکوناصلی ، نه روی آیکون shortcut)

سپس از تب Compatibility تیک گزینه disable visual themes رو بزنید و این گزینه رو فعال کنید ;)

خودم مشکلم با این روش حل شد !!!

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر

دوستانی که این مشکلو دارند ، باید پس از نصب روی آیکون برنامه mmb کلیک راست کنند . (توجه : روی آیکوناصلی ، نه روی آیکون shortcut)

سپس از تب Compatibility تیک گزینه disable visual themes رو بزنید و این گزینه رو فعال کنید ;)

:wink:من تست نکردم ، ولی کمی تو اینترنت در مورد این گزینه تحقیق کردم ، فکر میکنم مشکل از همینه و باید با روش شما درست شه .

kohan20

Member
تنظیمات mmb برای ویندوز 8 و ویندوز 64 بیتی

برای ویندوز 8 و ویندوز 64 بیتی
برنامه اصلی رو یکبار در حالت 8 بیت اجرا کنید. برای این کار روی آیکون mmb راست کلیک کنید و در تب compatibility تیک reduce color mode رو بزنید و برنامه رو اجرا کنید.

حالا برنامه رو ببندید و دوباره همونجا برید و تیک رو بردارید و OK کنید ولی این دفعه فایلی رو که دانلود کردید اجرا کنید.

برنامه باید خیلی راحت و به طور استاندارد اجرا بشه. از این به بعد برای اجرای این فایل میتونید به صورت عادی از برنامه استفاده کنید.

این فایل فقط در حالت ادمین درست کار میکنه. = روی فایل راست کلیک کنید و Run as Administartor رو بزنید و یا روش راست کلیک کنید و در همون تب compatibility تیک Run as Administartor رو بزنید.

تشکر فراموش نشه

javadshiry

New Member
حالا برنامه رو ببندید و دوباره همونجا برید و تیک رو بردارید و OK کنید ولی این دفعه فایلی رو که دانلود کردید اجرا کنید.

کدوم برنامه که دانلود کردیم؟
من روی 8 میزارم اجرا میشه برنامه اما وقتی می زارم روی بیت موقع اجرا هنگ میکنه :(
چیکار کنم؟

mhg804

New Member

ممنون این مشکلم حل شد

veyoos

New Member

دمت گرم مشکلم حل شد ...

farnud

New Member
دمت گرم .. مشکل من همینجوری حل شد ... سیستم عامل من ویندوز 7 64 بیته

similator

New Member
یه کار بداهه با مالتی مدیا برای آنتراک

پیوست ها

• Face.rar
    944.7 کیلوبایت · بازدیدها: 23

جدیدترین ارسال ها