مشکل با مودم ADSL مدل D-Link 2520U

bijan63

Member
با سلام من حدود 1 سالی میشه که مودم D-Link 2520U رو خریدم اما هر چند وقت یک بار موقعی که میخوام به اینترنت وصل بشم (من کانکشن درست کردم از طریق Bridge وصل میشم) ارور 687 میده ( از طریق Lan وصل میشم ) که در این صورت موقعی که میخوام وارد کنترل پنل مودم بشم وارد نمیشه و من از طریق USB وصل میشم و وقتی وارد کنترل پنل مودم میشم باید Defualt Getaway رو دستی وارد کنم تا دیگه ارور نده و به اینترنت وصل بشه یا اینکه VCI به 39 تغییر میکنه که باید دوباره اون رو به 59 تغییر بدم تا از طریق LAN به اینترنت وصل بشه راه حلی هست که این مشکل رفع بشه یعنی VCI خود به خود تغیییر نکنه یا Default Getaway هم رو 192.168.1.1 ست بشه و من نخوام هر دفعه این کار رو دستی انجام بدم؟ برای چی تنظیمات مودم خود به خود تغییر میکنه? البته موقعی که VCI تغییر میکنه میتونم وارد کنترل پنل مودم بشم فقط وقعی که Defualt Getaway ، خود به خود تنظیماتش بهم میریزه باید از طریق USB وارد کنترل پنل مودم بشم.

wild-mans

Member
سلام
در واقع مشکل مودم شما اینه که هر از چند گاهی کش l1 و l2 ایشون پر میشه و به خاطر اینکه یه حالی به شما بده(اصلا فکر نکنی هنگ میکنه ها) ریست میشه.
یا حق

bijan63

Member
سلام
در واقع مشکل مودم شما اینه که هر از چند گاهی کش l1 و l2 ایشون پر میشه و به خاطر اینکه یه حالی به شما بده(اصلا فکر نکنی هنگ میکنه ها) ریست میشه.
یا حق
از این که پاسخ دادید ممنون :) آیا راه حلی برای رفع این مشکل وجود داره؟ منظور از کش l1 و l2 چیه؟ من خیلی از مودم ها رو دیدم این طوری نمیشه. یعنی مودم هیچ مشکلی نداره

wild-mans

Member
سلام
ببین دوست عزیز مودم adsl برای اینکه سرعت اینترنت رو افزاریش بده از بستر استاتیکی خط تلفت شما استفاده میکنه تا بستر دینامیکی دلیلش رو هم یه سر به ieee بزن متوجه میشی حالا وظیفه این دو عدد کش هست که یکی بفرسته ویکی بگیره چون بستر استاتیکی هست یک مقدار ولتاژی دوسر این مدارات افت میکنه که نا خواسنه هست اکثر مودمهای امروزی این کش رو هر از گاهی اتوماتیک تخلیه میکنن ولی چون نویز خطهای ایران خیلی بالاست بعضی مودمها از پسش بر نمیان و هنگ میکنن.
یا حق

bijan63

Member
سلام
ببین دوست عزیز مودم adsl برای اینکه سرعت اینترنت رو افزاریش بده از بستر استاتیکی خط تلفت شما استفاده میکنه تا بستر دینامیکی دلیلش رو هم یه سر به ieee بزن متوجه میشی حالا وظیفه این دو عدد کش هست که یکی بفرسته ویکی بگیره چون بستر استاتیکی هست یک مقدار ولتاژی دوسر این مدارات افت میکنه که نا خواسنه هست اکثر مودمهای امروزی این کش رو هر از گاهی اتوماتیک تخلیه میکنن ولی چون نویز خطهای ایران خیلی بالاست بعضی مودمها از پسش بر نمیان و هنگ میکنن.
یا حق
مرسی دوست عزیز خط ما نویزش خیلی بالاهه شاید به این خاطره . یه مشکل دیگه ای که با این مودم دارم اینه که به صورت POPPP نمیتونم به اینترنت وصل بشم یعنی هی DC میشه و من مجبورم به صورت Bridge وصل بشم با شرکت گارانتی کننده مودم که صحبت کردم گفتم به خاطر بالا بودن نویز خطه که شما باید به صورت Bridge به اینترنت وصل بشی:?:

جدیدترین ارسال ها

بالا